ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот Sagittarius » 15 апр 2009 18:11

Койчи левскарчето....това,че вас ви е блъснал тежкотоварния влак начело с Локомотива не значи,че и другите ще споделят същата съдба.Това,че вас ви унижават в Европа всякакви евроанонимници и аутсайдери,не значи,че и другите български отбори са като вас.Да,правилно подметна 10 човека....да,ще наредим 10 човека отзад,ще спрем Камбуров и няма да паднем с 3:0 като вас,напротив,ще устискаме мъжката 0:0 и ще минем пред Локо(защото във Варна ги бихме с 1:0).Колкото до Литекс - времето ще покаже колко точки ще вземе от Литекс Морето и колко....вие.Само да не стане пак да ви се смее половин България.

ПС:Литекс абсолютно винаги го бием във Варна с лекота,а в Ловеч си вземаме редовно точки,тази есен там паднахме 0:1 и това беше единствената победа на Литекс над нас за 2,5 години :lol:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
botzy
Мнения: 118
Регистриран на: 13 яну 2009 00:47
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот botzy » 16 апр 2009 09:47

Чарлито-пак си много краен и пак си много черноглед,това прозира във всичките ти мнения...човек като не ти харесва играта,обстановката,безхаберието,Кольо,още повече щом това ти причинява болка-ами недей да ходиш на Тича,не ги гледай по ТВ,не пиши по разни форуми.Виждаш само колко сме зле,колко Кольо бърка,колко сме безхаберни...ще си докараш някой инфаркт,доколкото знам(от теб) си на 48,не се пали толкова!Това че пишеш с правописни грешки си е твой проблем,не смятам да го обсъждам,но наистина не е приятно,дори заглавието на темата да е осрано-поне него оправи.Бил съм от Черно Море и когато се бориха да не изпаднат във В група,сега съм от Черно Море-както и да завърши мача с Локо Сф и винаги ще е така...пожелавам на всички форумни хулигани,стратези и на всички трезво мислещи весело посрещане на най християнския празник-Великден!
п.с.На феновете на Спартак пожелавам весело посрещане на Курбан Байряма(или шекер байряма или там който е)
GO HARD OR GO HOME!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот MORSKI » 16 апр 2009 12:28

Той си е такъв,аз като му го казах ме обвини,че съм бил платен.....Сега и с еб ще направи същото...Просто не търпи чуждо мнение :|

Потребителски аватар
charlitobg
Мнения: 137
Регистриран на: 17 фев 2009 11:16
Контакти:

Re: ДОКОГА ЩЕ НИ ПРИЧЕНЯВАТ БОЛКА???

Мнениеот charlitobg » 17 апр 2009 20:01

Ботси пак се извинявам за правописните грешке но тогава наистина ми падна един компютър след мача и се УСРАХ... :D :D А че си мислиш че съм песимист не е така. Просто си споделям мнението. А ти Морскего ?? И ти грешиш приятелче. Винаги съм уважавал чуждото МНЕНИЕ. Весели празници. Само Черно море. :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта