Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ralimavridov1 » 02 фев 2018 13:02

Когато си тръгна от Черно море се говореше, че са се случвали някакви страшни неща в съблекалнята...
- Черно море е много хубав спомен. Две години и половина, спечелихме трето място след 50-годишна пауза. Прекрасно си прекарах там. По принцип пишат се ужасяващи тъпотии, а е несериозно да обръщам внимание на всичко и да даваш обяснения. Накрая може би да(!!!!!!! не е имало уважение към мен от останалите играчи и обратно!!!!!!) И тогава нормално да се стигне до раздяла.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1177
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот mursusaid » 02 фев 2018 13:05

Кой това :roll:
За вас моряци ний живеем...


Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1177
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот mursusaid » 02 фев 2018 15:40

Добре и като е Кривия,това какво общо има със зимната подготовка и свързаното с нея :roll: Сега пак ще започнат едни възхвалявания,сравнения и т.н. Кривия даде много на отбора и помогна много за онова трето място.Само че и той тогава получи немалко тук,така че нека има една благодарност за него и толкова,какво да го дъвчим пак..
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот зеления » 09 фев 2018 18:02

mursusaid написа:Добре и като е Кривия,това какво общо има със зимната подготовка и свързаното с нея :roll: Сега пак ще започнат едни възхвалявания,сравнения и т.н. Кривия даде много на отбора и помогна много за онова трето място.Само че и той тогава получи немалко тук,така че нека има една благодарност за него и толкова,какво да го дъвчим пак..


Защото заслужава. Друг е въпроса дали темата е за тук.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Delija
Мнения: 320
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Delija » 09 фев 2018 19:42

Това е отпреди три дни, но ако някой е пропуснал:

Сукуп похвали Черно море и Варна и обясни причините за раздялата
7 Dni Varna06.02.2018270
00000
След като подписа договор със Збройовка (Бърно) бившият футболист на Черно море Ондрей Сукуп говори пред официалния сайт на чешкия отбор за престоя си в България и емоциите, които е имал с моряците. Сукуп признава, че се е чувствал отлично във Варна, но е трябвало да се завърне в родината си заради семейни проблеми. „През последните месеци, докато играех в Черно море, бях разделен със семейството си, тъй като те трябваше да се приберат в Чехия. Много ми липсваха и осъзнах, че е нужно да бъда при тях. Затова разговарях с ръководството на клуба и те проявиха разбиране“, заяви десният бек.

„Нивото на футбола в България не е по-високо или по-ниско от това в Чехия, но характерът му е различен. В България се играе по-технично и има повече индивидуалности, докато в Чехия се залага на повече тактика и единоборства. Условията също са по-различни, тъй като през лятото в България температурите стигат до 40 градуса и трябваше да тренираме в 8 сутринта и след това в 19,00 часа вечерта. Иначе тренировките са еднакви“, разказва още Сукуп.



„Бях щастлив с футбола в България и смятам, че нивото там ми позволи да израстна като индивидуалност. Укрепи ме, натрупах опит и започнах да вярвам повече в себе си. Черно море е традиционен клуб за България, един от най-старите. Ръководството беше много внимателно, а освен това искаше повечето играчи в отбора да бъдат българи. Клубът има много влиятелни собственици, които обаче инвестират разумно, а не изсипват средства просто ей така. Имаше таван, който не се преминаваше“, продължава също чешкият бранител.

„За отиването ми в Черно море помогна Тодор Йонов (б.а. бивш футболист на Локомотив Пловдив, играл дълги години в Чехия). С него се запознах в Зноймо. Той ме увери, че това ще е правилен избор и ми съдейства много. В България трудно получаваш много шансове да се задържиш в даден отбор. Когато един футболист не хване бързо възможността, която му се дава, си заминава. Не е като в Чехия, където има по-дългосрочни договори и повече сигурност. Аз с много труд успях да се наложа и не ми беше лесно да си тръгна, но трябваше да го сторя“, споделя Сукуп.

„Животът във Варна е идеален за един футболист и неговото семейство, но вече споделих в увода си защо трябваше да се завърна. Иначе в града има прекрасни условия и страхотен летен сезон. Хората са честни. Спокойно е. Намерих много приятели и определено мога да си представя да прекарвам там почивката си. Ако имам възможност ще ходя във Варна с голямо удоволствие“, завършва разказа си пред сайта на Збройовка Ондрей Сукуп.

https://7dnivarna.bg/archives/39829
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 15 фев 2018 16:20

Една надявам се много добра новина за феновете на Черно море.
http://www.kotasport.com/%D1%82%D0%B8%D ... %80%D0%B5/
Ако това излезе истина,означава и друго-градския стадион може и да стане.При всяко положение е нещо което да стопли изтерзаните моряшки души.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 16 фев 2018 19:11

Марин Митев извън изпълкома на БФС, но пък на негово място влиза адвокат Михаил Статев! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот guglata » 16 фев 2018 22:59

Може да е по-деен, то не че се е чуло Марин Митев да е направил нещо като беше там.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 19 фев 2018 21:45

Даниел Димов: Приятно съм изненадан от младите момчета в "Черно море"
https://dariknews.bg/regioni/varna/varna/morski-gong

"Ще бъда откровен.Имаше интерес към мен от отбори от Полша, Норвегия и Турция, но така, или иначе до мой траснсфер в чужбина тази зима не се стигна. Не съжалявам. рано, или късно, беше ясно, че ще се върна във Варна", заяви при гостуването си в предаването "Морски гонг" по Дарик радио последното попълнение на "Черно море" Даниел Димов.

Той говори за престоите си в "Макаби Петах Тиква", "Денизлиспор" и "Манисаспор". Той похвали много младите момчета в отбора на "Черно море" и сподели очакванията си за мача с "Берое".

Запитан как се е подготвял преди да стартира занимания с "Черно море" Даниел Димов отвърна: "След Нова година се готвех индивидуално. Не е същото, като да се готвиш с отбор. Имам да наваксвам. Физически съм добре. Имам нужда от малко повече игрова практика".

На въпроса с какво Дани Димов е по - различен от Димов преди 7 години, когато носеше екипа на "Черно море", той отвърна:

"На 20 години разсъждаваш по един начин. Смяташ, че всичко, което лети се яде, но днес на 30 осъзнаваш грешките си. Гледаш на нещата от друга страна. Да, променил съм се през този период, докато бях далеч от "Черно море". Човек уляга. Вече съм баща на 2 деца. Не съм толкова първичен. Доста мачове изиграх. Натрупах повече опит. Моята мисия е да помогна младите. Приятно съм изненадан от младите момчета в отбора на "Черно море".Потенциалът им е голям. Имат качествата, за да се докажат".

Чуйте целия ни резговор с Даниел Димов в приложения звуков файл.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта