Оставка на Боби от БФС!!!!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот greenpeak » 20 мар 2024 12:03

НФК "Черно море" след скандала с Гонзо: https://www.facebook.com/varna1913/post ... embed_post
НФК "Черно море" - Точно преди конгреса: https://www.facebook.com/varna1913/post ... PmHGPHxsDl

А сега си мълчим!!!

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот Ent » 20 мар 2024 13:19

Май ти не си в час какво ти пиша. Много добре знам за всички случки между Гонзо и агитката. Каквото и да е викано или не, пари не са раздавани. Агитката се управлява еднолично и каквото каже човекът на чело това става. Дали това е нормално и морално е друг въпрос. След като Каменов е доволен, няма как агитката да не е. Нали се радвахте много как ръководство, играчи и фенове били едно. Ето това е продуктът на това единение.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот greenpeak » 20 мар 2024 13:29

Бе какви пари? То е ясно, какво се хвана въобще за пари.
Всичко което си написал е факт.
Факт е, че млъкнаха!

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот Ent » 20 мар 2024 13:50

greenpeak написа:Бе какви пари? То е ясно, какво се хвана въобще за пари.
Всичко което си написал е факт.
Факт е, че млъкнаха!


Е аз репликирах Сейлъра, а ти каза, че неговото мнение било в десятката. Няма по порочно управвляван клуб. Цялата спортно-техническа власт в ръцете на един човек. Над него един парашутист. Няма нито рекламен, нито маркетинг мениджър. Няма и доктор постоянен. Няма кенефи. Но има увеличаване на паркоместата според ръководството. От нула са станали две нули, демек бройте паважа за кенеф. Има само послушковци от-до. Тодор Великов - вечния, е най-показателен за "развитието" на отбора. Моментното класиране се дължи на страшната криза във всички отбори, не на наше израстване, и това ще си проличи в крайното класиране. На нас Гонзо ни е най-малкият проблем. Цялата организация на клуб и публика е една пародийна имитация.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 23 мар 2024 13:09

Николай Михайлов ще е новият спортен директор на Левски! Такива са нагласите на „Герена“ към днешна дата, научи „Мач Телеграф“. Вратарят най-вероятно ще прекрати кариерата си в края на сезона, когато договорът му изтича, и ще бъде назначен на шефския пост. Реално промяната за Михайлов няма да е особено голяма, защото и към този момент именно тай е основната връзка между футболистите и ръководството на клуба.

Припомняме, че вратарят на Левски завърши наскоро успешно курса на УЕФА за футболен мениджмънт.

След 10 месеца упорита работа завърших програмата на УЕФА „CFM“. Благодаря на UEFA Academy и специално на Стеф Ехрхарт за помощта, топлото посрещане и знанията. Наистина го оценявам. Беше страхотно приключение“, написа Михайлов тогава в едно от социалните мрежи.

Собственикът на Левски Наско Сираков иска да назначи спортен директор, който да помага на треньора Николай Костов по спортно-техническата част в клуба, защото към днешна дата тази функция се изпълнява от самия него и Даниел Боримиров, който отделно е и изпълнителен директор, и председател на Управителния съвет.
==================================

Точно както си и мислех, лека-полека почват да ни натрапват синковеца като управленец. Сега ще е спортен директор в Левски, след няколко години ще влезне със сигурност в изпълкома на Гонзо и след това вече ще е готов да бъде новия шеф на БФС. Много ама много лошо!!!

Затова много исках да не е човек на Михайлов начело на БФС, защото шуробаджанащината без всякакъв срам ще продължава!!! Продължавам да съм силно разочарован от избора на клубовете, така че давам шанс на президентите сами да си гледат мачовете ....аз в тоя цирк и срам не искам да участвам и не искам да поощрявам убиването на БГ футбола.

Иначе и Гонзо почна добре с промените, смени 20 секретарки вероятно с по-млади и по неговия вкус :))) Живи и здрави....
Изображение

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот LoveAndPeace » 23 мар 2024 17:10

ogrizko написа:Иначе и Гонзо почна добре с промените, смени 20 секретарки вероятно с по-млади и по неговия вкус :))) Живи и здрави....

Вече два пъти казва , че ще е хубаво да има човек от щаба на Бербатов в Изпълкома. Някой откликна ли ?

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот Veso1913 » 24 мар 2024 08:42

LoveAndPeace написа:
ogrizko написа:Иначе и Гонзо почна добре с промените, смени 20 секретарки вероятно с по-млади и по неговия вкус :))) Живи и здрави....

Вече два пъти казва , че ще е хубаво да има човек от щаба на Бербатов в Изпълкома. Някой откликна ли ?

Гонзо търси някой с мокри кърпички който да му бърше задника.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот TheSailor » 24 мар 2024 11:03

ogrizko написа:....аз в тоя цирк и срам не искам да участвам и не искам да поощрявам убиването на БГ футбола.


Най-лесното е да вдигнеш ръце и да се откажеш. Те това искат. Да няма фенове и празни стадиони и всичко да е перфектно за пред медии и телевизия. Схеми е имало откакто свят светува. Черно море ще го има и след тези мижитурки, Черно Море сме ние феновете, ако нас ни няма, няма и Черно Море. Не позволявай да ни унищожат. Не се отказвай от истинската любов. Ако всеки мач стадионът ни е пълен и всеки пее за любимата емблема/религия даже и последни да сме, с такива фенове, ние ще сме номер едно. Виж един Лудогорец, 14 години шампиони, стадионът празен......
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот LoveAndPeace » 24 мар 2024 21:54

Veso1913 написа:
LoveAndPeace написа:
ogrizko написа:Иначе и Гонзо почна добре с промените, смени 20 секретарки вероятно с по-млади и по неговия вкус :))) Живи и здрави....

Вече два пъти казва , че ще е хубаво да има човек от щаба на Бербатов в Изпълкома. Някой откликна ли ?

Гонзо търси някой с мокри кърпички който да му бърше задника.

Или някой не иска да бачка , а само да е шефче.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 28 мар 2024 19:55

TheSailor написа:
ogrizko написа:....аз в тоя цирк и срам не искам да участвам и не искам да поощрявам убиването на БГ футбола.


Най-лесното е да вдигнеш ръце и да се откажеш. Те това искат. Да няма фенове и празни стадиони и всичко да е перфектно за пред медии и телевизия. Схеми е имало откакто свят светува. Черно море ще го има и след тези мижитурки, Черно Море сме ние феновете, ако нас ни няма, няма и Черно Море. Не позволявай да ни унищожат. Не се отказвай от истинската любов. Ако всеки мач стадионът ни е пълен и всеки пее за любимата емблема/религия даже и последни да сме, с такива фенове, ние ще сме номер едно. Виж един Лудогорец, 14 години шампиони, стадионът празен......

и ти си прав, но просто мен някои неща прекалено много ме дразнят :) като цяло разбирам защо точно от Черно море да речем сме гласували за Гонзо .....първо, че ни е бил треньор и е познат на ръководството ... второ Илиан Илиев е старши на националния и някак не върви да скачаме на статуквото на БФС.... трето - сигурно Илиан и Гонзо са взаимодействали малко или много ...четвърто - може да са ни обещали Илиан да продължи да води Черно море и след лятото примерно ако изберат Гонзо :) така че ние сигурно сме единствения отбор, който цялата логика сочи да гласуваме за Гонзо евентуално ...след това Левски, Левски на Кокъла, отбора на Пелето и още 10-на примерно такива :) да речем 10-на отбора има логика да гласуват за него

ама защо останалите 400 не направиха правилния избор - това не мога да разбера... виждат, че нищо не върви ама държат да продължат по същия начин ...държат да продължи корупцията по висшите етажи.... държат да се продължава с натиска, измамите, подкупите, подаряването на книжки, банкетите, Преслава и т.н....... сега нещата ще се потулят, забравят и по старому, а имахме уникален шанс за промяна, мн съм разочарован!!!

иначе да, хубаво е стадиона да е пълен и да се пее ...аз това и казвам де - няма да гледам друго освен Черно море просто, президентите на клубове да си вдигат сами гледаемостта като искат да продължи далаверката само вместо реално да се развие футбола у нас и да се сложи някакъв ред и прозрачност

а най-мн ме хваща яд като знам как след 4 години Никито Михайлов и той ще припълзи в Изпълкома, след още 4 сигурно и президент ще стане....... най-щастлив май от цялата работа беше малкия Михайлов дето поздрави Гонзо с "честито, Гранде" ....емииии, ако Никито Михайлов стане президент на БФС дори и Черно море не знам дали ще продължа да гледам, тоя пък съвсем не мога да го трая :/ малката Перука ако стане президент спирам с БГ футбол изцяло и това е :)))

да си правят каквото искат, но едва ли ще съм само аз така .....по някое време може и да се усетят ама ще е късно, защото ще са довършили довършения вече футбол у нас....
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта