Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 23 апр 2018 10:54

Според мен на Йосков му трябва поне още 1 година на добро ниво в Б група. За 1 сезон едва ли толкова си е вдигнал и физиката, и опита и самочувствието. Като го върнем да търка пейката, какво?! Няма смисъл! По-добре нещата да станат правилно отколкото да се прибързва :roll:
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Onq » 23 апр 2018 12:09

ogrizko написа:Според мен на Йосков му трябва поне още 1 година на добро ниво в Б група. За 1 сезон едва ли толкова си е вдигнал и физиката, и опита и самочувствието. Като го върнем да търка пейката, какво?! Няма смисъл! По-добре нещата да станат правилно отколкото да се прибързва :roll:


Най-добре още 4 години да постои там. Да е сигурно, че няма да бъде пускан, да не стане грешка.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 23 апр 2018 17:34

Аха, а ако трябва сериозно да коментираме темата. Йосков не виждам какви гол след гол бележи! Има 5 гола за Несебър, които имат отбелязани 41 гола общо. Илиян Капитанов, който не можа да се наложи при нас има 7 гола от 23 общо за Оборище Панагюрище. Така като гледам, май по-добре да пробваме да си върнем Капитанов?!

Още повече, че Йосков ако не бъркам имаше 3-4 гола есента като гледах голмайсторските статистики на Б група. Демек 1-2 гола да е вкарал оттогава, което не знам по кои показатели е гол след гол :shock:

Така че не ме интересува кой от феновете колко пристрастен е, обаче Йосков няма никакъв шанс да се наложи към момента! По-добре след 4 години ако трябва да дойде и да има шанс да се наложи, отколкото да го връщаме само, за да търка пейката и да тръгне надолу оттам насетне :!: Йосков за съжаление няма физиката на Мартин Минчев, така че за него е по-трудно макар да е малко по-голям :idea:
Изображение

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 23 апр 2018 18:55

Черно море получи божия благословия за най-важните си мачове
Дата: 23/04, 17:30

Отец Стоян отслужи молитва във Варна за здраве и успехи на Черно море в битката за Европа. Божият служител дойде от Клисурския манастир, за да гледа двубоя на „моряците” със Славия на „Тича” по покана на бившия футболист и треньор на Черно море Иван Василев и шефа на фенклуб „Арсенал” във Варна д-р Стоил Пеев.
„Вярвам, че след божията молитва Господ ще погледне моя роден и обичан отбор в най-важните му мачове от сезона. За мен ще е по-добре следващия ни съперник да бъде Септември, тъй като няма публика на „Васил Левски” и все едно ще играем у дома си в София”, заяви Василев.
Той благодари също на Отец Стоян, че е отслужил молитва за здраве и за варненските лекари от терапията д-р Панчева и д-р Петров, които преди около година му спасиха живота.

PETEL.BG

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Onq » 23 апр 2018 20:30

ogrizko написа:Аха, а ако трябва сериозно да коментираме темата. Йосков не виждам какви гол след гол бележи! Има 5 гола за Несебър, които имат отбелязани 41 гола общо. Илиян Капитанов, който не можа да се наложи при нас има 7 гола от 23 общо за Оборище Панагюрище. Така като гледам, май по-добре да пробваме да си върнем Капитанов?!

Още повече, че Йосков ако не бъркам имаше 3-4 гола есента като гледах голмайсторските статистики на Б група. Демек 1-2 гола да е вкарал оттогава, което не знам по кои показатели е гол след гол :shock:

Така че не ме интересува кой от феновете колко пристрастен е, обаче Йосков няма никакъв шанс да се наложи към момента! По-добре след 4 години ако трябва да дойде и да има шанс да се наложи, отколкото да го връщаме само, за да търка пейката и да тръгне надолу оттам насетне :!: Йосков за съжаление няма физиката на Мартин Минчев, така че за него е по-трудно макар да е малко по-голям :idea:


Ти по принцип обичаш да провокираш и да говориш на ангро, но мачове на Несебър редовно дават по Диема и ако се интересуваше наистина щеше да видиш каква му е физиката и формата.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 26 апр 2018 10:28

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=34&t=206199 - ЗА въвеждане на видео повторенията в БГ!!!
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 26 апр 2018 20:39

Стефан Станчев: Ако стигнем до бараж ще спечелим
http://varnautre.bg/2018/04/26/80196/%D ... 1%89%D0%B5

Мисля, че сме добре подготвени за предстоящите мачове
Бранителят на Черно море Стефан Станчев е категоричен, че ако той и неговите съотборници успеят да се доберат до баража, ще се преборят за Лига Европа. Защитникът говори и за травмата, която получи по време на зимната подготовка и която го извади от терена за повече от два месеца.

“Получих травма още януари месец в старта на подготовката. Докторите ми казаха, че няма да играя до края на сезона, но аз направих всичко възможно и се върнах много по-рано от очакваното. Имах шина, която трябваше да нося за по-дълъг период. Рискувах да я нося по-малко време с цел да тренирам повече и да поддържам мускулатура, за да се върна по-рано. За мое щастие всичко се случи по най-добрия начин”, сподели Станчев.

Защитникът пропусна почти цялата зимна подготовка на варненци заради скъсана вътрешна връзка на коляното. “Успях да се върна след два месеца и половина. Най-лошото нещо в спорта е да гледаш отстрани съотборниците си как играят“, каза още бранителят.

“Когато си здрав, независимо дали падаш или биеш, се чувстваш щастлив от това, което правиш. При наличие на контузия се чувстваш неползотворен, не можеш да вършиш работата си. Доволен съм, че завръщането ми съвпадна със силната серия на отбора, която се надявам да продължи. Със сигурност чупенето на каръка не е заради мен. Постът ми не е толкова ключов за победите на тима, но се радвам, че хванах тази вълна. Впоследствие отново получих травма, но не беше сериозна, отшумя за два, три дни.”

“Въпрос на време беше да свърши тази лоша серия. Веднъж напипаме ли ритъма и започнем ли с победите, после няма да могат да ни спрат. Предстои ни мач, който трябва да изиграем много отговорно и се надявам да нямаме загуби до края на сезона”.

“В този формат е безумно да правиш сметки. Не зависи само от нас. В такива мачове един отбор може както да влезе във форма, така и да се разколебае и да изгуби увереност. Мисля, че сме добре подготвени. Стоим много по-компактно и организирано. Интуицията ми подсказва, че ако стигнем до бараш ще спечелим. Дотам е трудният път. Отборите са преодолими, на едно ниво сме почти всички отбори. Трябва да се играе умно и със сърце”.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ozzy » 26 апр 2018 21:35

Пичове, стадиона защо свети в момента?

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 09 май 2018 07:38

Излиза второто издание на годишника на ПФК Черно море
http://varnautre.bg/2018/05/08/80978/%D ... %B0-%D0%BD

“Моряците” през 2017 година” – пълен статистически справочник на събитията през миналата година
Уникалният годишник на Професионален футболен клуб Черно море вече е готов и до дни ще излезе на пазара. “Моряците” през 2017 година” е списание от 96 страници.

Пълен статистически справочник на събитията през миналата година плюс визитки на всички футболисти, носили екипа на варненци през календарната 2017-а. Цената на годишника е 5 лева.

Второто издание на списанието съвпада с 80-годишнината от спечелването на титлата на “Тича”. Затова юбилеят е отбелязан с плакат на шампионския отбор от 1938 година.

Четивото се появи на пазара за първи път през миналата година.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 09 май 2018 07:52

Черно море заяви Разград за Лига Европа
http://www.kotasport.com/cherno-more-za ... ga-evropa/

Черно море е заявил стадион „Лудогорец Арена“ в Разград за евентуално участие в квалификациите на Лига Европа. Моряците могат да стигнат до него, ако спечелят седмото място и след това баража с четвъртия или третия в първата шестица на неговия терен, пише „Тема спорт“.

Варненци биха с 2:1 Септември София у дома в първия полуфинал за 7-10-о място. Реваншът е в петък от 17:30 часа на „Васил Левски“.

В документите за лицензиране за евротурнирите моряците са посочили и „Тича“, но е малко вероятно клубното съоръжение да получи „Да“ от УЕФА.

Черно море домакинстваше в Разград и при последното си участие през 2015-а, когато отпадна във втория квалификационен кръг от Динамо Минск.

Двама пък са под сериозна въпросителна за реванша със Септември София в петък. Дани Кики и португалецът Фабио Мартинш са с разтежения. С по-големи шансове да играе е Мартинш.

Двамата тренират на облекчен режим. Травмата на Кики е малко по-тежка и може би ще го остави извън групата за визитата в столицата.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта