Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

guglata
Контакти:

Re: Къде е стадион Варна, обещаха 2013 да е готов за мачове?

Мнениеот guglata » 12 окт 2017 13:33

Като не искат да има инсинуации да дават повече информация какво и защо се случва. Планекс като са поели задачата да изградят стадиона защо поемат нови поръчки и спират стадиона , ще има ли неустойки ? Няма кой да пита, както и за таблото на Тича.
"Забелязали ли сте, че всеки който кара по-бавно от вас е идиот, а всеки който кара по-бързо е маниак?"

ticha i vladislav
Контакти:

Мнениеот ticha i vladislav » 13 окт 2017 18:00

От няколко дена взеха да се виждат работници по строежа на стадиона.Работници-кофражисти,дано скоро не строят друг Кауфланд че да завършат поне грубия строеж.
Черно море-първият шампион по футбол в България

sicilianecat
Контакти:

Мнениеот sicilianecat » 14 окт 2017 10:50

guglata написа:Като не искат да има инсинуации да дават повече информация какво и защо се случва. Планекс като са поели задачата да изградят стадиона защо поемат нови поръчки и спират стадиона , ще има ли неустойки ? Няма кой да пита, както и за таблото на Тича.

Най-вероятно парите са на привършване щом са дали приоритет на Кауфланд, който е трябвало да бъде готов до края на годината, както и стана и вече работи. Интересното е, че напрактика Кауфланд индиректно финансираха до тук строежа на стадион Варна с парите от продадената земя.

Потребителски аватар
Готвача
Контакти:

Мнениеот Готвача » 15 окт 2017 14:57

sicilianecat написа:
guglata написа:Като не искат да има инсинуации да дават повече информация какво и защо се случва. Планекс като са поели задачата да изградят стадиона защо поемат нови поръчки и спират стадиона , ще има ли неустойки ? Няма кой да пита, както и за таблото на Тича.

Най-вероятно парите са на привършване щом са дали приоритет на Кауфланд, който е трябвало да бъде готов до края на годината, както и стана и вече работи. Интересното е, че напрактика Кауфланд индиректно финансираха до тук строежа на стадион Варна с парите от продадената земя.

А парите в огромната си част са дошли от общината под една или друга форма,а резултата е 35-65 в полза на Химимпорт.Как стават тези неща ли?Загробват Черно море с 50 милиона дългове и прехвърлят дълга като актив в стадиона.И хоп-ОВ наведена до откат,но плащат гражданите.Единственото хубаво в цялата схема е,че и плебеите ще плащат за строежа на новия дом на Черно море.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 16 ное 2017 17:36

Стадион "Варна"! Там е заровено кучето! Запомнете това!
Докато Варна няма модерен стадион, няма как да има каквото и да е развитие на футбол в града. Има ли стадион изведнъж става лесно, просто всички проблеми свързани с футбола ще започнат да се разплитат с изненадваща за всички лекота. Един европейски стадион ще привлече и спонсори за футбола в града. Ако,имаме стадион дори и Черно Море да не се класират в евротурнирите тук ще играят част от контролите и квалификациите си за СП и ЕП националите,така както навремето играха на "Гагарин". Ще се възстанови и забравения турнир от миналото "Варненско лято" който се провеждаше преди старта на Първенството с участието на силни чужди отбори. Така варненци отново ще се върнат на стадиона,така както препълваха навремето "Гагарин". И не на последно място самият факт да играеш на модерен европейски стадион ще вдигне самочувствието на двата варненски отбора и върне техните амбиции за изява отново в Европа. Ще събуди стария футболен дух и самочувствие на варненския фен и най-важното стадионът ще се посещава не само от фенове на футбола,но и от техните семейства,така както е в Европа. А ако Черно Море се класира в ЕКТ ,вече домакинските си мачове ще играем във Варна!
Така че молете се новия стадион "Варна" да бъде завършен! Стане ли големият стадион , варненският футбол тръгва нагоре!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Sole
Контакти:

Мнениеот Sole » 16 ное 2017 23:39

Mathias_Coureur написа:Стадион "Варна"! Там е заровено кучето! Запомнете това!
Докато Варна няма модерен стадион, няма как да има каквото и да е развитие на футбол в града. Има ли стадион изведнъж става лесно, просто всички проблеми свързани с футбола ще започнат да се разплитат с изненадваща за всички лекота. Един европейски стадион ще привлече и спонсори за футбола в града. Ако,имаме стадион дори и Черно Море да не се класират в евротурнирите тук ще играят част от контролите и квалификациите си за СП и ЕП националите,така както навремето играха на "Гагарин". Ще се възстанови и забравения турнир от миналото "Варненско лято" който се провеждаше преди старта на Първенството с участието на силни чужди отбори. Така варненци отново ще се върнат на стадиона,така както препълваха навремето "Гагарин". И не на последно място самият факт да играеш на модерен европейски стадион ще вдигне самочувствието на двата варненски отбора и върне техните амбиции за изява отново в Европа. Ще събуди стария футболен дух и самочувствие на варненския фен и най-важното стадионът ще се посещава не само от фенове на
футбола,но и от техните семейства,така както е в Европа. А ако Черно Море се класира в ЕКТ ,вече домакинските си мачове ще играем във Варна!
Така че молете се новия стадион "Варна" да бъде завършен! Стане ли големият стадион , варненският футбол тръгва нагоре!

Как се сети да ме цитираш след толкова години.Това го бях написал още преди 3год.и 9мес ! ;)

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 17 ное 2017 11:09

Sole написа:

Как се сети да ме цитираш след толкова години.Това го бях написал още преди 3год.и 9мес ! ;)

Да видим след още толкова кой ще те цитира ...дано не съм аз поне :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Кролик
Контакти:

Мнениеот Кролик » 17 ное 2017 12:22

Sole написа:
Докато Варна няма модерен стадион, няма как да има каквото и да е развитие на футбол в града. Има ли стадион изведнъж става лесно, просто всички проблеми свързани с футбола ще започнат да се разплитат с изненадваща за всички лекота. Един европейски стадион ще привлече и спонсори за футбола в града. Ако,имаме стадион дори и Черно Море да не се класират в евротурнирите тук ще играят част от контролите и квалификациите си за СП и ЕП националите,така както навремето играха на "Гагарин". Ще се възстанови и забравения турнир от миналото "Варненско лято" който се провеждаше преди старта на Първенството с участието на силни чужди отбори. Така варненци отново ще се върнат на стадиона,така както препълваха навремето "Гагарин". И не на последно място самият факт да играеш на модерен европейски стадион ще вдигне самочувствието на двата варненски отбора и върне техните амбиции за изява отново в Европа. Ще събуди стария футболен дух и самочувствие на варненския фен и най-важното стадионът ще се посещава не само от фенове на
футбола,но и от техните семейства,така както е в Европа. А ако Черно Море се класира в ЕКТ ,вече домакинските си мачове ще играем във Варна!

В нашата Родина всичко хубаво е за 3 дни, макс за 5. Ще си походим на стадиона, ще видим как Жоро Илиев на 45 г все още е най-добрия в отбора и ще останем само редовните. Пожелавам си да не е така и се надявам след 5 г. никой да не ме цитира !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
moreto vn
Контакти:

Мнениеот moreto vn » 18 юни 2018 17:07

"Срокът за изграждането на стадион „Варна“ ще бъде спазен и догодина градът ще има ново спортно съоръжение. Това уверение изказа представителят на Община Варна в общите събрания на дружеството „Спортен комплекс Варна“ Димитър Карбов, предаде репортер на Moreto.net.
Ивайло Митковски коментира, че системно наблюдава работата по стадиона. Впечатленията му са, че от 6 месеца не е вдигнато нищо допълнително. По думите му работи единствено бетоновият възел.

„Този стадион не се строи. В момента явно няма възможност или интерес това да се случва.

Карбов обаче заяви категорично, че по съоръжението се работи. Посочи, че има дейности, които се извършват вътре и затова остава незабелязани.

„Сигурен съм, че обещанието ще бъде спазено и в края на 2019 Варна ще има нов стадион.“, заяви съветникът."
:?: :?: :?:

Върни се в “Черно море”