Черно море 6:0 Беласица

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот Sagittarius » 01 май 2009 19:47

Ако ще не 40 000 лева,а 4 000 000 да са им обещали-затова има съдия!Не може да им позволява да джаскат балтии за директни червени картони(поне 5 такива само 1-вото полувреме),да разбият с лакът главата на Ради Бачев,да има чиста дузпа срещу Миро Манолов и да стои като някакъв пън там този келеш.А второто полувреме - вдигнаха ни се 20 засади,половината напълно измислени.Никакво чувство към авантажите и изобщо към играта....съдийство в България няма,няма и да има.Осра един напълно протоколен мач,ами ако имаше залог някакъв?Не го виждах как ще се справи,но днес тотално ни поряза и тези 2 контузени(Борносузов и Бачев) са плод на слабото съдийство :!:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
waFry BSFC
Мнения: 186
Регистриран на: 13 фев 2009 11:46
Skype: reckinh0
Местоположение: В ЗЕЛЕНА ВАРНА , ТИЧА !
Контакти:

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот waFry BSFC » 01 май 2009 20:07

брао на момчетата за хъса изразем след всеки вкаран гол ! а относно плебея мога само да му кажа ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ СИНИТЕ СА В БЕЕЕ НЯМА ВЛИЗАНЕЕЕ ! Нищо , догодина ще играете с бела дербито на казана ли корито ли мандра ли ..
ТИЧА ДО ГРОБ !
Изображение

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот Sole » 01 май 2009 21:01

Войната срещу Моряците преминава границата на позволеното :!: Локо Сф и Литекс стимулират с пари наред отборите играещи с Черно Море/на Локо Мз-100 000 лв,на Бела-40 000 лв/,но явно след като не могат да бият, отборите прибягват до груби фалове и контузии срещу играчи от Черно Море. :twisted:

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот TNT » 01 май 2009 21:15

Браво моряци!!!Днес ни изкефихте максимално/феновете на Берое/ като унижихте като кучета курвите от петрич :twisted: Пжелаваме ви успех в борбата за бронза!!!
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот Nevertheless » 02 май 2009 07:44

Това съобщение е до фена на Берое.
Пожелавам успех и на вашият отбор.
Много уважавам Илиян Илиев и според мен той е страхотен човек, футболист и треньор.
Догодина ви искаме в "А" група.

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот spartak_varna-lazio » 02 май 2009 14:25

Старши треньорът на Беласица Ивайло Аспарухов обвини своите футболисти след загубата с 0:6 от Черно море, че не желаят да играят. Нещо повече – наставникът заяви на пресконференцията след мача, че футболистите му „не са мъже”, както и че „нямат нищо мъжко в тях, включително достойнство”.

„Просто тези момчета не искаха да играят, говори им се, но те не изпълняват нищо. Може би вече си правят сметки, кой-къде да отиде след края на първенството.

Помежду им има и кавги – карат се, но за мен те са професионалисти и са длъжни да изпълняват треньорските указания. Така никъде няма да успеят. Пак повтарям – те не са мъже! Черно море ни показа как се играе. Не знам какви са причините, че не искат да играят. Не знам, пари ли… питайте ги”, заяви след двубоя Ивайло Аспарухов.

„Пак ви казвам - Левски и ЦСКА не играят за 40 хиляди лева премия. Но да не искат да играят и да се подиграват с техните имена, не мога да си го представя.

Мисля, че Мариян Огнянов се стара, вратарят също имаше добри изяви и това са – от другите не мога да отлича никого, останалите бяха пълна нула”, добави треньорът на Бела.

„Извиняваме се на нашите фенове, че се получават такива грозни мачове. Няма нищо мъжко в тях, няма никакво достойнство. Имам чувството, че нарочно искат да ни вкарат колкото се може повече голове. Не знам питайте ги – Пътников, Софрониев, Бижев. Питайте ги защо не играят”, добави Аспарухов.



Нали се сещате защо не играят. ;)
Безплатна екскурзия до Варна без знанието на треньора. :D
Справка-движението на номер 22 от Бела по терена.Добре гледайте преди да пишете превзетите си коментари.
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот more » 02 май 2009 15:00

Не мога да разбера,защо не си коментирате плебейския отбор като искаш да избиваш комплекси отиди при някои от спонсорките на вашия отбор да изпуснеш парата,но колкото отбора ти играе футбол толкоз и ти ще свършиш някаква работа.
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот spartak_varna-lazio » 03 май 2009 00:22

more написа:Не мога да разбера,защо не си коментирате плебейския отбор като искаш да избиваш комплекси отиди при някои от спонсорките на вашия отбор да изпуснеш парата,но колкото отбора ти играе футбол толкоз и ти ще свършиш някаква работа.

Не виждам нещо да се коментира по това което съм написал?!? :roll:
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот Sagittarius » 03 май 2009 11:33

Ами ще коментирам бе...
1.Софрониев,номер 8 - контузи Атанас Борносузов със селска балтия.
2.Пътников беше пъ тоя дето строши краката на Йордан Юруков.
Те бяха дошли да контузват нашите играчи и мисията псотавена от Надежда се изпълни - двама контузени,Ради Бачев с разбита глава.
Впрочем,как игра отбора на Славия срещу вашата жалка синя помия?Как игра Сливен срещу вас?Смешнициииии,пак ви чака товарния влак да мине отгоре ви :D
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Черно море 6:0 Беласица

Мнениеот spartak_varna-lazio » 03 май 2009 11:42

Sagittarius написа:Ами ще коментирам бе...
1.Софрониев,номер 8 - контузи Атанас Борносузов със селска балтия.
2.Пътников беше пъ тоя дето строши краката на Йордан Юруков.
Те бяха дошли да контузват нашите играчи и мисията псотавена от Надежда се изпълни - двама контузени,Ради Бачев с разбита глава.
Впрочем,как игра отбора на Славия срещу вашата жалка синя помия?Как игра Сливен срещу вас?Смешнициииии,пак ви чака товарния влак да мине отгоре ви :D


Аз с болни мозъци няма да споря!Явно ти си човека дето спря Транссибирският експрес с глава и му изяде кюмюра! :mrgreen:
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта