Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот violetovgeneral » 19 юни 2018 23:13

хаххахаха-оставете нещата да се случат.Има време за всичко.После има.... :lol:

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 22 юни 2018 12:35

Защитник на Черно море: Лудогорец ще е в елита на Франция, другите са втора и трета лига
https://www.kotasport.com/zashtitnik-na ... reta-liga/

„Имах три седмици да се видя със семейството и да презаредя батериите. Чувствам се много добре психически. Но съм гладен за футбол и нямам търпение първенството да започне отново“, каза френският защитник на Черно море Юго Кононго в интервю за местна медия.

„Дори и да има предложения от други отбори за мен, аз искам да продължа моето приключение с Черно море и Илиан Илиев. Няма да забравя, че той ми даде шанс“, обясни още Кононго.

Той разкри, че е пристигнал с 5 килограма наднормено тегло и почти година без да играе мачове. Кононго си признава, че е подходил несериозно след напускането на Клермон и е паднал отвисоко.

„Когато пристигнах в Клермон, аз не играех. Когато опитах да се свържа с агента си, той не ми отговаряше. Казах, че така не може да се работи и се разделихме“,
обясни Кононго.

„В България се чувствам добре. Стилът на футбол ми допада, играе се технично. Ако сравня българското и френското първенство, то Лудогорец ще завърши на прилично място в Лига 1, повечето отбори ще бъдат на върха в Лига 2, а някои са за Насионал (трета дивизия)“, казва бранителят.

„Знам, че не бях достатъчно зрял. Хазартна личност съм и залагах на грешните хора. Мислех от ден за ден, но сега вече е различно“ завършва Кононго.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 22 юни 2018 13:51

тоя по изрудщина ми прилича на курьор :shock:
Изображение

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 960
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот KIL » 01 юли 2018 18:13

Илиан Илиев – един успял мъж на 50! https://www.sportal.bg/news.php?news=733103
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 04 авг 2018 21:06

струва ми се, че след това 1:5 трябва да спрем да играем футбол! нямаме сили да се надиграваме! ботев враца ни изтърваха ...Левски нямаха късмет да вкарат, а Септември ни разпраха .....по-добре да си играем защитно и на контри и така :oops: по-бавен отбор от нашия има ли и с по-малко хъс?! като искат играчите да си подтичкват само и да се разхождат ...да се нареждат пред вратата и да бягат напред само при контрите и така ....абе много сме зле да се невиди ... :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 22 авг 2018 22:27

„Морякът“ Мартин Минчев с гол за националния срещу Чехия
https://ydarasport.wordpress.com/2018/0 ... %86%D0%B8/

Талантът на „Черно море“ Мартин Минчев се разписа за юношеския национален отбор на България до 18 години. Представителният ни тим, воден от селекционера Ангел Стойков, завърши 2:2 срещу домакина Чехия в първия си двубой от 25-ото издание на международния приятелски турнир в памет на бившия чехословашки селекционер Вацлав Йежек. Първи за младите „лъвчета“ гол отбеляза Димитър Стоянов в 33-ата минута, а Мартин Минчев удвои преднината на своите в 51-ата минута. Чехите също върнаха две попадения.
Националите ни се изправят днес от 15 ч. срещу връстниците си от САЩ. На 24 август от 17 ч. България ще изиграе и третия си мач от груповата фаза срещу ОАЕ. В другата предварителна група са отборите на Унгария, Словения, Япония и Украйна. След изиграването на двубоите от групите отборите ще продължат с директни сблъсъци за разпределение на местата от първо до осмо.

Футболистите, които представят България на турнира:
1. Иван Дичевски („Черно море“), 2. Мартин Михайлов („Славия“), 3. Тодор Петков („Ботев“ Пловдив), 4. Йоан Буренски („ЦСКА-София), 5. Мартин Русков („Лудогорец“), 6. Александър Тодоров („Септември“), 7. Ияд Хамуд („Шефилд“ Уензди), 8. Андрей Йорданов („ЦСКА-София), 9. Мартин Минчев („Черно море“), 10. Владимир Николов („Септември“), 11. Кристиян Добрев („Ботев“ Пловдив), 12. Цветелин Ставрев („Левски“), 13. Дейвид Симеонов („ЦСКА-София“), 14. Филип Колев („Локомотив“ Пловдив), 15. Александър Макрис („Левски“), 16. Димитър Балинов („Ботев“ Пловдив), 17. Димитър Стоянов („Славия“), 18. Сафед Ферад („Берое“), 19. Благовест Данчев („Ботев“ Пловдив), 20. Ивайло Иванов („Левски“), 21. Петър Караангелов („Лудогорец“), 22. Георги Бабалиев („Лудогорец“)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 27 авг 2018 15:26

Мартин Минчев отличен като най-добър футболист на международния турнир в Чехия
http://varnautre.bg/2018/08/27/88401/%D ... %80-%D1%84

Нападателят на “моряците” блесна с изявите си в четирите двубоя на националите ни до 18 години
Талантът на Черно море и капитанът на юношеския национален отбор на България до 18 г. Мартин Минчев бе отличен като най-добър футболист на завършилия в събота силен международен турнир в Чехия в памет на легендарния треньор Вацлав Йежек.
Нападателят на “моряците” блесна с изявите си в четирите двубоя на младите “лъвчета”, които записаха 2:2 срещу домакините, 0:5 срещу победителя в турнира САЩ и 4:0 над Обединените арабски емирства в предварителната си група.
В сблъсъка за класиране между 5/6 място момчетата на селекционера Ангел Стойков отстъпиха минимално с 0:1 срещу състава на Унгария.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 27 авг 2018 15:50

Футболист на Черно море повикан при младежите за квалификациите с Франция и Черна Гора
http://varnautre.bg/2018/08/27/88405/%D ... 0%BC%D0%BB

Футболистът на Черно море Мартин Костадинов получи повиквателна за младежкия национален отбор на България до 21 години за квалификациите за Европейско първенство срещу Франция и Черна Гора. Костадинов ще се присъедини към лагера на “лъвовете” на трети септември в Стара Загора.
Българите приемат тима на Франция на 7 септември от 19 часа и гостуват на Черна Гора на 11 септември.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Mathias_Coureur » 29 авг 2018 13:29

Черно море срещу Арда за Купата на България

“Моряците” гостуват в Кърджали на 25,26 или 27 септември

Черно море ще срещне втородивизионния тим на Арда в 1/16 финалите от турнира за Купата на България. “Моряците” гостуват в Кърджали, като двубоят ще се играе на 25, 26, или 27 септември. Това определи тегленият жребий в София днес.

Точните дати и часове на срещите ще бъдат уточнени допълнително.

Ето и пълният жребий:
Ботев (Гълъбово) – Витоша (Бистрица)
Несебър – Лудогорец
Локомотив (ГО) – Дунав
Добруджа – Локомотив (София)
Зона Югозапад – Берое
ЦСКА 1948 – Ботев (Пловдив)
Арда – Черно море
Черноморец (Балчик) – Ботев (Враца)
Кариана – Септември
Зона Север – Верея
Поморие – Локомотив (Пловдив)
Пирин – Славия
Монтана – ЦСКА-София
Литекс – Етър
Струмска слава – Царско село
Зона Югоизток – Левски

Източник: http://varnautre.bg/2018/08/29/88624/%D ... 0%BB%D0%B3


Тежък жребий, Арда в момента са много добре , направиха силна селекция.Ще е труден мач. Дано да ги отстраним.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 29 авг 2018 13:52

да, много неприятен жребий! ако бяха с Топчо добре ...ама със Стойчо Стоев току-виж почнали да играят футбол и не се знае как ще изглеждат след месец :roll:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта