Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот защо » 16 окт 2017 12:17

Темата нещо подигравка ли е? Сър Луканов е нещо като господин Фратю, а сър Емо - като цар Киро, при тях със сигурност целта е подигравателна.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот sicilianecat » 16 окт 2017 12:54

Поредният послушник - маша на ръководството, като прочетох, че не планирал зимна селекция, идеално се вписва в концепцията на ТИМ. За жалост до никъде няма да я докараме, ТИМ залагат на ДОКАЗАНО НЕУСПЕШЕН МОДЕЛ до втръсване, върнаха ни години назад отново, а това за стадион Варна, как го взели за да изведял отбора, искрено ме разсмя :mrgreen: имам чувството, че огризко е журналист в спорния отдел на Петел и ги пише тези статии :idea:

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот ralimavridov1 » 16 окт 2017 13:13

Не забравяйте, че Луканов работи в тандем с играещия треньор Жоро Илиев. Според мен това е добре да го знаят и футболистите. Няма Илиан, няма Дерменджиев, няма Каракольо...
Луканов е треньора и точка. Който му се играе за Черно Море играе, който му се разхожда, прав му път. Ясно е, че ръководството има различни виждания за бъдещето от феновете, така че не ни остава нищо друго освен да подкрепяме отбора и да очакваме по-добри дни.
Нали така се пееше, "Дори във трудни и тежки дни, вий няма никога да сте сами"
Последна промяна от ralimavridov1 на 16 окт 2017 18:32, променено общо 1 път.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот sicilianecat » 16 окт 2017 13:15

От цялата работа излиаа, че и Илиян Илиев както Вуцов, също е персона нон грата за ТИМ.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот yavorescu » 16 окт 2017 13:16

Имаме вътрешна конкуренция на всеки пост? Това изобщо не е вярно.

А сравненията с Николай Киров са напълно неуместни. Белия е завършил футболна педагогика, което си е висше образование. Бил е и старши треньор на Марица и Спартак, което е далеч по-богат опит, въпреки по-долните дивизии. Луканов е карал съмнителните курсове в НСА, както повечето смешници у нас, които се титулуват "треньори".

Ще видим какво ще стане, все още е рано за каквито и да е оценки.
Подкрепяме си отбора и това е. Ако има прогрес -- чудесно, а ако няма, дано се вземе адекватно управленско решение.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот ogrizko » 16 окт 2017 13:19

Аман от плюене ....ама то какво ли друго да очаква човек. Играем по-добре. Това, че не е бил старши досега нищо не значи ако отбора играе добре и печели. Важното засега е, че вървим в правилната посока.

Относно това, че не планира селекция и т.н. предполагам, че ако вие сте треньори точно в тоя момент ще се опитате да вдъхнете кураж и самочувствие на играчите като им кажете, че не стават и зимата ще махнете 10 човека. Само ще вметна, че въпреки всичко се говори за вземане на още 2-3 ...и че вече взехме 1 крило - Антон Огнянов.

Повече няма да коментирам желаещите да плюят по инерция понеже не ми се слушат глупости и се изнервям. Като искате плюйте по ТИМ, че не вземат нов треньор, който вие сте си харесали - Илиян, Стойчо, Тройчо, Дерменджиев или друг... но не знам каква е точно вината на сър Луканов. Лично аз му желая успех, дано да се докаже и се реализират идеите му. Поне на мен ми е направил впечатление на мислещ човек, така че ще видим... :roll:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот sicilianecat » 16 окт 2017 13:20

Най-добре да си чакаме да построят стадион Варна, до тогава 5-6-7-8 място.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот yavorescu » 16 окт 2017 13:21

sicilianecat написа:От цялата работа излиаа, че и Илиян Илиев както Вуцов, също е персона нон грата за ТИМ.

Илиан си има работа в момента, това защо не може да го разберете. Има мъжка договорка със собственика на Верея и няма да е мъжка постъпка, ако я наруши. А нашите собственици компенсация за треньор няма да платят, това трябва да е ясно на всички. Освен това в дългосрочен план Илиан се цели в чужбина, писнало му е от кочината тук.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот sicilianecat » 16 окт 2017 13:22

ogrizko написа:Аман от плюене ....ама то какво ли друго да очаква човек. Играем по-добре. :


Ти сериозно ли, ние бяхме ялови, изпускахме положения, сега сме още по-ялови като стоим около наказателното, то така всеки може да играе, ако има късмет 0:0 да завърши мача както Пирин снощи, тотално не съм съгласен, че сме играели добре. Това не е никаква градация, да падаш с малко и да стоиш 85 минути в наказателното си.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот yavorescu » 16 окт 2017 13:26

ogrizko написа:Относно това, че не планира селекция и т.н. предполагам, че ако вие сте треньори точно в тоя момент ще се опитате да вдъхнете кураж и самочувствие на играчите като им кажете, че не стават и зимата ще махнете 10 човека.

Много правилно е това. Всякакво мрънкане от страна на Луканов по отношение на селекцията ще демотивира много играчите, а освен това не е колегиална постъпка спрямо Гонзо (независимо дали заслужава или не).


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта