Левски – Черно море – 06.04 (неделя) от 19:30 по ТВ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Левски – Черно море – 06.04 (неделя) от 19:30 по ТВ

Мнениеот зеления » 06 апр 2014 21:51

KIL написа:
зеления написа:Отвратен съм! Аз може би бях един от малкото моряци, които защитавах Гонзо до последно, но след като чух ( макар и на пияна глава ) Кирчо Котев се отвратих!!!


Айде,приятелю,като изтрезнееш,пак гледай мача.Не ти отива такова отношение към Гонзо!


Дълго време бях трезвен! След като чух изказването на Киро...
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Кога за последно е свирена дузпа за Черно Море срещу Левски?

Мнениеот Levskar_90 » 06 апр 2014 21:54

На 24 Март 2007 година
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

ronnie
Мнения: 654
Регистриран на: 22 яну 2014 23:02
Контакти:

Re: Кога за последно е свирена дузпа за Черно Море срещу Левски?

Мнениеот ronnie » 06 апр 2014 21:56

А срещу ЦСКА- 2 дузпи в последните 2 мача...

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски – Черно море – 06.04 (неделя) от 19:30 по ТВ

Мнениеот Sole » 06 апр 2014 21:59

Играхме както винаги срещу 16. Пенсията Ристосков подари 3 точки на евроидиотите. Чиста дузпа не даде за Моряците, говедата ритаха като за световно -спести им 4 жълти кортони и 2 нарисувани червени. Четири голови атаки спряни с измислени засади, включително на Бакарито напълно редовен гол!-НИКАКВА ЗАСАДА!. Вместо гол за Ч.море -жълт картон за Бакари и вече е аут за 3 мача. Цял късмет е ,че се отървахме без тежка контузия срещу най-дърварския отбор в Първенството. И цяло чудо ще е за следващия мач да са на линия всички от понеслите жестоките брадви: Окоро, Данито, Домовчийски, Бергонси, Бакарито и Сашо.
При адекватно съдийство и с Котев в защита тези дървари ги отнасяхме с няколко гола.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Левски – Черно море – 06.04 (неделя) от 19:30 по ТВ

Мнениеот зеления » 06 апр 2014 22:00

KIL написа:
зеления написа:Отвратен съм! Аз може би бях един от малкото моряци, които защитавах Гонзо до последно, но след като чух ( макар и на пияна глава ) Кирчо Котев се отвратих!!!


Айде,приятелю,като изтрезнееш,пак гледай мача.Не ти отива такова отношение към Гонзо!


Добре, бе Косьо, при положение, че централния ти защитник - най-стабилния е контузен за *** ли правиш тия експерименти?! Вкарваш Паланков за сметка на Жоро и въпроса ти е решен. Станчев и централен защитник - просто и децата не биха експериментирали това! Хиляда пъти по-добре беше Сталев отколкото Станчев! И да не забравяме - гола стана следствие на грешка на Станчев.
Последна промяна от зеления на 06 апр 2014 22:08, променено общо 1 път.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
BS1913
Мнения: 490
Регистриран на: 03 мар 2009 11:37
Контакти:

Re: Левски – Черно море – 06.04 (неделя) от 19:30 по ТВ

Мнениеот BS1913 » 06 апр 2014 22:03

Нападателят на Черно море Валери Домовчийски заяви, че му е тежко, когато играе срещу Левски.

„Тежко е, когато играя на „Герена“ срещу Левски, но сега съм футболист на Черно море“, коментира Домовчийски.

„Радвам се, че ме приеха така феновете“, добави нападателят на Черно море.

На въпрос на журналист към Домовчийски дали може да се завърне в Левски, той отговори: „Има време.“


Значи тоя не искам да го виждам на "Тича".Ясно е че си заминава с Гонзо и че тоя мач опропасти един куп ситуации. :idea: :idea: :idea:
Вратарят на "Тича" през 1919 д-р Кирчо Ангелов в първия мач със "Славия" във Варна поискал стол, седнал пред вратата си, запалил лула и невъзмутимо зачел вестник! Тичанци победили с 3:0.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Кога за последно е свирена дузпа за Черно Море срещу Левски?

Мнениеот damyanov1963 » 06 апр 2014 22:20

С/у Левски на всеки мач трябва да се свирят по няколко дузпи, да им се вкарват по няколко гола от засада, да им се отменят по няколко гола, да им се изгонват по 3-ма играчи, и тогава пак ще имат претенций с/у Левски, защото и това ще им се вижда недостатъчно!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1514
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Левски – Черно море – 06.04 (неделя) от 19:30 по ТВ

Мнениеот moreto vn » 06 апр 2014 22:22

Само да отбележя за които си мислят,че е Гонзо му пукаше за тоя мач.Цял мач седеше със скръстени ръце.Това е знак за безраличие,какво се случва на терена.

Седя със скръстени ръце.
Значение: 1. Бездействам, нищо не правя, нищо не работя
2. Нищо не предприемам за постигане на някаква цел; бездеен съм ;)

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски – Черно море – 06.04 (неделя) от 19:30 по ТВ

Мнениеот Sole » 06 апр 2014 22:24

След този номер на Гонзо със състава и цялото му поведение на мача,ТИМ трябва да му забият един здрав шут още сега :!: Няма нужда да го чакат да лапа тука до лятото и да му дадат възможност след края на първенството да разтури и отбора за капак в посока гейрена. :evil: Да не се връща от София ,така поне отборът ни ще се запази.Всеки ден на Гонзо в Ч.море е загубен ден за развитието на отбора.

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Левски – Черно море – 06.04 (неделя) от 19:30 по ТВ

Мнениеот емо73канар » 06 апр 2014 22:29

И "ваш" ГонзЮ, се надупи, като наш та Мъри-я.Халал да им са и двамата на говедата.С/у нас скачаше като ужилен, а сега цял мач си стоя кротко като агънце.Обаче, най-се дразня от говеждото лицемерие на тия двама убавци.Но има Господ, който забавя, но незабравя, и на всекиму според заслуженото му ще отреди.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта