Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Кролик » 29 авг 2018 15:13

С тази игра, която демонстрират професионалните ни футболисти съм почти сигурен, че могат да паднат и от юношите ни... Дано Илиян напипа ваксата, че нищо добро не ни чака ... Успех на треньора и футболистите с този тежък жребий !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 29 авг 2018 20:24

Макенджиев и Ради Василев в националния отбор :shock: то хубаво ...ама лошото е, че някой от нашите като се върне после след лагера с националите и сякаш нещо доста им пада нивото :roll:
Изображение

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 03 сеп 2018 15:25

Легендата Божил Колев изригна: На кой е неудобен Черно море, че го режат така поголовно
03.09.2018 / 09:02

Легендата на българския футбол Божил Колев изригна остро срещу една очертаваща се неприятна тенденция – съдиите да режат родния му Черно море в Първа лига.

Футболист №1 на Варна за XX век и бивш футболист и треньор на „моряците” направи изявлението след успеха над Витоша с 1:0 на „Тича”, при който след почивката единият асистент отмени несправедливо редовен гол на Георги Илиев, а след това спря с други несъществуващи засади две голови атаки на „моряците” – на Илиев и Мартин Минчев.

„Минали са едва 7 мача, а ни ощетиха в 3 от тях. Срещу Левски и Етър ни взеха по две точки, а срещу Витоша не ни позволиха на три пъти да вкараме втори гол и да затворим мача. Ами, ако накрая гостите бяха изравнили, как щеше да се чувства този асистент? Искам да попитам на кого е неудобен Черно море, че съдиите го режат така поголовно и безскруполно. Силно се надявам, че тази порочна тенденция най-после ще спре и единствено спортно-техническите достойнства ще влияят върху резултатите от двубоите на нашия отбор, който има огромен потенциал и добър треньор”, заяви за „Народно дело Седмицата” Божил Колев.
https://petel.bg/Legendata-Bozhil-Kolev ... o-__281027

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2565
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 05 сеп 2018 22:45

Мартин Минчев с гол и асистенция при класика на България в Германия
http://varnautre.bg/2018/09/05/89423/%D ... 0%BA%D0%BB

Нападателят на Черно море Мартин Минчев игра силно за националния отбор на България U19 в първия контролен мач на тима ни от лагера в Германия. Юношите старша възраст, водени от Ангел Стойков, отнесоха с 3:0 връстниците си от Хановер.

19-годишните български национали играха много добре и не оставиха никакви шансове на противника, който най-напред си вкара автогол за 1:0 след центриране на Мартин Минчев в наказателното поле.

След това капитанът Преслав Боруков се разписа за 2:0 с удар от воле от десетина метра, а крайното 3:0 оформи Мартин Минчев. Боруков и нападателят на Черно море направиха хубава комбинация и талантливият “моряк” не сгреши.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Delija » 05 окт 2018 21:25

ПРОГРАМАТА:

За Купата в Сряда 17:30 - ей това е часа в който ми свършва работното време, но в Аксааково - следва да изляза по-рано или направо отпуск да си взема!

За Първенство: Петък или Събота по обяд - е няма такава простотия, единственото положително, че повечето мачове ще дават по неплатената Nova Sport ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот moreto vn » 05 окт 2018 22:40

Delija написа:ПРОГРАМАТА:

За Купата в Сряда 17:30 - ей това е часа в който ми свършва работното време, но в Аксааково - следва да изляза по-рано или направо отпуск да си взема!

За Първенство: Петък или Събота по обяд - е няма такава простотия, единственото положително, че повечето мачове ще дават по неплатената Nova Sport ...

За купата,дори е от 16ч. :shock: https://www.bfunion.bg/%D0%9D%D0%BE%D0% ... 0%BD%D0%B8

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Delija » 06 окт 2018 20:35

moreto vn написа:За купата,дори е от 16ч. :shock: https://www.bfunion.bg/%D0%9D%D0%BE%D0% ... 0%BD%D0%B8


В яда си дори и часа на мача съм объркал, мерси :)
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот moreto vn » 06 окт 2018 22:31

Delija написа:
moreto vn написа:За купата,дори е от 16ч. :shock: https://www.bfunion.bg/%D0%9D%D0%BE%D0% ... 0%BD%D0%B8


В яда си дори и часа на мача съм объркал, мерси :)

Да,кофти час и аз ще го мисля,как да присъствам на мача......

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 18 окт 2018 19:17

...с Виктор Генев се връщаме в топ 6 :!:
Изображение

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 21 окт 2018 13:51

ogrizko написа:...с Виктор Генев се връщаме в топ 6 :!:

Всеки от кол и въже идва в Черно море, за да си върне формата и обиграва.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта