Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот bobo03 » 01 апр 2012 13:49

Аз ви казах, че започват Invisible Arena, а вие не вярвате. Ето ви доказателството-проекта на стадиона:

Invisible Arena









P.S. След като вече имаме стадион можем да изградим и шампионския отбор.

Потребителски аватар
Patriot
Мнения: 150
Регистриран на: 17 окт 2011 13:28
Контакти:

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот Patriot » 01 апр 2012 14:01

Много искам това да е вярно....но аз живея до тази Дупка и не виждам нищо да се прави..)) А що се отнася до треньора Генов....моля се това да не е вярно. Няма по смешен треньор от него. Играем една и съща игра навън и в къщи. И друго....никога няма да му простя на този смешен Провинциалист от Пловдив да обижда нас Варналии. Марш в провинцията с този твой манталитет Мишко такава. Ние сме Моряци и не се мислим за ПРОВИНЦИАЛИСТИ като теб......Смешник такъв....смешен ще те направя днес на стадиона......

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот ShooterMan » 01 апр 2012 18:26

Дори и аз,който вярвам,по-точно - искам да вярвам съм негативно настроен!!!Не към селекцията,не,да дадат милион лева за 4-5 класни играча може да го направят,помним като тръгнаха да градят отбор около Кривия как извадиха пачки за Юруков,за Жоро Илиев,за Ели Маркес...да не изреждам.Но за стадиона - не.Те 200 милиона няма да дадат,никой няма да даде 200 милиона,тука трябва консорциум,държава,бизнес,община,ОБЩЕСТВЕНОСТ,няма да я бъде Дупка парк...Ако по базите ще барат нещо то ще е по Тича и пак ще е нещо неголямо с идеята да вземем лиценз за А група(примерно някакви кенефи и осветление максимум) и с идеята ако отидем в ЕКТ пак в Бургас.Това сме ний за съжаление
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ChernoMore
Мнения: 296
Регистриран на: 06 апр 2009 23:45
Контакти:

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот ChernoMore » 01 апр 2012 23:07

ShooterMan написа:Дори и аз,който вярвам,по-точно - искам да вярвам съм негативно настроен!!!Не към селекцията,не,да дадат милион лева за 4-5 класни играча може да го направят,помним като тръгнаха да градят отбор около Кривия как извадиха пачки за Юруков,за Жоро Илиев,за Ели Маркес...да не изреждам.Но за стадиона - не.Те 200 милиона няма да дадат,никой няма да даде 200 милиона,тука трябва консорциум,държава,бизнес,община,ОБЩЕСТВЕНОСТ,няма да я бъде Дупка парк...Ако по базите ще барат нещо то ще е по Тича и пак ще е нещо неголямо с идеята да вземем лиценз за А група(примерно някакви кенефи и осветление максимум) и с идеята ако отидем в ЕКТ пак в Бургас.Това сме ний за съжаление

Напълно си прав колега, за жалост.... Не виждам как ще стане тази работа със стадион без подкрепа от бизнес, държава, община и така нататък.... ще си ходим в Бургас (поне е хубав град)

Потребителски аватар
зеленобелия
Мнения: 473
Регистриран на: 11 авг 2009 17:51
Контакти:

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот зеленобелия » 02 апр 2012 22:07

ChernoMore написа:
ShooterMan написа:Дори и аз,който вярвам,по-точно - искам да вярвам съм негативно настроен!!!Не към селекцията,не,да дадат милион лева за 4-5 класни играча може да го направят,помним като тръгнаха да градят отбор около Кривия как извадиха пачки за Юруков,за Жоро Илиев,за Ели Маркес...да не изреждам.Но за стадиона - не.Те 200 милиона няма да дадат,никой няма да даде 200 милиона,тука трябва консорциум,държава,бизнес,община,ОБЩЕСТВЕНОСТ,няма да я бъде Дупка парк...Ако по базите ще барат нещо то ще е по Тича и пак ще е нещо неголямо с идеята да вземем лиценз за А група(примерно някакви кенефи и осветление максимум) и с идеята ако отидем в ЕКТ пак в Бургас.Това сме ний за съжаление

Напълно си прав колега, за жалост.... Не виждам как ще стане тази работа със стадион без подкрепа от бизнес, държава, община и така нататък.... ще си ходим в Бургас (поне е хубав град)



А защо не в Разград? Село Варна може да мине към футболните центрове Търговище и Разград. :oops: :oops: :oops:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот ogrizko » 03 апр 2012 11:56

в Бургас вече сме свикнали, имаме хубави моменти там... капацитета на стадиона е по-големичък, ама знам ли... пък и феновете от Бургас ми се виждат доста приятелски настроени, така че вероятно може и те да ни подкрепят поне част от тях :roll:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот ogrizko » 03 апр 2012 14:21

"ЧЕРНО МОРЕ" в ЛИГА ЕВРОПА се отлага за 2013 г със замръзяване на 6 футболисти за новия сезон!

varna-sport.com 03.04.2012 14:01
"Черно море" в Лига Европа се отлага за 2013 г със замръзяване на 6 футболисти за новия отбор, за новия сезон! В състава остават:
Сашко Александров, Александър Александров, Росен Колев, Самуел Камазола, Георги Илиев и Мирослав Манолов.
Плановете на Морето са да запазят ядрото си основни футболисти за новия сезон и през лятото да подсилят тима с 4-5 класни попълнения, за да щурмуват Европа по случай 100-годишния юбилей на клуба. Той е на 3 март 2013 година, пише "Народно дело".
За целта от „Тича“ ще блокират евентуалните трансфери на Сашко Александров, Александър Александров, Росен Колев, Самуел Камазола, Георги Илиев и Мирослав Манолов. Към тях има интерес от наши и чужди клубове, но шефовете не са склонни да ги пуснат.
"Шестимата изграждат гръбнака на състава и изявите им са барометър за представянето ни. Разчитаме да помогнат за един успешен сезон догодина, с който да отбележим по най-добрия начин вековния ни рожден ден.
Хубавото в случая е, че въпросните играчи са с дългосрочни договори и ако все пак се стигне до трансфер на някого от тях, клубът може да го спазари за по-висока сума", коментираха от "Тича".

Снимка http://www.varna-sport.com



....ще се окаже, че пак съм познал хаха .....само се надявам въпросната статия да не е провокирана от темата дето съм пуснал тук и наистина да има някаква връзка с клуба :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
th3_gr3en_rapper
Мнения: 249
Регистриран на: 30 дек 2010 00:45
Местоположение: Варна

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот th3_gr3en_rapper » 06 апр 2012 09:26

Нямате ли си друга работа освен да пишете простотии и да лъжете хората които въпреки всичко имат надежди за този отбор ?! Дори и цяла тема отворили.... Ogrizko намери си някакво занимание и не се занимавай с глупости! Как очакваш да прочетеш нещо смислено по спортните сайтове след като доста от новините се правят в този форум? Нормално е хамавите журналя да копират това и онова.... Зареди глупостите сега сме принудени отново и отново да четем разни "новинки" пълни с надежди,обещания и тн. преписани от някой който си няма работа? Ами замисли се малко...

Хайде по-сериозно ;)
[center]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~\
Изображение[/center]

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот greenpeak » 06 апр 2012 14:55

th3_gr3en_rapper, ето ремонта на Тича започна :mrgreen: :

Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море довършва стадиона и започва мащабна селекция

Мнениеот wolf » 06 апр 2012 18:11

greenpeak написа:th3_gr3en_rapper, ето ремонта на Тича започна :mrgreen: :

Изображение

:lol: Ех....
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта