30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 577
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот Eastern » 13 май 2024 11:23

Честит медал! Най накрая, след седем сезона, Илиан успя! На мен, това което играем през почти целият сезон като гости не ми харесва, ама хич! Не мога да си обясня този контраст в домакинствата и гостуванията. Според мен причините са няколко: страхлива тактика, целяща по скоро да не загубим отколкото да спечелим. Слаба психика на футболистите и разбира се не на последно място, подкрепата на публиката! Това последното можем да го променим ако малко повечко ходим по гостувания! Аз като човек който често критикува Илиев мога да кажа: Браво Илиане, най накрая успя!

Nobody007
Мнения: 369
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот Nobody007 » 13 май 2024 12:02

Ent написа:Пак се почна с бруталните оправдания. Истината е, че Илиан е страхлив треньор. То бива извъртане, но чак толкова. Всеки мач като гости излизаме на 0-0, абсолютно всеки мач. Последният ни гол като гост е преди 3 месеца, а предпоследния преди половин година без няколко дни. Това е най-слабият отбор на Илиан и най-малко заслужаващ да спечели нещо. Всяка друга година е бил с по-добър състав и с по-добра игра. Плюхте по Алекс като за световно, а се видя че сме кръгла нула без него в нападение. Сега и без Дюлгера и Виктор ще бъдем разковани в Европа. Този медал е изцяло заслуга на другите клубове, които са меко казано трагични. Чорбата и Левски никога не са били толкова зле, никога. Майните са тотална подмяна на отборите си и не знаят къде се намират. Изиграят два мача и после 5 са трагични. Софийските джуджета се борят да не изпаднат. Числото сгъват панаира. То реално цяла година нямаше един отбор, който да играе постоянно на някакво ниво. Ние с тактиката вкъщи юруш, а навън катеначо. Илиан за пореден мач излиза без крила при гостувания. Пардон този път имаше едно и побърза да го смени. Когато цялата власт се даде на един човек и всеки мач му се скандира името, без значение какво е направил се получава това - самозабравяне. На тези, които ще ме репликират, че е треньор номер едно, нека им припомня кой е футболен човек номер едно в БГ и как това не означава абсолютно нищо


Всеки има право на мнението си. Няма да влизам в спорове, точно по тази причина.
Ще ти припомня, ако позволиш едни твои думи след мача ни с Ботев (Пд), цитирам: "Когато станахме трети пак бяхме с шампионски шансове на полусезона. Тогава обаче успяхме да стане трети, а сега се хващам на бас с всеки, че няма да сме в тройката"
:) :) :)

П.С. Колкото до Алекс Фернандес - аз лично никога не съм подлагал на съмнение качествата му. Не съм плюл по него, а всъщност той самия плю на отбора с непрофесионалното си напускане. Лично мнение. Пожелавам му успехи в Балтика, който между другото се бори за спасението си на предпоследното място в Руската Премиер лига.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот mursusaid » 13 май 2024 12:35

Nobody007 написа:
Ent написа:Пак се почна с бруталните оправдания. Истината е, че Илиан е страхлив треньор. То бива извъртане, но чак толкова. Всеки мач като гости излизаме на 0-0, абсолютно всеки мач. Последният ни гол като гост е преди 3 месеца, а предпоследния преди половин година без няколко дни. Това е най-слабият отбор на Илиан и най-малко заслужаващ да спечели нещо. Всяка друга година е бил с по-добър състав и с по-добра игра. Плюхте по Алекс като за световно, а се видя че сме кръгла нула без него в нападение. Сега и без Дюлгера и Виктор ще бъдем разковани в Европа. Този медал е изцяло заслуга на другите клубове, които са меко казано трагични. Чорбата и Левски никога не са били толкова зле, никога. Майните са тотална подмяна на отборите си и не знаят къде се намират. Изиграят два мача и после 5 са трагични. Софийските джуджета се борят да не изпаднат. Числото сгъват панаира. То реално цяла година нямаше един отбор, който да играе постоянно на някакво ниво. Ние с тактиката вкъщи юруш, а навън катеначо. Илиан за пореден мач излиза без крила при гостувания. Пардон този път имаше едно и побърза да го смени. Когато цялата власт се даде на един човек и всеки мач му се скандира името, без значение какво е направил се получава това - самозабравяне. На тези, които ще ме репликират, че е треньор номер едно, нека им припомня кой е футболен човек номер едно в БГ и как това не означава абсолютно нищо


Всеки има право на мнението си. Няма да влизам в спорове, точно по тази причина.
Ще ти припомня, ако позволиш едни твои думи след мача ни с Ботев (Пд), цитирам: "Когато станахме трети пак бяхме с шампионски шансове на полусезона. Тогава обаче успяхме да стане трети, а сега се хващам на бас с всеки, че няма да сме в тройката"
:) :) :)

П.С. Колкото до Алекс Фернандес - аз лично никога не съм подлагал на съмнение качествата му. Не съм плюл по него, а всъщност той самия плю на отбора с непрофесионалното си напускане. Лично мнение. Пожелавам му успехи в Балтика, който между другото се бори за спасението си на предпоследното място в Руската Премиер лига.


Аз също не знам някой да я плюл по Алекс за футболните му качества.А за отношението му към отбора.
Но с онзи другия не ми се спори .Той не само каза че няма да сме в тройката ,а искаше да хваща бас че даже ще сме пети....
Честито на всички моряци за медалите!!
За вас моряци ний живеем...

Ent
Мнения: 455
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот Ent » 13 май 2024 13:18

Е що никой не се хвана на бас, като бяхте сигурни. Признавам си, не очаквах сините пролетта да са толкова жалки, а и съдиите да не им дадат дузпа и червен до почивката. Както са го правили десетки пъти в решаващите мачове. Алекс без да знаете нищо го оплюхте до десето коляно, после всеки вика - не бях аз. Що никой от вас не оспорва, че това е най-слабия отбор на Илиев за всичките години? Щото знаете, че е факт, за огромно съжаление. Митът за налагане на юноши поне се развенча тотално. Ние сме санаториум за чужденци. Всяка година процентът ставащи от тях е все по-нисък. Важното е, че си прибрахме Джуниър :) . Честити медали! Не е всеки ден да ни окичват , но за Европата още сме далеч.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот mursusaid » 13 май 2024 14:16

Ent написа:Е що никой не се хвана на бас, като бяхте сигурни. Признавам си, не очаквах говедата пролетта да са толкова жалки, а и съдиите да не им дадат дузпа и червен до почивката. Както са го правили десетки пъти в решаващите мачове. Алекс без да знаете нищо го оплюхте до десето коляно, после всеки вика - не бях аз. Що никой от вас не оспорва, че това е най-слабия отбор на Илиев за всичките години? Щото знаете, че е факт, за огромно съжаление. Митът за налагане на юноши поне се развенча тотално. Ние сме санаториум за чужденци. Всяка година процентът ставащи от тях е все по-нисък. Важното е, че си прибрахме Джуниър :) . Честити медали! Не е всеки ден да ни окичват , но за Европата още сме далеч.


Защото на никой нормален не му се занимава с теб ;)
За вас моряци ний живеем...

Ent
Мнения: 455
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот Ent » 13 май 2024 14:25

mursusaid написа:
Ent написа:Е що никой не се хвана на бас, като бяхте сигурни. Признавам си, не очаквах говедата пролетта да са толкова жалки, а и съдиите да не им дадат дузпа и червен до почивката. Както са го правили десетки пъти в решаващите мачове. Алекс без да знаете нищо го оплюхте до десето коляно, после всеки вика - не бях аз. Що никой от вас не оспорва, че това е най-слабия отбор на Илиев за всичките години? Щото знаете, че е факт, за огромно съжаление. Митът за налагане на юноши поне се развенча тотално. Ние сме санаториум за чужденци. Всяка година процентът ставащи от тях е все по-нисък. Важното е, че си прибрахме Джуниър :) . Честити медали! Не е всеки ден да ни окичват , но за Европата още сме далеч.


Защото на никой нормален не му се занимава с теб ;)


И защо ме репликираш тогава, като не ти се занимава? При теб както винаги липсва всякаква логика. Приятно незанимаване!

Sole
Мнения: 4564
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот Sole » 13 май 2024 16:17

Има тук във форума на Черно море двама спартаклии под прикритие които постоянно плюят по отбора и треньора. Няма да споменавам имена, защото те се знаят. 8-) Никой не им е виновен, че форумът на Спартак е умрял :)

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот greenpeak » 13 май 2024 17:48

Eastern написа:На мен, това което играем през почти целият сезон като гости не ми харесва, ама хич! Не мога да си обясня този контраст в домакинствата и гостуванията. Според мен причините са няколко: страхлива тактика, целяща по скоро да не загубим отколкото да спечелим. Слаба психика на футболистите и разбира се не на последно място, подкрепата на публиката!


Гостуванията ни като цяло са трагични, особено пролетта.
За мен причинате е, че толкова си можем. Въпрос е на индивидуални възможности на футболистите ни.
Като изключим Лудогорец, всички останали отбори вкл. и ние сме под средноевропейското ниво във всяко отношение.

deadlock
Мнения: 128
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот deadlock » 13 май 2024 18:49

Със сигурност беше по-важно да не загубим този мач и целта е постигната. Вече спокойно можем да кажем, че ще сме медалисти, въпросът е вече какви точно. Поздравления за момчетата през целия сезон, заслужиха отличията! Да, имаше и слаби мачове, имаше и мачове където с дух побеждавахме. Всеки отбор прави грешки, но важното е да се допускат възможно най-малко.

Но формата ни като гост след подновяването на първенството е наистина притеснителна и това си е просто факт. В оставащите 3 мача задължително трябва да вземем 3 точки от Лудогорец и Крумовград и просто да не загубим срещу отбора с тирето. Не е нещо непосилно.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 577
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Левски - Черно море/ 12.05 неделя 19.30

Мнениеот Eastern » 14 май 2024 12:35

greenpeak написа:
Eastern написа:На мен, това което играем през почти целият сезон като гости не ми харесва, ама хич! Не мога да си обясня този контраст в домакинствата и гостуванията. Според мен причините са няколко: страхлива тактика, целяща по скоро да не загубим отколкото да спечелим. Слаба психика на футболистите и разбира се не на последно място, подкрепата на публиката!


Гостуванията ни като цяло са трагични, особено пролетта.
За мен причинате е, че толкова си можем. Въпрос е на индивидуални възможности на футболистите ни.
Като изключим Лудогорец, всички останали отбори вкл. и ние сме под средноевропейското ниво във всяко отношение.

То е ясно че толкова могат футболистите, но схемите с трима дефанзивни халфа срещу отбори като Берое и Ботев си е страх от треньорите. Като прибавим и типични разиграващи халфове по крилата, резултатът е налице. 4,5 мача без гол навън.Една схема с обичайните в защита, плюс два дефанзивни халфа, плюс Сула до тях, Златев и Калкан по крилата и Иса в нападение, заради бързината и комбинативността, ми се струва доста по добра тактика поне за гостуванията!
Като направим равносметка, мисля че имаме 8 хикса в гостуванията което са 8 точки. С по смел подход при три победи пет загуби ще имаме повече точки!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта