ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот bultras4e » 13 апр 2009 20:53

fungus написа:
charlitobg написа:Да СЪЖЕЛЯВАМ ЗА правописните грешки. Но не си бях в къщи и писах от друг Компютар, а там буквите са на друго място. Няма значение важното е да сте ме разбрали къкво искам да кажа другото всеки го прави. Няма идеални . Сега сигурно ще ми отвърнете че и с Футболистите е така ??? да ама тях няма да ги чуете да се извинят за слаба игра нали??? Само Черно море


а на този КОМПЮТАР какво му е?


Не си разбрал човека, къкво е искал да каже...
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

koi4i
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:55

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот koi4i » 13 апр 2009 20:55

Както казва автора това,което ни се случи за вас ще е приказка.Локо ще ви прегазят.Просто манталитета ви си е такъв.Имате претенции,че сте голям отбор,а срещу нас във Варна си играхте както винаги,а именно с 10 човека отзад.От следващите ви 2 мача най-много точка от Литекс да вземете.
ТИТАН ОСТАНИ И ДЕЛОТО СИ ДОВЪРШИ

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот mursusaid » 13 апр 2009 21:04

ти пък синио човече koi4e,от къде се пръкна тука..и с какви очи имаш право да коментираш другите отбори..а гледай си там вашия двор и вашата трагедия..когато се оправите тогава се показвай в другите форуми..оо или пък извинявай вие сте цъфнали и вързали и мачкате всичко наред,4е и в европа ни прославяте
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот more » 13 апр 2009 21:49

Момчета,черноморци и моряци нека да не се чустваме обречени срещу Локо(сф) не казвам,че сме показали супер игра,но понякога мачове се печелят не само със спортно-технически качества,но и със спортен дух нека винаги да бъдем с нашия любим отбор.Знам,
че въпреки неубедителната игра всеки от нас иска поне медали или евротурнири затова сме
и така критични.ПОБЕДА С/У ЛОКО(СФ)!!! НЕКА ВЯРВАМЕ В ПОБЕДАТА!
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

Потребителски аватар
charlitobg
Мнения: 137
Регистриран на: 17 фев 2009 11:16
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот charlitobg » 13 апр 2009 22:09

fungus написа:
charlitobg написа:Да СЪЖЕЛЯВАМ ЗА правописните грешки. Но не си бях в къщи и писах от друг Компютар, а там буквите са на друго място. Няма значение важното е да сте ме разбрали къкво искам да кажа другото всеки го прави. Няма идеални . Сега сигурно ще ми отвърнете че и с Футболистите е така ??? да ама тях няма да ги чуете да се извинят за слаба игра нали??? Само Черно море


а на този КОМПЮТАР какво му е?


Ти си кой ??? че не те разбрах ??? качествен контрол ли си ? или някой самонадеян идиот?? Ако си тук за да поправяш правописни грешки значи си сбъркал форума Даскале... :D :D за теб ФОРУМА СЕ КАЗВА ..МАМА, ТАТКО И АЗ .. :D смешник :D : :o :o :D дай да прочетем твойте теми ако имаш такива??? да те видим що за стока си.. :D :D

Потребителски аватар
al_ex1
Мнения: 711
Регистриран на: 04 авг 2008 08:42
Местоположение: България

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот al_ex1 » 13 апр 2009 22:13

Абе най добре наблегни на учението,защото ти футбола няма да оправиш! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Carpy
Мнения: 491
Регистриран на: 25 мар 2009 18:05
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот Carpy » 13 апр 2009 22:51

Пич, повечко залягай над книгите. Чак мен ме е срам като виждам колко неука и неграмотна е днешната младеж. Жал ми става за България. И това не е единичен случай - неграмотността сред днешните тийнеджъри е повсеместна.

Потребителски аватар
frenzy
Мнения: 43
Регистриран на: 10 мар 2009 11:48
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот frenzy » 14 апр 2009 00:23

Аз просто се ядосвам на безидеината игра на любимия отбор.Кольо не мога да го разбера или тои им казва да играят с тези дългите пасове ,или просто футболистите не го слушат и си играят както знаят(нямаме бързи крила и с един Манолов отпреде които да обира балоните пасове не става) !!!
Къде е играта с едно подаване която ни радваше ,къде са индивидуалните изяви на футболистите ???
Бачев и Лазаров не могат да подпомогнат отбора в атакуващ план !!!

Вярно нямаме загуба от 11 мача за шампионата,това донякъде им смекчава безобразната игра,но и показва колко ни е слабо първенството.
Има и друг вариант ,срещо по слабите отбори да бият пестеливо ,а срещо претендентите за зона УЕФА да играят на макс.Но пък на мача с Левски не показаха кои знае какво в нападение(отново нямаха идея как да преодолеят защитата и отново дълги пасове).
Чакат ни много трудни и важни два мача ,хубаво ще е поне 4 точки да вземем най-малко ,но и да не забравяме че след това има още доста.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот Marlboro » 14 апр 2009 00:45

Не можах да разбера кой ни причинява болка,честно!Като се обърнеш назад,какво виждаш?Титли,медали,купи,участия в Европа?Или нещо друго,борба за оставане,борба за съществуване,борба за глътка въздух?Знам какво ти се иска,то ни се иска на всички фенове на морето,но ми се струва че много бързаме.Класа,манталитет,поведение,постоянство и уважение не се печелят за 2-3 години,а без тях не може да бъдем това,което ни се иска.Я ми кажи,спомняш ли си кога за последно,Черно Море се е борил за медал след преполувяването на сезона? Май беше 1953-а година!Недей да изискваш непосилни неща от този отбор,виждаме че го караме на пълно раздаване,без кой знае какви футболни блясъци,и бих казал че играем доста бавничко.За мен реалното ни място е 5-о.
Преди да ме обвините в нещо,само да кажа,че аз съм доволен от този сезон,защото показваме напредък,и вярвам че с всяка година ще ставаме по-силни,защото в клуба се работи,повтарям работи,за разлика от други години,когато много хора преживяваха от отбора,вместо да работят за него.Изисква се търпение,резултатите ще дойдат,вярвам в това,и съм убеден че гадните години няма да се върнат!
Странни хора сме ние византийците.Когато отбора се луташе между А и Б група,всички плюехме,когато бяхме с единия крак във В група,отново плюехме,когато сме в златната среда-плюехме,сега,когато сме фактор в първенството,и се борим за медали,ние какво правим?Пак плюем!!!Това което прави сегашния отбор,е достойно за уважение,и ако не успеят да се преборят за трето място,или за УЕФА,никой няма право да критикува,тези момчета,и целия щаб,заслужават само уважение,защото са се борили докрай!
Не е важен този който казва какво е щял да направи ако е бил там,важен е този,който се опитва да прави нещо!!!
Айде моряци!!!

Потребителски аватар
fungus
Мнения: 307
Регистриран на: 30 сеп 2008 19:56
Местоположение: кичука
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот fungus » 15 апр 2009 17:32

charlitobg написа:
fungus написа:
charlitobg написа:Да СЪЖЕЛЯВАМ ЗА правописните грешки. Но не си бях в къщи и писах от друг Компютар, а там буквите са на друго място. Няма значение важното е да сте ме разбрали къкво искам да кажа другото всеки го прави. Няма идеални . Сега сигурно ще ми отвърнете че и с Футболистите е така ??? да ама тях няма да ги чуете да се извинят за слаба игра нали??? Само Черно море


а на този КОМПЮТАР какво му е?


Ти си кой ??? че не те разбрах ??? качествен контрол ли си ? или някой самонадеян идиот?? Ако си тук за да поправяш правописни грешки значи си сбъркал форума Даскале... :D :D за теб ФОРУМА СЕ КАЗВА ..МАМА, ТАТКО И АЗ .. :D смешник :D : :o :o :D дай да прочетем твойте теми ако имаш такива??? да те видим що за стока си.. :D :D



те ти отговориха

Carpy написа:Пич, повечко залягай над книгите. Чак мен ме е срам като виждам колко неука и неграмотна е днешната младеж. Жал ми става за България. И това не е единичен случай - неграмотността сред днешните тийнеджъри е повсеместна.




и не смятам,че трябва да пускам глупави теми за да се доказвам пред някъв, който се е превъзбудил повечко. а да, наредбата с мама и татко е изтъркана преди много време (finger)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта