БЕЗ НАПАДАТЕЛ ТОЛКОВА

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: БЕЗ НАПАДАТЕЛ ТОЛКОВА

Мнениеот MORSKI » 19 апр 2009 17:18

Ти чуваш ли се какви лгупсоти говориш?????Вярно имало доста странно хорица в този форум!Я кажи една ситуация съдията да ни е свирил.че да ни е подпирал или така си говориш наизуст!!!!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: БЕЗ НАПАДАТЕЛ ТОЛКОВА

Мнениеот MORSKI » 19 апр 2009 22:25

james написа:Бях на стадиона и не мога да говоря по минути но първоначалния натиск на морето беше плод на отнети с нарушения топки в последствие и възтановяването на равенството бе плод на измислена дузпа (тука съм категоричен че съдията свири преди играчите да се доближат)първите адекватни отсъждания бяха при 3:1 А безкрайните задържаници при изпълнение на аут, фал и тъч без нито едно предупреждение, при това от 1 вата минута също не ми изглеждат случайни за съжаление .

Ти на стадиона да не би да разполагаш с повторения :lol: Аз съм още по-категоричен понеже гледах мачът по телевизията и гледах репортажи.....Ако продължаваш да твърдиш ,че няма дузпа сменяй спорта и почвай да гледаш или софтбол или скуош....Аман от псевдоразбирачи.Дузпата е 100%-ва..Как да не се е доближил бе той го спъна-класическо препречване в накзазателното поле.....Юруков не е симулант и ей така няма да падна абослютна дузпа..На тебе ти се иска да няма,ама си беше факт...
Иначе грешките си бяха виовни Локото София явно и те толкова си могат....
На мен пък н еми изглеждат случайни грубите фалове на Георги Марков..Аз ,ако бях този при 2,3 фаул трябваше да си поеме пътят към съблекалните!!!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: БЕЗ НАПАДАТЕЛ ТОЛКОВА

Мнениеот Sagittarius » 19 апр 2009 23:12

Ах как бърже забравихте каква жалка картинка бяхте във Варна,когато михате центъра 1 пъти и половина за 90 минути,като единия път беше случайно :D .Нищо,3-ти сте,ще видим до кога обаче,защото преките двубои недвусмислено показват,че 3-ти трябва да бъде Черно Море 8-) .
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: БЕЗ НАПАДАТЕЛ ТОЛКОВА

Мнениеот ogrizko » 20 апр 2009 22:44

Само с нападатели не става... трябва и акъл! :idea:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта