Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 21 окт 2023 10:51

на мен пък не ми пречи да води и националния :) ще ми пречи ако зареже Черно море..... иначе няма проблем :) като футболен човек няма как да не следи националите все пак и да няма собствени идеи и поглед как трябва да се води националния от гледна точка на треньор :) не мисля, че нещо ще го затрудни толкова като изключим, че има шанс да не му се получат нещата както иска точно на терена.... ама като българин е нормално да иска да помогне евентуално, това да не е мишката г-н Мърльоу с многото претенции и желание да ходи щастлив на работа и ала-бала..... :roll: освен това, по тоя начин има шанс и Черно море индиректно да спечели от контактите на Илиан с разни играчи, да ги види как работят и да хареса някой за отбора да речем.... или пък играчи на други отбори по-лесно да идват при нас (българи), защото искат да имат по-голям шанс да играят в национала :P общо взето малко повече пътуване ще има, но и ще взема по-големи пари както казаха ...изобщо не ми пречи на мен и подкрепям даже... много се надявам и да постигаме по-добри резултати от при Кръстаич, че ми писна ......но въпреки по-добрите резултати ще държа на оставка на Перукан и БФС до край :!:
Изображение

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Nobody007 » 24 окт 2023 09:58

Както изглежда... Илиан ще подпише с БФС за национален треньор... а след края на сезона напуска. Ще си търсим нов треньор.
Такова изглежда ще бъде развитието на сагата... за съжаление.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 24 окт 2023 11:51

Двойният жокер е Херо. Не виждам какво са се запънали на Илиан. Херо е свободен и е точния човек за национала. Ако пък Илиан зареже Ч.море за сметка на националния,то най добрата опция за Ч.море е Херо!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот 'enki' » 24 окт 2023 13:08

Не вярвам Илиан да поема националния отбор или поне ми се иска да не го прави. Това ще бъде голяма грешка, точно в сезона когато се борим реално за нещо. В момента националния е обречена кауза, няма как да се забъркаш там и да излезеш чист. БФС-то е супер токсично и който се замеси с тях, ще остане завинаги с едно петно, както Гонзо примерно се набута. Трябват оставки на цялото ръководството като начало, треньорът не е промяна.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 24 окт 2023 14:27

Илиан така или иначе е обичан само във Варна и Стара Загора, така че ако се хване няма да си навлече някаква добавена омраза. Другите негативи обаче са много- първо трябва да работи с това ръководство на БФС, завършени безхаберни алкохолици, чиято цел е единствено някой друг да е виновен. Второ- пряк началник Гонзо. Те така или иначе никак не се долюбват. Дълбоко се съмнявам в познанията и уменията на Гонзо ( не говоря като футболист), а и не на последно място Илиан е немалко крив. Трето- материала с който ще работи. Както и в предните две точки и тук нещата са под дъното. В чужбина наши футболисти просто няма (ПАОК не ги смятам за сериозен отбор). В нашите така наречени водещи отбори българи отсъстват (Всъщност като се замисля в Левски остана да побългарят само най- черния и ще станат със 100% българи). От първата половина редовно играещи българи има само при нас и в Арда. Ами някак си не е сериозно.
В края на краищата Илиан е голям човек и може сам да си преценява кое е добре за него. 6-7 сезона на едно място не е никак малко. Не е за пренебрегване и финансовата част- в националния отбор парите са доста повече за в пъти по- малко работа (имаш 4-5 лагера по 4-5 дни през годината)

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Nobody007 » 24 окт 2023 15:16

Ясно е защо са се запънали на Илиан. Той е единствената и най-добра възможна опция за български успешен треньор. Доказал се специалист като треньор, а в същото време с успешна футболна кариера. Отделен въпрос е, че Илиан е личност, към която всички футболни фенове, журналисти и специалисти са обединени в мнението, че той в момента е най-подходящия човек за позицията.
В момента логично на случващото се в Българския футбол - всички стадиони (вкл. и тези във втора лига) ехтят в 18-та мин. с призиви "ОСТАВКА" на цялото ръководство на БФС. Ежедневно в медиите се увеличава натиска към нашите "способни и мъдри" лидери, доказали се в некадърност в управлението на футбола. Натискът ще се увеличава.

В тази връзка - Боби, Данчо и Гонзо ще дадат мило и драго чрез привличането на фигурата на Илиан да направят опит да смекчат и отслабят генерираната бурна протестна лавина от ненавист и негативна енергия от всички клубове в първа лига с което да запазят статуквото и властта си.

Лошото за Илиан е, че той ще се окаже новото жертвено агне, когото ще обвинят и ще си измият ръчичките за следващия провал на националите. Илиан е наясно и знае развоя по-добре от нас. Знае всички негативи на едно такова решение. Има и своята логика и отговорите на всички въпроси.
Ще изчакаме до четвъртък... Надявам се да се провалят тези преговри по някой от всички въпроси. Искрено се надявам. Това ще кажа....

Ent
Мнения: 420
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Ent » 24 окт 2023 15:46

Sole написа:Двойният жокер е Херо. Не виждам какво са се запънали на Илиан. Херо е свободен и е точния човек за национала. Ако пък Илиан зареже Ч.море за сметка на националния,то най добрата опция за Ч.море е Херо!


Tова пък как го реши. Херо е единственият виновник да нямаме титла под името Черно море. Когато Жоро Илиев се отказа от Велбъжд дойдоха двмата във Варна, на Илиев му обещаха сметосъбиранто и всичко бе готово, но Херо каза че сме нямали база и рещиха да идат в Пловдив. Нищо, че и те нямаха никаква. Херо е същият като Вуцан, много пяна по устата и нищо повече. Всички отбори в които е постигал нещо е било с тежък съдийски комфорт и мутренски заплахи. Ако Илиев се махне според мен най-добрият вариант за нас е Марто Христов. Той създаде всички наши юноши и определено ще ги налага наистина, а не само да са бройка в групата. Истински моряк, който знае какво е да си не ти се дава шанс на Тича и да трябва да се доказваш в околностите.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 24 окт 2023 16:30

За Херо съм абсолютно съгласен. Той като треньор е приключил, да е жив и здрав, да си гледа здравето и да се радва на внуците. Даже в Спартак Киселичков водеше отбора, а Херо беше само на заплата.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот 'enki' » 24 окт 2023 17:43

Херо за националния е супер. Той така или иначе си е свикнал да е пътник. Няколко месеца на заплатка при БФС ще му дойдат перфектно, тъкмо ще захлеби, пък и има избор - прясно натурализирани бразилски българчета от Левски.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Veso1913 » 24 окт 2023 18:47

Аз пък съм на мнение че на тези лигавета в националния ще им дойде добре един Л.Пенев.И който е извикан,направо ще гризе тревата,а няма да умира като Космонавта.Не искам в никакъв случай да изхабят Илиан там.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта