Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 11 юни 2021 20:40

Всяка година е това, новина няма. Финансирането винаги е било със заеми, като всяка година задраскват от преди 10 г. заема и така си вървим. Няма абсолютно нищо ново и изобщо не знам защо се споменава. Вероятно, за да се всява някакъв смут. Напротив, смут няма. Проблем ще има ако сменим собственика и стария откаже да задраска последните 10 години.....което познавайки хората е много малко вероятно, те ако уговорят продажба ще задраскат всичко, което ще е и уговорката. При нас заплати, такси всичко си се плаща навреме от години и нямаме нищо общо със софийските прошляци, но си слагат ей така, за цвят. Да се финансира клуб със заеми не е нищо, което да не се случва по Европа. Реал М, Барселона - те също се финансират със заеми, от банки, както пък ние от ЦКБ. ФАКТ!!! Виж, да висиш на НАП, на играчи, треньори, трансфери - като галеника на държавата - Левски, това е друго нещо.

ПС: Абе някой да ми каже - как се финансират Царско село примерно? Или Ботев, Берое, Локо Пд? С кетъринг, МОЛ-ове, трансфери ли? Финансират се и те със заеми, но факта, че не са ги декларирали говори за черни каси, за подправяне на документи! Айде кажете, Локо Пд, евроучастника - откъде му е бюджета цяла година? Продажба на фанелки ли? трансфери? НЕ може да е подаръци, това е забранено по закон, значи е със заеми! Само, че.....явно Крушарския плаща на ръчичка 90% от заплатата, 10% официално и на базата на 500 лв. примерно ги осигурява в НАП! Ето това е пресъпление! И това ла*но Перука нас споменава! ЕЙ, БОКЛУК ГНУСЕН, я си изрови главата от пясъка и гледай около себе си, шопско мекере! Царско село как се финансира бе, БОКЛУК? Стойнето тениски ли продава? От билетите на 10 сополанковци ли? Ами Числата 1948? Да е*а шопските кирливи боклуци долни! Вместо да видят как уж водещи отбори осигуряват играчите в НАП на по 500 лв. тоя нещастник нас ще ни цитира, смешник!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Delija » 12 юни 2021 16:47

Това си е ясно Стрелецо, и едва ли някой между нас се тревожи! Проблеми бихме могли да срещнем ако се класираме за ЕКТ!

Много ми е любопитно да видя ГФО на ПФК Черно море за 2020 г. С оглед приходите от трансфери: 2,150 милиона евро - много е вероятно дори да е отчетена печалба за отчетния период (все пак бе свит бюджета в следствие на пандемията). Как тогава се налага еьемесечен мониторинг???

Отделно от това, фактът че започнаха да строят централната трибуна на Стадион Варна, ме навежда на мисълта, че тези трансфери + трансфера на Курьор може да са ги пренасочили в тази посока - да възобновят строежа, не знам ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 16 юни 2021 20:10

Илиан Илиев: Най-добре е Черно море да запази отбора си
https://fakti.bg/sport/588687-ilian-ili ... TnAgn5m9NI

Нямаме притеснения за парите, защото с тях имаме достатъчно хора да се борим за това, което искаме, обобщи наставникът на варненци
Трeньoрът нa Чeрнo мoрe Илиaн Илиeв гoвoри прeд мeдиитe прeди първoтo зaнимaниe нa "мoряцитe" oт прeдceзoннaтa пoдгoтoвкa.

"Зaceгa нямa изхoдящи трaнcфeри, мoжe дa имa, aкo ecтecтвeнo имa интeрec, пocoчи cпeциaлиcтът. Тoй дoпълни, чe ce нaдявa Чeрнo мoрe дa зaдържи игрaчитe cи, нo aкo имa интeрec мoжe дa ce cлучи нeщo. Cпoрeд нeгo, нaй-дoбрe e Чeрнo мoрe дa зaпaзи oтбoрa cи.

В oтгoвoр нa въпрoc зa цeлитe, кoитo cи пocтaвя, Илиeв кaзa, чe иcкa oтбoрът дa игрae дoбрe, дa oтбeлязвa пoвeчe и дa нe дoпуcкa гoлoвe, кoeтo ce пocтигa труднo, нo ce нaдявa дa гo нaпрaвят. Пoчвaмe трeтa гoдинa и пoлoвинa, в чeтири зaвършвaния нa шaмпиoнaтa eдиният път cтaнaхмe пeти в шecтицaтa, двa пъти игрaхмe бaрaж, a минaлaтa гoдинa зaрaди Кoвид-19 нe уcпяхмe дa cтигнeм дo финaлeн бaрaж, кoмeнтирa Илиeв и изрaзи нaдeждa, чe тaзи гoдинa нaй-пocлe oтбoрът щe cтигнe дo учacтиe в eврoтурниритe, нeзaвиcимo чe oтбoритe прeд Чeрнo мoрe, c изключeниe нa Лoкoмoтив Плoвдив, ca мoжe би c двoйнo пo-гoлeми бюджeти oт вaрнeнци. Нямaмe притecнeния зa пaритe, зaщoтo c тях имaмe дocтaтъчнo хoрa дa ce бoрим зa тoвa, кoeтo иcкaмe, oбoбщи нacтaвникът нa вaрнeнци.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 19 юли 2021 18:48

Феновете решават как да бъде изобразен Никола Спасов на паметника
19.07.2021 / 17:14

Феновете на Черно море ще решат как да бъде изобразен Никола Спасов на неговия паметник - дали с адмиралски мундир или костюм. Това става ясно отт публикация на известния привърженик на "моряците" Кирил Киров.

Ето какво написа Кирил Киров във фейсбук групата Черно море Варна:

"Здравейте моряци!!! Нашата многобройна и сплотена общност е на път да осъществи поредната си велика и достойна идея-паметник на безкрайно обичаният от нас, непрежалимият АДМИРАЛ НИКОЛА СПАСОВ!!!

Наскоро беше проведена среща с евентуалните изпълнители и тя премина, както казва журналистическото соц-клише в конструктивен дух и творческа атмосфера!!!

Хората, които ще се нагърбят да изпълнят нашата поръчка са прекрасни, авторитетни и абсолютни професионалисти!!!Те виждат нещата от позицията на специалисти, а ние естествено от позицията на фенове и почитатели на АДМИРАЛА.

Не искам да навлизам в подробности, за да не накланям по този начин ничие мнение!!!Тъй като всички сме събирали средствата и всеки е дал, колкото може...........мисля, че е нормално да си кажем мнението, как виждаме статуята!!!Ние заедно работим за осъществяването на тази идея и тя трябва максимално близко, да отговаря на нашата представа за НАШИЯ КОЛЬО!!!
Усещам, че съм многословен, както винаги............но го правя с надеждата, да бъда правилно разбран от всички!!! Въпросът е:

Как предпочитаме да бъде изобразен

НИКОЛА СПАСОВ-АДМИРАЛА???
С адмиралската шапка и адмиралски мундир, или в костюм..........с ежедневно цивилно облекло?

Надявам се да предизвикам дискусия, която да допринесе за намиране на най-доброто решение !!!

Аз, както винаги имам мнение и най-активно ще го изложа и защитавам в поисканото от мен обсъждане!!! Сега не казвам нищо, за да не влияя на ничие изказване!!! Светла му памет на КОЛЬО и САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!"

https://petel.bg/Fenovete-reshavat-kak- ... ka__412549

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 04 авг 2021 13:24

Виктор Попов: Не съм обсъждал конкретни оферти, изцяло съм отдаден на Черно море
https://varnautre.bg/2021/08/04/203905/ ... w2fR_JizUM

Младият десен бек на Черно море, Виктор Попов сподели, че целта на клуба е за максимално високо класиране през новия сезон, като Купата на България също няма да бъде отписвана, пише Nostrabet.com.

Попов смята, че подмяната на генерациите в мъжкия национален отбор на България ще доведе до доста по-позитивни идващи години за родния футбол. Той допълни, че момчетата от неговото поколение дават заявка, че са достатъчно сериозни, за да пробият решително в мъжкия футбол и отново да радват българските футболни запалянковци.

Здравей, Викторе! Сезонът вече започна преди броени дни. Как протече подготовката на Черно море и чувствате ли се готови за предстоящите изпитания?
– Смятам, че направихме доста солидна подготовка. Играхме няколко контроли срещу много добри отбори, в които съответно успяхме да постигнем и силни резултати. Натрупахме самочувствие, така че със сигурност сме готови за предстоящите изпитания.

Бяхте сред доста солидните отбори през миналия сезон, но нещо липсваше на моменти в нападение. В тази насока ли работихте основно?
– Работихме във всички фази на играта, така че не мога да отлича един специфичен елемент пред друг. Контролите ни бяха доста резултатни, така че се надявам и през сезона да продължим тенденцията и да надградим над изминалата кампания.

Каква е целта през сезона?
– През последните години винаги се борим за челните позиции. Това няма да се промени и през тази година. На първо време целта ще е влизане в топ 6, а ако имаме сили, защо не и на някоя от по-предните позиции. Всичко обаче трябва да става крачка по крачка. Виждаме, че този сезон изявени фаворити за челните места, с изключение на Лудогорец и ЦСКА, като че ли липсват.

Амбицира ли ви това, че може да направите нещо запомнящо се?
– Много е рано да се говори все още за изявени фаворити за челните места. В българското първенство, по принцип, всеки може да победи всеки, така че се очаква да е равностойно първенството. На този етап обаче не може да се правят някакви категорични заключения. Черно море има отлични спомени от Купата за България.

Гледате ли и към евентуален пробив там?
– Купата на България е много престижен трофей, разбира се. Всеки клуб у нас иска да го спечели. При нас ситуацията не е по-различна в сравнение с другите отбори, и ние имаме своите амбиции. Трябва да се представяме солидно и да си печелим мачовете. Разбира се, жребият играе своята роля в подобни турнири. Винаги е добре, ако успяваш да избегнеш фаворитите за сметка на по-преодолими тимове в ранната фаза на надпреварата. Да поговорим за теб, в личен план. Вече две години си част от мъжкия футбол, съответно си твърд титуляр в Черно море.

Каква е следващата стъпка за теб?
– За момента нямам конкретен план пред себе си или оферти, за които да говоря. Стремя се да показвам най-доброто от себе и да се развивам във всеки аспект от играта. Винаги ще има върху какво да се работи, но е важно да се учиш от грешките си и да не ги повтаряш занапред.

В кой аспект смяташ, че имаш най-сериозно място за подобрение?
– Няма конкретен елемент, върху който акцентирам специално. Знам, че трябва да се подобрявам както във фаза атака, така и във фаза защита.

Преди броени седмици бившият ти съотборник, Илиан Илиев-младши, направи трансфер зад граница. Стои ли пред теб подобна мисъл и обсъждал ли си оферти в тази насока?
– На първо място искам да поздравя Илиан Илиев-младши за много добрия трансфер, който направи в състава на Аполон. Искам да му пожелая само успехи в бъдеще. Самият аз не съм обсъждал конкретни оферти, за момента съм изцяло отдаден на Черно море и на предстоящия сезон. Виждаме, че в последните 18 месеца доста родни таланти отиват в чужбина и се говори, че и други може да последват този пример.

Има ли усещане сред момчетата от твоето поколение, че бъдещето на родния футбол е светло?
– На последния лагер на мъжкия национален отбор видяхме също много млади футболисти. Те се представиха прилично срещу водещи тимове в Европа от ранга на Франция и Русия. Радващо е, че се дава шанс на младата генерация и мисля, че бъдещето на българския футбол наистина е светло.

Изигра ли пандемията позитивна роля в тази насока, защото виждаме много отбори у нас, които залагат предимно или изцяло на наши момчета?
– Коронавирусът по-скоро беше доста неприятен за всички ни, обърка живота на хората в много аспекти, но трябва да продължим напред. По отношение на младите играчи обаче тенденцията е по-скоро позитивна, наистина, тъй като се дават все повече шансове на перспективни юноши. Така те трупат ценен опит от ранна възраст и занапред очаквам да се представят все по-добре.

Смяташ ли, че това е свързано с по-добра работа на школите, или играчите са по-отговорни?
– Изглежда, че работата в школите се е подобрила. Няма как обаче тласъкът към развитие да дойде само от школата и треньорите в него. Необходимо е и самите играчи да проявят старанието и желанието. Все повече млади момчета намират място в мъжкия футбол, така че очевидно е налице и желанието. Всеки млад футболист има своите си мечти – някои се целят в кариера в efbet Лига, други в кариера във водещите европейски клубове. Мисля, че настоящото поколение показва сериозност и отговорност към тренировъчния процес. Ти самият си част от младежкия национален отбор.

Цел ли е пред теб да получиш и повиквателна за мъжкия в близките месеци?
– Като всеки един млад футболист се стремя към мъжкия национален отбор, така че се надявам, че ще получа и още повиквателни и ще заиграя редовно.

До какво степен ти помага за развитието работата с треньор като Илиан Илиев?
– Той е изключителен професионалист и винаги се опитва да прави тренировъчния ни процес максимално разнообразен. Тласка ни към подобряване на определени ситуации, независимо на индивидуално или на отборно ниво. Помага и на мен изключително много работата с него.

Колко е важна тази насоченост към индивидуалните тренировки?
– Разбира се, че е от помощ и е важна. Всяка допълнителна тренировка е плюс за спортиста. Без тези тренировки е трудно да се надгражда, така че не мисля, че има треньор, който да не желае да поощрява своите футболисти към подобна самоинициатива.

И за финал, Викторе – какво си пожелаваш в личен и професионален план през идните месеци?
– Пожелавам си най-вече здраве, както и късмет и успехи.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Eastern » 09 авг 2021 13:11

Ясен Петров готви изненада в националния отбор

Доста любопитно име може да попадне в сметките на националния селекционер Ясен Петров. Става дума за централния защитник на Черно море Влатко Дробаров. 28-годишният северномакедонец притежава и български паспорт, което може да се окаже допълнителен плюс.

Роденият в Скопие футболист има мачове за всички юношески и младежки формации на родината си. Той обаче няма двубои за мъжкия тим и поради тази причина има право да облече екипа на „лъвовете“.

Както е известно, през месец септември на България предстоят 3 мача - на 2 септември гостуваме на европейския шампион Италия в среща от световните квалификации, на 5-и приемаме Литва, а на 8-и играем контрола с Грузия.

Ясен Петров, който е бивш треньор на Черно море, има и други набелязани от стадион „Тича“ в състава си. Той разчита на вратаря Георги Георгиев, поливалентния Даниел Димов, както и на доскорошния плеймейкър на тима Илиан Илиев-младши. Последният бе продаден това лято на кипърския Аполон Лимасол.

Дробаров бе привлечен в Черно море през миналия сезон. Той пристигна във Варна като свободен агент в края на октомври 2020 година. Бранителят обаче бързо си извоюва правото да е титуляр в състава на Илиан Илиев. Високият 187 сантиметра защитник взе участие в 18 шампионатни двубоя през сезон 2020/2021 и вкара 1 гол. Той бе на терена и в един двубой за Купата на България. През настоящата кампания той игра и в трите мача на Черно море в efbet Лига

Влатко Дробаров е носил екипите на кипърския Арис Лимасол, арменския Бананц, мексиканския Мурциелагос и Оход Саудитска Арабия. В страната си е играл за Скопие, Напредак Кичево, Тетекс и Беласица Струмица. Последният му отбор, преди да се присъедини към Черно море, Керала Бластърс в индийската Суперлига, където се подвизаваше и българският нападател Димитър Бербатов

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 09 авг 2021 18:52

Влатко заслужава. Със сигурност е повече българин от много набедени. Например от чекибойците от Подуене :lol: . Отдавна не бях виждал такъв "скандал" хахахаха - само хомота и доносници събрани на едно място. На фона на тази паплач - Дробаров освен чист българин е поне и мъж.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Delija » 11 авг 2021 19:01

Гледам днеска за 23.08.2021 г. се свиква Събрание на акционерите на ПФК Черно Море, където да приемат и ГФО за 2020 г.
Много ми е любопитно милионите от последните трансфери в каква посока са отразени. Твърде е вероятно да са ги засилили към стадиона и оттам сега да са възобновили строежа, но да видим - има няма две седмици и ще се разбере ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Delija » 31 авг 2021 16:12

Докато търсих инфо за общото събрание преди седмица (а то няма такова засега) - попаднах на нещо друго, крайно интересно :shock:

https://struma.bg/%D0%BF%D1%84%D0%BA-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B5-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8-150-%D1%82%D0%B5-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82/
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 07 сеп 2021 18:21

НА ЖИВО: България U21 - Уелс U21, съставите
Младежкият национален отбор на България приема Уелс във втория си мач от квалификациите за Европейското първенство през 2023 година. Двубоят на стадион "Славия" е с начален час 18:30 часа и в Gong.bg ще следим всичко най-интересно от него.
Момчетата на селекционера Александър Димитров ще търсят втори успех, след този с 2:0 като гост на Молдова..

..... "Ала-бала, ала-бала".. СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ

БЪЛГАРИЯ: 12. Светослав Вуцов , 6. Виктор Попов, 20. Симеон Петров, 4. Християн Петров, 16. Мартин Дичев, 14. Филип Кръстев, 5. Йоан Бауренски, 8. Илия Груев, 9. Мартин Петков, 10. Владимир Николов – капитан, 17. Мартин Минчев
Селекционер Александър Димитров
--------------------------------------------------------------

Успех на България, успех на нашите момчета! :) Който иска да прочете цялата статия - има я в Гонг.. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта