Любимец - Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Любимец - Черно море

Мнениеот ogrizko » 07 мар 2014 14:41

Ще започна с това - СРАМ ЗА ГОНГ!! Явно целят да покажат на Гонзо колко нашият отбор е незначителен и в сайта в рубриката за мачове предавани на живо, нашият мач изобщо го няма.... :evil: :evil:
Вярно, че мачът не крие кой знае каква интрига.... вярно, че и Гонзо все още е в Черно море ....но аз поне не виждам причина мачът да го няма за директно следене в сайта, след като всички останали мачове ги има изложени!!! Като допълним това и че напоследък ми се пускат разни видео реклами докато гледам новините в сайта, ще се замисля дали да се информирам оттук, ако нещо не се промени :idea:

Второ, апелирам за пълна подкрепа към Гонзо!!! Има наши фенове дето явно застанаха против него ....обаче аз лошо от Гонзо като треньор на Черно море не съм видял!!! За мен ЕДИНСТВЕНАТА причина ако си тръгне... това ще е РЪКОВОДСТВОТО на отбора (ако има такова). Нормално е след като го лъжат и подаряват най-добрите ни играчи на други клубове, да му се изпари желанието да остане! Все пак това е голям труд ...да се събере отбор, да се обиграе, да се обучи тактически, да си направиш планове как да го доразвиеш, да се бориш за влизане в топ 3 ....и да ти забият няколко звучни шамара, да останеш излъган и т.н. Абсолютно нормално ще е ако се върне при това положение в Левски ...ако обаче нещата бяха наред в управлението на Черно море, Гонзо не е човек, който би си тръгнал :!:

Трето, очевидно може да има лек смут в поведението на футболистите ни ...да са леко обезверени, защото постоянно стават някакви шашми - играчи си тръгват, други се появяват далече след свършването на подготовката на отбора ...Гонзо не се знае какво ще стане с него, така че аз очаквам странни неща като резултат и като игра, поне доколко малко се изяснят нещата с треньора и бъдещето на отбора. Така че това, което искам да кажа е: по-добре да подкрепяме момчетата, отколкото да псуваме по тях и отбора... но всеки да си преценява все пак.. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Любимец - Черно море

Мнениеот ЕМИЛ » 07 мар 2014 15:07

2 : 1 за Любимец

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Любимец - Черно море

Мнениеот anihilator » 07 мар 2014 15:11

Сега Гонзо свърши много добра работа при нас и аз никога не бих го псувал но с изказванията доста ме подразни не може да водиш един отбор и същевременно непрекъсното да боготвориш друг :evil: Аз лично предпочитам да си тръгне още сега :!: Конкретно за мача надявам се все пак за победа , прогнозата ми е 1 : 3 8-)

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Любимец - Черно море

Мнениеот anihilator » 07 мар 2014 15:12

ЕМИЛ написа:2 : 1 за Любимец

Хи хи хи иска ти се а емба ;) , още май ви болят халките :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Любимец - Черно море

Мнениеот haiobaio » 07 мар 2014 15:37

Това не се случва само на вас. За съжаление цялата журналистическа машина е впрегната да помага на Левски, както помага и на Цска, когато има нужда.
Нарочно не са ви поставили за следене на живо. Вчера, случайно,(вече случайно, защото не се издържа) слушах гонг по Дарик, защото бях с колата. Там какви неща се наговориха не е истина. Жал ми стана за вас. Са и в глупавото им предаване "Пред банята" пак ще ви мачкат. Това предаване също не се издържа. Такова промиване на мозъци е, че не е истина. Гледат го само "отбрани" футболни запалянковци.
Дръжте се и не се подавайте на провокации. Нарочно го правят, нагнетяват обстановката за да може вие да го изгоните, феновете, за да си тръгне сам.
Това правят с всеки един отбор, освен двата им любими. Мачкат го, създават напрежение и провокират. И успяват. Лошото е, че само те имат трибуна, различното мислене и подкрепа за друг отбор е забранено.
Дори успехът на Лудогорец остана в сянката на Левски, които бихме на следващия ден. То не беше реване, колко били слаби, как не им дали дузпа, как е цирк първенството, как Локото са били, те за какво играят?
НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ПРОВОКАЦИИТЕ ИМ!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Любимец - Черно море

Мнениеот Кролик » 07 мар 2014 15:42

Подкрепям всичко казано от Оги. Прогноза 1:2
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Любимец - Черно море

Мнениеот stefani » 07 мар 2014 15:44

2:1
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6870
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Любимец - Черно море

Мнениеот icko65 » 07 мар 2014 16:20

3-0 за Тича :mrgreen: Стефани
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Любимец - Черно море

Мнениеот Avrameca » 07 мар 2014 16:21

0:2
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Любимец - Черно море

Мнениеот зеления » 07 мар 2014 16:28

ogrizko написа:Ще започна с това - СРАМ ЗА ГОНГ!! Явно целят да покажат на Гонзо колко нашият отбор е незначителен и в сайта в рубриката за мачове предавани на живо, нашият мач изобщо го няма.... :evil: :evil:
Вярно, че мачът не крие кой знае каква интрига.... вярно, че и Гонзо все още е в Черно море ....но аз поне не виждам причина мачът да го няма за директно следене в сайта, след като всички останали мачове ги има изложени!!! Като допълним това и че напоследък ми се пускат разни видео реклами докато гледам новините в сайта, ще се замисля дали да се информирам оттук, ако нещо не се промени :idea:

Второ, апелирам за пълна подкрепа към Гонзо!!! Има наши фенове дето явно застанаха против него ....обаче аз лошо от Гонзо като треньор на Черно море не съм видял!!! За мен ЕДИНСТВЕНАТА причина ако си тръгне... това ще е РЪКОВОДСТВОТО на отбора (ако има такова). Нормално е след като го лъжат и подаряват най-добрите ни играчи на други клубове, да му се изпари желанието да остане! Все пак това е голям труд ...да се събере отбор, да се обиграе, да се обучи тактически, да си направиш планове как да го доразвиеш, да се бориш за влизане в топ 3 ....и да ти забият няколко звучни шамара, да останеш излъган и т.н. Абсолютно нормално ще е ако се върне при това положение в Левски ...ако обаче нещата бяха наред в управлението на Черно море, Гонзо не е човек, който би си тръгнал :!:

Трето, очевидно може да има лек смут в поведението на футболистите ни ...да са леко обезверени, защото постоянно стават някакви шашми - играчи си тръгват, други се появяват далече след свършването на подготовката на отбора ...Гонзо не се знае какво ще стане с него, така че аз очаквам странни неща като резултат и като игра, поне доколко малко се изяснят нещата с треньора и бъдещето на отбора. Така че това, което искам да кажа е: по-добре да подкрепяме момчетата, отколкото да псуваме по тях и отбора... но всеки да си преценява все пак.. :roll:


+ 1 000 000! Всичко казано е абсолютно вярно. Много точен коментар.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта