Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот 'enki' » 05 фев 2021 15:47

Никакво преотстъпване според мен. Нека да се бори за мястото си, той има сили за това. Голямата конкуренцията само ще го направи по-силен и ще го дърпа напред. Гледах ги срещу Милан и мисля, че имат много добри млади момчета в състава си. Попаднал е на перфектното място. Трябва само да тренира здраво и ще му се получат нещата.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот ogrizko » 06 фев 2021 11:57

Курьор почна да наказва за Самсунспор.... аз се надявам да иде в по-голям отбор ако направи още 1 силен полусезон.... ама дано нашите са договорили примерно 20-30% от бъдещ трансфер... въпреки че ме съмнява нямаме много опит с трансферите :lol: :lol:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот ShooterMan » 06 фев 2021 17:25

Че той Марто редовно си играе в Спарта? Аз не виждам какъв е проблема хаха. Може би му липсва тайфата и семейството, но таква е съдбата на всеки гастербайтер, даже и футболния. На мача с Милан най-хубавите положения ги създаде именно той и неслучайно си го хвали Росицки. Просто нещата си се движат перфектно и не трябва да има никакви глупости и раздвояване на ума. България е затворена страница поне до 30-тата му година и отгоре, а за големи първенства му е още много рано, щото там го чакаше съдбата на Десподов и вероятно - Антов. Там в Италия, Англия, Испания в гранд му е рано казахме, а слабаците, които го искат играят с 11 в защита в отчаяни битки за всяка точка и спасение от изпадане. Това да налагат млади играчи им е абсолютно последната грижа. Просто не знам защо Ивелин Попов е издрънкал тази глупост...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот stanleys » 08 фев 2021 10:18

Много правилни съвети му е дал Ивелин, ти прочете ли какво е казал?

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот ShooterMan » 08 фев 2021 10:41

Прочетах! Съветите са правилни, неправилно е, че е споделил с медиите личен разговор между себе си и Марто. Та сега да почват хората да говорят - аууууу тежко му е, ауууууу ей сега мисли да се връща....и всякакви селски мениджърчета да почнат да му звънят - Марто, ти ако искаш - Лудогорец.....Марто, тука отбора с тирето.....ей така се провали Десподов. Ивелин е трябвало да запази личния си разговор за между тях двамата, а не да интригантства.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот guglata » 07 апр 2021 16:34

Мартин е резерва за купата, оправил се е от контузията. Дано скоро се пребори за титулярно място и да ни радва.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот Sole » 06 юли 2021 23:49

Славия се отказва от бивш национал
gong.bg
Бившият български национал Исмаил Иса няма да подпише договор със Славия. Той отпадна като опция за „белите“, след като ще бъде привлечен Едисон Йорданов.
Както е известно, Иса е свободен агент, след като се оказа ненужен в Черно море. Опитният нападател беше опция за атаката, но спортно-техническият щаб и ръководството са преценили, че засега не би помогнал достатъчно на тима.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17571
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот pomiqrat » 07 юли 2021 16:35

Sole написа:Славия се отказва от бивш национал
gong.bg
Бившият български национал Исмаил Иса няма да подпише договор със Славия. Той отпадна като опция за „белите“, след като ще бъде привлечен Едисон Йорданов.
Както е известно, Иса е свободен агент, след като се оказа ненужен в Черно море. Опитният нападател беше опция за атаката, но спортно-техническият щаб и ръководството са преценили, че засега не би помогнал достатъчно на тима.


Исата беше на дискотека преди два дни в Търговище
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Мнениеот ogrizko » 05 авг 2021 21:16

ами ....според мен Емил Янчев взе правилното решение да избяга от Черно море и да отиде в Локо Пд ...титуляр в евротурнирите го пускат хората и ще следва голямо израстване при него 100% :roll: лично аз ще се радвам да се развива както и другите ни млади играчи макар и отишли някъде си... Илиан според мен наистина трябва да почне да дава малко повече шанс ...не само като някой се контузи или го накажат и по 10 мин. в края ...ами да ги пуска по 30 мин. поне и такива неща :roll: така или иначе с тоя отбор трудно ще вземем медали или нещо голямо, аз лично предпочитам издънка в 2-3 мача и да се пускат повече младите.... вярно е, че се дава шанс ама при някои млади играчи е доста малко...
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот ogrizko » 05 авг 2021 22:15

Преотстъпеният от "Морето" на Созопол халф Лъчезар Йорданов: Трябва да се подобря в дефанзивен план
Добри Атанасов dsport 15 Яну | 09:06

Преотстъпеният от Черно море на Созопол халф Лъчезар Йорданов сподели в интервю за Дарик радио и dsport, че за него този трансфер е добър, тъй като се надява да може да трупа повече игрови минути. Той е амбицириан да се докаже в Черно море след завръщането си на "Тича" след края на сезона. Йорданов разкри, че до 17 години е играл в школата на Морето" като централен нападател. Според него трябва да подобри играта си в дефанзивен план.

Как се стигна до преотстъпването ти на Созопол?
-Още преди края на полусезона със старши треньора Илиан Илиев бяхме говорили, че е най - добре да отида някъде под наем. Просто изчаквахме да видим кои клубове ще проявят интерес към мен. Созопол беше един от заинтересованите клубове. Реших, че там е най-добре.


Имаше ли други възможности пред теб? Интерес от други тимове?
-Имах още 2-3 оферти, но прецених, че Созопол ще най-добре за моето развитие.


Добър ход ли е това, че си преотстъпен и ще можеш да трупаш повече игрови опит?
-Първо ще видим дали ще играя. Всичко си зависи от мен. Ако получа шанс, ще е добре. За всеки млад футболист е хубаво да получава игрови минути, за да може да се развива.Идеята е да трупам игрови опит. Надявам се да се получи, но всичко зависи от мен.


Познаваш ли се с някого от момчетата в Созопол и ще играеш ли в контролата срещу Черно море в събота?
Не, не се познавам. Зная само за Георги Радев, че е бил юноша на Черно море. Той много добре ме приветства, за което му благодаря. Не зная дали ще играе в събота в контролата срещу Черно море. Зависи от треньора какво ще прецени. Аз съм готов. Чувствам се добре. Ако ме пуснат,ще играя на 100 %.


Позицията, на която играеш е зад нападателя. Къде още според теб трябва да подобряваш играта си? В кой аспект трябва още да поработиш?
-Смятам, че трябва да наблетна на играта си в дефанзивен план. Но това се постига с течение на времето.Аз съм играл цял живот като централен нападател в юношите. Вече накрая към 17-18 годишен ме преквалифицираха в халф. Трябва да паботя в дефанзивен план, точно защото съм играл като нападател.


През 2018 дебютира за мъжкия тим на Черно море. Имаш участие в 5 мача. Какво не ти достига да пробиеш в първия отбор? Младостта ли е причината, или сериозната конкуренция на твоята позиция?
-В Черно море винаги е имало много силни футболисти, особено на моя пост в средата на терена. Жоро Илиев беше, като влязох в мъжкия отбор, Пепи Витанов, Патрик Андраде. Сега са Васко Панайотов и Стефан Велев. Това са все класни футболисти. Не е това причината, че съм юноша, да не играя. Просто още не съм стигнал тяхното ниво и заслужено те играят. Всичко зависи от мен. Да се развивам, да имам търпения, а като ми се даде шанс, да мога да го използвам.

Амбициран ли си да се докажеш в Черно море след като се върнеш от Созопол, или виждаш друг път пред себе си?
-Разбира се. Аз съм варненец. От малък съм на стадиона още като фен.С удоволствие ще играя за Черно море, но ако не стане животът продължава. Но първата ми цел е Черно море.


Кой ти е любимият отбор в чужбина?
-Ливърпул. Още 12-13 годишен се запалих по Ливърпул заради Суарез, който тогава играеше там. Аз по това време играех като централен нападател и харесвах неговия стил на игра.

Кой е футболистът,играещ на твоята позиция, на когото симпатизираш?
Тиаго от Ливърпул и Кевин де Бройне от Манчестър Сити. Те са двама уникални футболисти за мен и показател как трябва да се играе като халф.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

реших да пусна интересно интервю с Лъчезар Йорданов ......понеже доста от нашите фенове го хвалят и т.н. ....договора му със Созопол е приключил и от лятото би трябвало да се е върнал обратно при нас в Черно море?! въпроса ми е къде е сега момчето, контузен ли е още, оправил ли се е, преотстъпен ли е или какво?! понеже след като е бил водещата фигура при младежите, явно трябва да му се даде шанс :oops:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта