Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот зеления » 27 май 2019 23:57

В тая шибана държава няма ли кой да отреже тимаджийските зелки най-сетне?!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 28 май 2019 00:09

Onq написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
Onq написа:Айде поредният запознат, който "подочул". Тука във Варна нищо никой не знае, но в София, Стара Загора, Пловдив и т.н. са запознати с методите на тимаджии, наясно са с разследванията им, знаят за бити футболисти и признания, някои даже пишат фермани и се подписват като фенове на отбора ни. А що не вземете да си таковате майките и да си гледате кочините! Бихме всички отбори преди нас в класирането и сега си плащаме. Това знам аз. Докато ТИМ не кажат, каквото имат за казване и показване, може да си пишете по вашите форуми. Фактите към този момент са следните - медиите на Киро бълват помия по нашите играчи и най-вече легендата на клуба. Няма сигнали в БФС, няма в УЕФА. Играчите са се подложили на полиграф, който показва че не са уредили мача. Ама колко въпроса им били задали, ама кой платил полиграфа, ама що били еднакви графиките. Тея всичките тъпотии не са факти, а поредната доза помия. Гледайте си отборчетата, които пак припомням бихме без изключение, и ни оставете да си оправяме сами бакиите. Акъл от вас никой моряк не ще!

За твое гигантско съжаление човек може да понаучи нещо и без да е във Варна, даже не е нужно да е моряк. Ама не в кафенетата и някой варненски сайт. Айде вЕрвай си и се моли ТИМ да си затрае за да направи услуга на други хора, че инак смеха ще е чутовен.

Били сте, факт. Браво на вас! Ама твърдението, че шест човека са изритани от отбора... от собствениците на отбора.. защото отбора е побеждавал е комично.

Толкова по въпроса. Чакаме да видим ТИМ буря ли ще пожелае или тишина. И всеки ще вярва в каквото иска.


Нали всичко знаеш бе, запознат. какво чакаш тогава? Да, на Домуса му разказахме играта, лично Жоро Илиев го закла ритуално с два виртуозни гола. Къде освен в Домусчиевите медии се говори за полягане на чорбата? Да ви имам информаторите на всички запознати, подучили , но не по кафенета и варнески сайтове. като сте толкова запознати отговрете на един въпрос. Защо му е на Жоро Илиев да продава мача, че и да е основен организатор? Щото е болен чорбар? Щото няма пари? Щото е много прост и иска да се изплюе на името и кариерата си градени 20 години, месец преди да се пенсионира?


Много си отворен. Иди на бащицата ви Марин да му държиш такъв тон. На него се сърди. Не на нас.
Ама не ти стиска, нали.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Onq » 28 май 2019 00:25

Жълто-черен Пловдив написа:
Onq написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
Onq написа:Айде поредният запознат, който "подочул". Тука във Варна нищо никой не знае, но в София, Стара Загора, Пловдив и т.н. са запознати с методите на тимаджии, наясно са с разследванията им, знаят за бити футболисти и признания, някои даже пишат фермани и се подписват като фенове на отбора ни. А що не вземете да си таковате майките и да си гледате кочините! Бихме всички отбори преди нас в класирането и сега си плащаме. Това знам аз. Докато ТИМ не кажат, каквото имат за казване и показване, може да си пишете по вашите форуми. Фактите към този момент са следните - медиите на Киро бълват помия по нашите играчи и най-вече легендата на клуба. Няма сигнали в БФС, няма в УЕФА. Играчите са се подложили на полиграф, който показва че не са уредили мача. Ама колко въпроса им били задали, ама кой платил полиграфа, ама що били еднакви графиките. Тея всичките тъпотии не са факти, а поредната доза помия. Гледайте си отборчетата, които пак припомням бихме без изключение, и ни оставете да си оправяме сами бакиите. Акъл от вас никой моряк не ще!

За твое гигантско съжаление човек може да понаучи нещо и без да е във Варна, даже не е нужно да е моряк. Ама не в кафенетата и някой варненски сайт. Айде вЕрвай си и се моли ТИМ да си затрае за да направи услуга на други хора, че инак смеха ще е чутовен.

Били сте, факт. Браво на вас! Ама твърдението, че шест човека са изритани от отбора... от собствениците на отбора.. защото отбора е побеждавал е комично.

Толкова по въпроса. Чакаме да видим ТИМ буря ли ще пожелае или тишина. И всеки ще вярва в каквото иска.


Нали всичко знаеш бе, запознат. какво чакаш тогава? Да, на Домуса му разказахме играта, лично Жоро Илиев го закла ритуално с два виртуозни гола. Къде освен в Домусчиевите медии се говори за полягане на чорбата? Да ви имам информаторите на всички запознати, подучили , но не по кафенета и варнески сайтове. като сте толкова запознати отговрете на един въпрос. Защо му е на Жоро Илиев да продава мача, че и да е основен организатор? Щото е болен чорбар? Щото няма пари? Щото е много прост и иска да се изплюе на името и кариерата си градени 20 години, месец преди да се пенсионира?


Много си отворен. Иди на бащицата ви Марин да му държиш такъв тон. На него се сърди. Не на нас.
Ама не ти стиска, нали.


Нямаш си на идея колко си в грешка. Гледай си коматевските любимци и бъди кротък!

JINAT
Мнения: 28
Регистриран на: 19 май 2009 16:25

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот JINAT » 28 май 2019 00:32

От всичко,което чух и прочетох мисля,че трябва да се прави отбор от нулата.Ето как си подредих събитията:
1.Футболистите се изпокарали след мача с ЦСКА(преди мача с Левски).
2.Губим от Левски още по лошо.Атмосферта в отбора - ужасна.
3.Някой от футболистите обвиняват други в симулативна игра.
4.За да отпаднат тези дрязги ръководството им предлага да минат през детектор.
5.По незнайни причини въпросните 6 -ма имат "незадоволителни резултати".(На всеки може да се случи)
6.Защо на тези ,които са създали дрязгите не са им задали въпроса "Играхте ли симулативно срещу Левски?"
7.В предвид получените резултати ръководството решава да отстрани 6-мата,но това никой в
отбора не го е очаквал.
8.Този,който ги е обвинил в симулативна игра е още в отбора,а капитана и икона на "Черно море" Жоро Илиев е аут.
Моя извод е ,че са избързали с изгонването и ако се зададе този въпрос за който споменах по горе "Играхте ли симулативно срещу Левски?" други ще са изгонените и според мен правилните.
Знам,че сега ще пишат много хора как съм си съчинил всичко това,но като четох изявленията на Илиян,Жоро,Иван и недостачнатото инфо от ръководството това е лично моя извод и не ангажирам никого с него.(Нито съм го чул някъде.)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот metodito » 28 май 2019 05:42

зеления написа:В тая шибана държава няма ли кой да отреже тимаджийските зелки най-сетне?!!

Тези СА шибаната държава. "Управляващата каста".

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот bsz1916 » 28 май 2019 06:29

Onq написа:Айде поредният запознат, който "подочул". Тука във Варна нищо никой не знае, но в София, Стара Загора, Пловдив и т.н. са запознати с методите на тимаджии, наясно са с разследванията им, знаят за бити футболисти и признания, някои даже пишат фермани и се подписват като фенове на отбора ни. А що не вземете да си таковате майките и да си гледате кочините! Бихме всички отбори преди нас в класирането и сега си плащаме. Това знам аз. Докато ТИМ не кажат, каквото имат за казване и показване, може да си пишете по вашите форуми. Фактите към този момент са следните - медиите на Киро бълват помия по нашите играчи и най-вече легендата на клуба. Няма сигнали в БФС, няма в УЕФА. Играчите са се подложили на полиграф, който показва че не са уредили мача. Ама колко въпроса им били задали, ама кой платил полиграфа, ама що били еднакви графиките. Тея всичките тъпотии не са факти, а поредната доза помия. Гледайте си отборчетата, които пак припомням бихме без изключение, и ни оставете да си оправяме сами бакиите. Акъл от вас никой моряк не ще!

Ние също отнехме 6 точки от актива на Лудогорец , подарихме повече на ЦСКА - СОФИЯ ( София ) в сравнение с вас и бихме цели 3 пъти другия конкурент на ЦСКА - СОФИЯ ( София ) - отбора на Левски . Така че ако това са критериите да се гордеем с отбора си , имаме повече основания от вас . Не зная кои са медиите на Киро , но не забелязвам някои да бълват помия срещу нас , въпреки далеч по - големите ни заслуги към човека от Микре и опитите му да спечели първа титла с новия си отбор . Това мое мнение не е насочено към отбора и феновете на Черно море , които винаги съм уважавал , а към някои " фенове " под чиито зелени екипи прозират оранжево - червените им потници .

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 28 май 2019 08:45

Гледах и снощи Жоро по телевизията. За себе си съм сигурен че този човек не може да се замеси в тази мръсотия. Възможно е да сме станали и жертва във войната на гелосаните и джуджетата, но това е и работата на ръководството- да пази отбора. Попаднахме в ситуация в която уж решавахме нещо отдавна решено. Проследих и хронологично действията на това "ръководство". За последните година- година и половина ние имахме не един национал- Сашо Цветков, Зехиров, Макенджиев, Генев, Жоро, Ради Василев, Мартин. Може и да изпускам някой. Кой от тези не беше изгонен? Мартин въобще не го бройте, защото ще бъде подарен (дори не съм убеден че вече е част от отбора). Подарен, не продаден. И не по волята му. Успя ли това "ръководство" да оклепа легендата ни? Успя. Успя ли преди това да унижава не по- малките Станислав Стоянов и Никола Спасов. Успя. Не прави ли същото и с Илиан сега? Лудогорец щеше да ни бие и с отстранените в състава. Ако трябваше със съдии, но щеше да бие. Така както на два пъти в София ни биха онези с тирето. Тогава това "ръководство" защо мълча. Кому беше нужно това "управленско решение"? Ако обвиняваш някого в нещо давай доказателства. Ако нямаш, продължи да се съмняваш и търси. Като намериш- действай. Жалко и за момчетата до 19 години дето станаха шампиони. Това не е нормална обстановка за работа. Жалко и за Илиан, сигурно дълбоко съжалява че се върна. Да се връща в Ангола ли беше, в Судан ли. Там ще получи повече уважение. Падението на тези самозабравили се каратисти и щангисти пълно. Ако са прави- да дават доказателства. Ако грешат- да се извиняват и да се махат. Ама на никого няма да липсват.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот onegavon » 28 май 2019 09:03

Един понеделник мина, чакаме следващия....

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 28 май 2019 09:09

onegavon написа:Един понеделник мина, чакаме следващия....

Чакай, не пречиш на никой.

JINAT
Мнения: 28
Регистриран на: 19 май 2009 16:25

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот JINAT » 28 май 2019 10:40

Да си довърша снощната теория за "кредеца,който вика дръжте крадеца".
Какво се случва ако Левски бие Лудогорец,ЦСКА и Берое - 74т.
Цска пада в мача с Левски и завършва наравно с единия от двата мача с Берое или Ботев - 73т.
Левски се спасява от мача ,който не е сигурно дали ще спечели в случая с Етър.
И каква стана тя май пробитите са на мача с Левски......и са вдигали панаири преди
това за симулативна игра в мача с ЦСКА.
Изводът ми е че ако търсиш под Вола теле ще намериш.....и ще се изненадаш.
Жалко за Илиян,че го поставят в такава ситуация.
Едно съм сигурен,че когато сърцето е зелено няма да се продаде,което за мен означава
Жоро,Илиян и всички по-малки от тях израснали от нашата школа -Не се съмнявайте
в тях.Варненци са и имат чест и достойнство.
Това е моята теория.Надявам се всичко да излезе наяве.И се моля да съм прав.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта