Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
violetovgeneral
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот violetovgeneral » 19 юни 2018 22:13

хаххахаха-оставете нещата да се случат.Има време за всичко.После има.... :lol:

Потребителски аватар
Iceberg
Контакти:

Мнениеот Iceberg » 22 юни 2018 11:35

Защитник на Черно море: Лудогорец ще е в елита на Франция, другите са втора и трета лига
https://www.kotasport.com/zashtitnik-na ... reta-liga/

„Имах три седмици да се видя със семейството и да презаредя батериите. Чувствам се много добре психически. Но съм гладен за футбол и нямам търпение първенството да започне отново“, каза френският защитник на Черно море Юго Кононго в интервю за местна медия.

„Дори и да има предложения от други отбори за мен, аз искам да продължа моето приключение с Черно море и Илиан Илиев. Няма да забравя, че той ми даде шанс“, обясни още Кононго.

Той разкри, че е пристигнал с 5 килограма наднормено тегло и почти година без да играе мачове. Кононго си признава, че е подходил несериозно след напускането на Клермон и е паднал отвисоко.

„Когато пристигнах в Клермон, аз не играех. Когато опитах да се свържа с агента си, той не ми отговаряше. Казах, че така не може да се работи и се разделихме“,
обясни Кононго.

„В България се чувствам добре. Стилът на футбол ми допада, играе се технично. Ако сравня българското и френското първенство, то Лудогорец ще завърши на прилично място в Лига 1, повечето отбори ще бъдат на върха в Лига 2, а някои са за Насионал (трета дивизия)“, казва бранителят.

„Знам, че не бях достатъчно зрял. Хазартна личност съм и залагах на грешните хора. Мислех от ден за ден, но сега вече е различно“ завършва Кононго.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 22 юни 2018 12:51

тоя по изрудщина ми прилича на курьор :shock:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
KIL
Контакти:

Мнениеот KIL » 01 юли 2018 17:13

Илиан Илиев – един успял мъж на 50! https://www.sportal.bg/news.php?news=733103
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Върни се в “Черно море”