30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2591
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Iceberg » 19 май 2024 23:27

То, че всеки мач се оказва "Най-важен" от доста време насам е вярно, но няма как да избягаме от клишето, защото наистина всеки мач се оказва изключително важен за постигането на целта "евротурнири"! Финала за купата на БГ съвсем изостри ситуацията и прибави още един повод да се борим с всички сили за второто място. То не, че беше нужно, защото самия факт, че можем да спечелим сребърни медали е достатъчен и нужен повод да се борим, но все пак.. Та сега, мача в София срещу припозналия червената идея отбор се оказва крайъгълен камък. Ако не загубим в София, ще имаме много по-големи шансове за сребърните медали, та затова.. пожелавам успех на момчетата и ако можем, да спечелим дори. Всичко е в ръцете на Илиян и момчетата в отбора. Отбора с тирето на Стамен Белчев е разклатен и разколебан и точно сега е моментът, да ударим там! Успех от мен, вярвам, че ще успеем!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот ShooterMan » 20 май 2024 07:33

Тиретата на бараж! Нагли, зомбирани анти фенове. 1 точка имат общо он нас и Агата, а имат претенции що сме 2ри, дето имаме 10 точки от тях и Агата. Тези трябва да бъдат пратени на бараж и да го загубят, да гледат ЕКТ по телевизията.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 415
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Батстанчо » 20 май 2024 09:14

След невероятния мач вчера, изниква важния въпрос как трябва/ще излезе отбора като настройка за мача в София. Мисля, че не можем да се впуснем в непрестанни атаки и висока преса. По-скоро, играта с Лудогорец трябва да я повторим, но с по предпазливи крила и вътрешни халфове. Много сложна задача за Илиан и Петьо! Ако се приберем много, рискуваме да ни натиснат
и поведат бързо. Ако ги натиснем много, винаги могат да спретнат добра контра (справка мача с Крумовград). Някой знае ли нещо за Сула и Виктор? Силно ще подкрепям отбора, макар и от далече! Мисля, че ще го вземем този мач защото ще ни подхожда на фона на целия страхотен сезон да покажем, че наистина сме втория по сила и резултати отбор в А група.


САМО "ТИЧА"
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Nobody007
Мнения: 374
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Nobody007 » 20 май 2024 14:12

Много се чудих какво точно да напиша за този предстоящ мач. Всички преди мен са го написали, при това изключително изчерпателно. Няма да ги повтарям. Всички сме наясно относно важността на двубоя в София.

Без да ангажирам никого с мнението си... ще заявя, че НЕЗАВИСИМО от резултата в следващия двубой аз лично още сега съм готов да стисна ръка на всички моряци - от резервите до титулярите, треньорския щаб и ръководството.
Моят син, който е на 12г. гордо носи зелено-бялата фанелка с номер "27", лично подарена му от нашия капитан преди няколко години. Ще споделя, че за мен няма по-прекрасно чувство да виждам радостта в погледа и щастието озарено в детските очи. "Виновниците" са само и единствено 'моряците' на терена и аз лично съм признателен за тяхното мъжество и воля за победа. Детското щастие е безценно. Тези деца се олицетворяват с играчите, техните качества и успехите им на зеления килим.

Накараха ни да се чувстваме горди, не само с победите над Лудогорец, Левски и ЦСКА тире Сф... а и със всички останали отбори, когато понякога се налагаше да тръпнем в последните минути на двубоите (справка - домакинствата с Етър, Пирин, Арда и Крумовград). "Тича" е крепост тази година и тези момчета са причината този стадион отново да бъде пълен.

За финал - ако можех лично нещо да им кажа преди мача в четвъртък... просто бих им казал да го изиграят така както могат. А те показаха, че могат.
Успех, моряци !!!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот ogrizko » 20 май 2024 20:40

много труден мач ще бъде без Виктор и Сула - да не си правим илюзии, че лесно ще вземем нещо от мача :) ще е голяма мъка да изкопчим нещо според мен, дано всичко се решава на терена поне....
Изображение

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот TNT » 20 май 2024 21:34

ShooterMan написа:Тиретата на бараж! Нагли, зомбирани анти фенове. 1 точка имат общо он нас и Агата, а имат претенции що сме 2ри, дето имаме 10 точки от тях и Агата. Тези трябва да бъдат пратени на бараж и да го загубят, да гледат ЕКТ по телевизията.

+1916 ! Успех в мача! И равния ви устройва.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Varnauser » 21 май 2024 10:27

От онзи подфорум:

"Труден мач, но е време тези да ги шамаросаме, надъхани до безобразие, правят си чики-рики с Нямахорец, от няколко години, повярвали са си, а като гости, са слаби. Даже като се замисля, те винаги са били домакински отбор, малко повечко им върза този сезон, време им е да слезнат на земята, и както пяха в края на мача с Рязанград, какъв по-удобен момент да им покажем, кой какво ще бие и ще прави."

Преведено: Голям страх от тези, ама злобата ми към тях е още по-голяма. :)
Не им е лесно и им личи.

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Ent » 21 май 2024 12:16

В този мач, абсолютно всичко е в ръцете на Илиан. Ако пак излезем за 0:0 е много вероятно да ни порежат или излъжат. Ако излезе атакуващо и без сина си, е на 90 минути от това да е легенда номер едно на клуба. Ясно е, че няма да пусне Златев, колкото и да ми се иска. Би бил най-изненадващия ход за Белчев. Атаката трябва да е Наско с бразилеца и Калкана. Скорост и високи топки, идеални за контри. Пусне ли малкия и Исата - гол не чакай. Ако излезе 4-2-3-1 Пабло и Васко, пред тях Сула, бразилчето и Калкан, на върха Атанас и сме топ. Димов да влезе на почивкатаа, Златев и Мишаел 60-та и тя работата готова. Всички знаем, че и състава и смените ще са доста различни.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Ron Jeremy » 21 май 2024 13:48

Ent написа:В този мач, абсолютно всичко е в ръцете на Илиан. Ако пак излезем за 0:0 е много вероятно да ни порежат или излъжат. Ако излезе атакуващо и без сина си, е на 90 минути от това да е легенда номер едно на клуба. Ясно е, че няма да пусне Златев, колкото и да ми се иска. Би бил най-изненадващия ход за Белчев. Атаката трябва да е Наско с бразилеца и Калкана. Скорост и високи топки, идеални за контри. Пусне ли малкия и Исата - гол не чакай. Ако излезе 4-2-3-1 Пабло и Васко, пред тях Сула, бразилчето и Калкан, на върха Атанас и сме топ. Димов да влезе на почивкатаа, Златев и Мишаел 60-та и тя работата готова. Всички знаем, че и състава и смените ще са доста различни.

Напълно съм съгласен единствено бих избрал Иса !
ex Popeye

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Ent » 21 май 2024 13:57

Ron Jeremy написа:
Ent написа:В този мач, абсолютно всичко е в ръцете на Илиан. Ако пак излезем за 0:0 е много вероятно да ни порежат или излъжат. Ако излезе атакуващо и без сина си, е на 90 минути от това да е легенда номер едно на клуба. Ясно е, че няма да пусне Златев, колкото и да ми се иска. Би бил най-изненадващия ход за Белчев. Атаката трябва да е Наско с бразилеца и Калкана. Скорост и високи топки, идеални за контри. Пусне ли малкия и Исата - гол не чакай. Ако излезе 4-2-3-1 Пабло и Васко, пред тях Сула, бразилчето и Калкан, на върха Атанас и сме топ. Димов да влезе на почивкатаа, Златев и Мишаел 60-та и тя работата готова. Всички знаем, че и състава и смените ще са доста различни.

Напълно съм съгласен единствено бих избрал Иса !


Иса получи два пъти повече време от Наско, а вкарва два пъти по-малко. Атанас има много кусури, но от двамата винаги е бил по-класният нападател, винаги.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Veso1913 и 12 госта