30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот LoveAndPeace » 04 юни 2023 18:27

Какви са тези разсъждения - отбора не играе за нищо.
Играе за себе си , играе за публиката , играе за едното си име.
Все неща на които Левски плю снощи в тая грозна пародия на футболно дерби.
Въпреки , че и на ЧМ се е случвало в миналото да не се напъва особено срещу Лудогорец , надявам се в сряда да не е така и да има истински футбол.
А това с краденето на фенове е абсурден абсурд.

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот ticha i vladislav » 04 юни 2023 19:14

LoveAndPeace написа:Какви са тези разсъждения - отбора не играе за нищо.
Играе за себе си , играе за публиката , играе за едното си име.
Все неща на които Левски плю снощи в тая грозна пародия на футболно дерби.
Въпреки , че и на ЧМ се е случвало в миналото да не се напъва особено срещу Лудогорец , надявам се в сряда да не е така и да има истински футбол.
А това с краденето на фенове е абсурден абсурд.

Колко много излишни изречения ,защо просто не го напишеш с две думи :фен съм на ЦСКА-София и за да станем шампиони за първи път, трябва да биете Лудогорец.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот Vladislav » 04 юни 2023 19:25

LoveAndPeace написа:Какви са тези разсъждения - отбора не играе за нищо.
Играе за себе си , играе за публиката , играе за едното си име.
Все неща на които Левски плю снощи в тая грозна пародия на футболно дерби.
Въпреки , че и на ЧМ се е случвало в миналото да не се напъва особено срещу Лудогорец , надявам се в сряда да не е така и да има истински футбол.
А това с краденето на фенове е абсурден абсурд.

Виж сега, както и да го погледнем Лудогорец е по- силния отбор. Мотивацията им е ясна- играят за титла. Ние за какво играем? За пето място. Да имаме половин отбор наказан за началото на следващото първенство? Да правим тиретата шампиони? За последното и вие трябва да помагате, а не ми се вярва. В този ред на мисли ще е най- добре да не губите от онези и да се приключва. Иначе нямам и грам съмнение че ако от мача тук зависи всичко Лудогорец ще го спечели по един или друг начин, а най- пострадали ще сме точно ние.

Delija
Мнения: 342
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот Delija » 04 юни 2023 19:40

Колко жалко, колко тъжно е да си фен на оранжевото тире, амин ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15247
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот miro_rz » 04 юни 2023 20:32

По-добрия да победи. Ако е ЧМ да са те!
На Тича лесен мач няма!
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5168
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот ogrizko » 04 юни 2023 23:14

аз не съм казал, че искам ЦСКА да стават шампиони за сметка на Лудогорец :) казвам, че искам да ги бием... ЦСКА също могат да паднат от Левски, нали така?

просто искам да потреперят до последно, а също да си легнем директно малко тъпо ще бъде сякаш?! не би ли трябвало Лудогорец сами да си заслужат 1 място?! ако ще бият само с лягане и съдийска подкрепа...... но коммент
Изображение

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот bsz1916 » 05 юни 2023 03:06

ogrizko написа:аз не съм казал, че искам ЦСКА да стават шампиони за сметка на Лудогорец :) казвам, че искам да ги бием... ЦСКА също могат да паднат от Левски, нали така?

просто искам да потреперят до последно, а също да си легнем директно малко тъпо ще бъде сякаш?! не би ли трябвало Лудогорец сами да си заслужат 1 място?! ако ще бият само с лягане и съдийска подкрепа...... но коммент

Ако ще говорим да съдийска помощ , то няма по - толериран отбор от този ЦСКА-София, от Етрополе - Ловеч - Микре . Само в последните 2 кръга - вижте каква дузпа не дадоха на Локо Пд срещу тях ( а тя трябваше не само да бъде отсъдена , но и задължително придружена с червен картон срещу извършилия нарушението срещу Димитър Илиев ) . А какво да кажем за дузпата изпусната от Турицев в последния кръг срещу другия ЦСКА ? Не само защото беше отсъдена 4 минути след изтичане на даденото 8 минутно продължение , а и защото ако тая ситуация беше пред другата врата , в никакъв случай нямаше да бъде отсъдено нарушение . При реално съдийство шампионът щеше да бъде отдавна известен и той в никакъв случай нямаше да бъде незаконно пребиваващия в елитната група отбор от Етрополе - Ловеч - Микре . Ще бъде НОВО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ СРЕЩУ ФУТБОЛА В БЪЛГАРИЯ ако се допусне оранжевото менте да " спечели " и първата титла в историята си по такъв начин , след ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО КОЕТО БЕШЕ ИЗВЪРШЕНО ПРЕДИ 7 ГОДИНИ при телепортирането им директно в елитната група още при създаването им .

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот tmanolov » 05 юни 2023 09:58

Всъщност шампионът ще се определи на Тича - наш Насо отсега е капарирал място в уинбет за загубата на отбора ни от тирето, така че нещата тук ще са ключови. Доколкото съм чувал от близки на тимаджиите, те в схеми не влизат и си играят, но пък излязоха без половината титуляри в Пловдив, а и преди няколко години имаше един полиграф, за който бяха натиснати много здраво от БХ да си траят в полза на едно тире, а случайно същият БХ пак се върна на бял кон, което пак случайно съвпадна с едни сътресения в Левски и едно засилване на ЦСКА-София (София), така че личното ми мнение е, че ще бъдат натиснати много сериозно този мач да се играе. Не просто да се играе, а да се играе на кило кръв и метър кожа (т.е. както срещу нас :)). А когато ЧМ се затвори, са наистина малко отборите, които могат да ги бият, хеле пък на Тича. Отделно имаше и една "изненадваща" победа за купата като гости преди 2 месеца...

С две думи - очаквам този мач да е истински на 101%, за разлика от нашия с тирето, в който кротко ще паднем (примерно с абсурдна дузпа и т.н.). И в това мачът да е истински няма нищо лошо, стига и другите да бяха такива, но пък това какво вълнува ЧМ - те си играят тяхната си игра и поне засега (изключая мачовете им с бившия Литекс) си играят като пичове с всички
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

stanleys
Мнения: 492
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот stanleys » 05 юни 2023 10:10

Този път съгласен за повечето неща с Манолов, и аз така предвиждам , отделно все повече се носят слухове за обещани доста пари, ако измъкнем нещо от Лудогорец.

По принцип искам да си играем честно и мотивирано всеки мач, пък Лудогорец ако искат да стават шампиони, да докажат че са по-добри на терена. Ако не успеят - губят титлата, това е спорта. Oбаче съвсем не ми се иска да играем за най-противния отбор в цялата група - тирето

Nobody007
Мнения: 375
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+5 кръг /Черно море - Лудогорец/ 07.06 сряда 18.45

Мнениеот Nobody007 » 05 юни 2023 10:20

Пффууу... Тук ли допълзяха оранжевите фенове... след грандиозното им о$$иране в събота вечер.
Хей, оранжеви, не унивайте... а играйте с воля и желание за победа в последния си мач и тогава видите ли... късмета може да кацне :-) :-)
Не се безпокойте - ние ще напълним стадиона, но не заради вас, а за да подкрепим моряците, които с игрите си тази година заслужават напълно нашата подкрепа.

П.С. И... да ви попитаме отсега, оранжеви... Пак ли някой друг ще Ви е виновен ... ?!! Трябваше два мача да биете, а буквално се окъкахте още в първия, че даже и с дузпа за вас в 119-тата минута. Пак ли някой друг ще Ви е виновен ?!!
Само Черно Море!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост