ЦСКА-Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот зеления » 09 май 2013 19:08

Мача с армията ни е най-трудния до края. Смятам, че тези, които правят "сметките" в Черно море са напълно наясно, че няма никакъв смисъл да се хвърлим със зъби и нокти да вземем нещо в София. Много по-целесъобразно е да се запазят силите за следващите срещи. Мисля, че ж.к. Китанов си го изкара съвсем умишлено за да е на линия след това. Тактически правилен ход. Разбира се в никакъв случай не отписвам предстоящия мач. Как си представяте развитието на отбор без равностойни резерви. Личното ми мнение е, че Гонзо знае как да вземем точка или три. :)
Последна промяна от зеления на 09 май 2013 19:48, променено общо 1 път.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот yavorescu » 09 май 2013 19:34

Ако отпишем тази среща и играем с отслабен състав, това би било истинско безумие. Остават 4 мача и докато не си гарантираме математическото оцеляване няма никакви причини за отпускане.

Надявам се да бием, макар че ще е много трудно. Сигурен съм, че Гонзо също ще иска победата.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот yavorescu » 09 май 2013 19:52

Не мога да разбера защо Китанов е наказан, след като срещу Литекс му беше четвърти картон. Останалите са срещу Ботев Пд вкъщи, Пирин ГД и Локо Сф навън. Наказанието е при пети картон, нали така?

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот зеления » 09 май 2013 19:59

yavorescu написа:Ако отпишем тази среща и играем с отслабен състав, това би било истинско безумие. Остават 4 мача и докато не си гарантираме математическото оцеляване няма никакви причини за отпускане.

Надявам се да бием, макар че ще е много трудно. Сигурен съм, че Гонзо също ще иска победата.


Я сега да си представим следващия вариант:
Скачаме за победа. Да ама ЦСКА се борят за евро квота. Те също ще се хвърлят със зъби и нокти. Какво става? Ами поне един-двама от нашите ще се приберат с контузия, която може да ги изхвърли от мачовете до края на сезона. Разбира се когато се играе "око за две и зъб за чене" и армейците ще заплатят подобна цена, но те не ме интересуват. Освен това те са един от съдийските отбори в България. Как ти звучи 1-2 ч.к. и един куп жълти за нас? Кои могат да получат червени картони? Всеки, но най-вече Сашо, Росен, капитана или Бергонси. А контузии? Обикновено пострадват най-бързите - при нас Райков и Инканго. Е, с кого ще довършим сезона така, че да не изпаднем? Не yavorescu. Безумие ще бъде "да се хвърлим на всяка цена"!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот boys85 » 09 май 2013 20:34

yavorescu написа:Не мога да разбера защо Китанов е наказан, след като срещу Литекс му беше четвърти картон. Останалите са срещу Ботев Пд вкъщи, Пирин ГД и Локо Сф навън. Наказанието е при пети картон, нали така?

И аз така ги броя. На пети жълт се дава наказание! :shock:

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот ShooterMan » 09 май 2013 20:44

Абе като са съдийски отбор,добре,всеки влязъл резерва да получава "бойна" задача да троши краката на най-добрите им играчи и толкова.Тях ще ги бута съдията,ние ще им трошим кокалите с резервите,да видим кой ще е по-валат :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
зеленобелия
Мнения: 473
Регистриран на: 11 авг 2009 17:51
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот зеленобелия » 09 май 2013 21:58

Според мен най важен мач за сезона ще бъде срещу Локо-пд. Спечелим ли почти на 100% оставаме в групата,което ще е постижение благодарение на ТИМ. :oops:

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот Готвача » 10 май 2013 10:17

зеления написа:Мача с армията ни е най-трудния до края. Смятам, че тези, които правят "сметките" в Черно море са напълно наясно, че няма никакъв смисъл да се хвърлим със зъби и нокти да вземем нещо в София. Много по-целесъобразно е да се запазят силите за следващите срещи. Мисля, че ж.к. Китанов си го изкара съвсем умишлено за да е на линия след това. Тактически правилен ход. Разбира се в никакъв случай не отписвам предстоящия мач. Как си представяте развитието на отбор без равностойни резерви. Личното ми мнение е, че Гонзо знае как да вземем точка или три. :)

Точно така наборе.И аз мисля така,а и никъде не казвам да "отписваме" мача.Излизаме на битка с изброените от мен играчи и каквото стане.Но няма да загубим важни играчи заради картони и контузии.А и кога тези момчета седящи до дупка на пейката ще си заработят заплатите?То ако няма да играят и ще получават пари,да вземем и ние да се пишем смъртни резерви и да лапаме кинти.Поне със сигурност ще си обичзме отбора повече от хората непомирисвали терен този сезон.А и няма да ги харчим в час Пик. :mrgreen: .Четох снощи,че играчите на ЦСКА ОТНОВО играли сценката с извадените джобчета и бойкотирали даже и 65-тата годишнина на клуба.Дали пък няма да ги хванем демотивирани и да хвърлим бомбата?А относно последните мачове си мисля че можем да спечелим и трите след мача с ЦСКА.А реално ни трябва само един за оставането.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот Кролик » 10 май 2013 16:15

Няма място за оптимизъм в нашия отбор. Хубаво е че взехме 3-те точки от Литекс, но не вярвам това да се случи от ЦСКА. По-скоро момчетата трябва да излязат и да играят за себе си. Да си докажат, че могат да играят добре и като гости.

Райков ще излезе срещу миловидния Бандаловски. Дано този безкрайно коректен червен състезател не осакати Райков, че ще ни трябва за следващите мачове.
Дано и Сашето не се напъва да минава много центъра, че на Армията няма да му простят. Играем без Китанов, Камазола и Божилов.

Гонзо трябва да им вдъхне супер самочувствие, че да додрапат до Х. Успех Моряци ! :geek:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно море

Мнениеот Готвача » 10 май 2013 21:27

Кролик написа:Няма място за оптимизъм в нашия отбор. Хубаво е че взехме 3-те точки от Литекс, но не вярвам това да се случи от ЦСКА. По-скоро момчетата трябва да излязат и да играят за себе си. Да си докажат, че могат да играят добре и като гости.

Райков ще излезе срещу миловидния Бандаловски. Дано този безкрайно коректен червен състезател не осакати Райков, че ще ни трябва за следващите мачове.
Дано и Сашето не се напъва да минава много центъра, че на Армията няма да му простят. Играем без Китанов, Камазола и Божилов.

Гонзо трябва да им вдъхне супер самочувствие, че да додрапат до Х. Успех Моряци ! :geek:

И за какво ни е да вземаме нещо от този мач?Една победа и един равен до края гарантират на 100% оставането в групата.След днешната груба грешка на Локо сф ни трябват точно толкова за застраховка.А имаме възможност да спечелим 9 чисти точки до края.Така че продължавам да държа на мнението си за пускане в игра на хора непомирисвали терен тази година,или играли по 2-3 мача общо.И ако Гонзо не е почнал селекцията,да спира да мисли за мача с червените и да започва с офертите.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта