Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот Iceberg » 14 яну 2018 10:41

Никола Спасов взима бивш национал в Казахстан
http://www.kotasport.com/%D0%BF%D1%8A%D ... %86%D0%B8/

Бившият български национал Михаил Венков ще подсили казахстанския отбор Кизил-Жар (Петропавловск), където треньор е Никола Спасов, научи KotaSport.com.
По този начин българската колония в тима ще стане още по-сериозна, след като за сигурни нови попълнения се считат още Александър Башлиев и Румен Сандев. Любопитен факт е, че всички от изброените са защитници.
Припомняме, че KotaSport.com първи съобщи за новата треньорска авантюра на Никола Спасов.
Самият Михаил Венков пък беше спряган до последно за трансфер в Царско село. По наша информация обаче левият краен бранител ще подсили тима на Никола Спасов в Казахстан.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот greenpeak » 07 фев 2018 13:46

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cyjTNVn0OV8[/youtube]

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот ti4a » 09 фев 2018 10:46

Орлин Старокин тренира с Витоша играл е в контролата им с Локо сф. и вероятно ще подпише договор

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот Vladislav » 09 фев 2018 11:32

Да е жив и здрав. Всъщност от "най- добрите футболисти в България" Хасани, М. Огнянов и той показаха някакво желание и качества.

Потребителски аватар
likooo
Мнения: 18
Регистриран на: 16 юни 2011 21:27
Skype: likooo1
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот likooo » 23 фев 2018 13:00

Бившият футболист на Черно море, ЦСКА и Пирин Еденилсон Бергонси е написал в личния си LinkedIn профил, че е свободен играч и търси нов отбор в момента.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот rodman » 24 фев 2018 18:30

Валентин Йосков с гол за „Несебър” днес при загубата с 1:5
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот thisisthelife » 24 фев 2018 19:02

Нека играе редовно Йосков. Интересно ми е какви ще са плановете на Илиан за него.
Truth is hate for those that hate the truth.


Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот Iceberg » 03 май 2018 01:17

16-годишен талант на Черно море дебютира като титуляр за мъжете на Омония Кипър
http://varnautre.bg/2018/04/30/80496/16 ... 1%80%D0%B0

16-годишният талант на Черно море Христиан Фоти направи официален дебют за мъжкия тим на Омония срещу АЕК Ларнака, в мач от поредния кръг на кипърското първенство. Тимът на Фоти отстъпи с 0:2, а младокът престоя на терена до 60-ата минута и при резултат 0:1 бе заменен. Медиите в страната поставиха много висока оценка на младия краен бранител, който е продукт на школата на Черно море.
Християн Фоти е роден през 2001 година в България, с баща кипърец. Започва да тренира в академията на “моряците” през през 2010 година. Първият му треньор в Черно море е Страхил Байчев. След това тимът е поет от Мартин Христов, а халфът стига до националния отбор на страната в неговата възраст. През лятото на 2017 година преминава в школата на Омония, след като родителите му отиват да живеят в Кипър. За една година записва 23 мача – 22 е Елитната група до 17 години за кипърския клуб и един за младежите. Има реализирани три гола.
Християн Фоти е поредният футболист от школата на Черно море, който едва на 16 години стига до мъжкия футбол. От неговия набор са Мартин Минчев, който прави впечатляващ за годините си сезон с екипа на Черно море в Първа професионална лига, както и вратарят Иван Дичевски, който също е в мъжкия тим на “моряците”.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот Iceberg » 09 май 2018 20:18

Александър Цветков се сбогува с феновете на Черно море
http://varnautre.bg/2018/05/09/81097/%D ... 0%BE%D0%B2

Когато дойдох на “Тича” преди две години всички в клуба ме приеха и ми помогнаха да възродя кариерата си
Халфът Александър Цветков използва официалния сайт на Черно море, за да се сбогува с феновете на “моряците”. Цветков разтрогна договора си с варненския клуб в първия работен ден на седмицата по взаимно съгласие.

“Прекарах две чудесни години във варненския клуб. За мен бе удоволствие да съм част от този отбор. Благодаря на феновете, които бяха неотлъчно зад нас, въпреки проблемите, които ни съпътстваха през сезона. Подкрепяха ни и в победи, и загуби. Благодаря на моите съотборници, най-вече за доброто отношение към мен. Благодаря и на ръководството на Черно море. Когато дойдох на “Тича” преди две години всички в клуба ме приеха и ми помогнаха да възродя кариерата си. Пожелавам на Черно море да успее да постигне целта си през този сезон – класиране в евротурнирите”, каза Цветков.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта