Черно море - ЖЕНИ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Черно море - ЖЕНИ

Мнениеот ogrizko » 16 май 2023 17:01

ШКОЛАТА НА ЧЕРНО МОРЕ ЗАПОЧВА ИЗГРАЖДАНЕТО НА ФУТБОЛЕН ОТБОР ЗА МОМИЧЕТА

Школата на Черно море започва изграждането на футболен отбор за момичета. Академията на „моряците“ набира девойки от 7 до 13 години. Тренировъчният процес ще се осъществява на базата на школата на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост.

За контакт: 088 7101101, Станислав Стоянов, Директор на ДЮШ на Черно море.

chernomorepfc.bg
-=-=-=-=-=-=-=-

Браво на ръководството, че са се задействали по въпроса. Някъде бях чел, че скоро може да бъде задължително отборите да имат и дамски отбори освен мъжки. Така че приятна изненада дето почват отсега подготовката за дамски футболен отбор на Черно море. Нищо чудно да се окажат дори и по-успешни жените, защото не се знае каква ще бъде конкуренцията. В крайна сметка добре е да има една тема за жените, в която да може да следим какво се случва. На мен ми харесва, че все повече и повече заприличваме на европейски отбор :) Пожелавам си Черно море W - Барцелона W в женската шампионска лига на новия стадион! :)
Изображение

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: Черно море - ЖЕНИ

Мнениеот TheSailor » 16 май 2023 19:25

Това се очакваше, защото бях чел, че скоро се обмисля, ако футболен отбор няма женски отбор, няма да получава и лиценз. Все пак трябва да следваме европейските ценности :) . Сега Домуса и Гришата ще трябва и тука да пръскат пари за "пробити" играчи и съдии.........
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море - ЖЕНИ

Мнениеот ogrizko » 20 май 2023 20:16

хаха, да ...да не се окаже, че съдийството при жените е още по-зле :) или да пратят пак чинков...
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море - ЖЕНИ

Мнениеот ogrizko » 26 авг 2023 13:48

gong - Лудогорец вече има женски отбор по футбол. Клубът подписа споразумение с ЖФК Варна за привличането на неговите състезателки (жени), като през новия сезон ще участва в държавното първенство по футбол, което включва 14 клуба. Момичетата са селектирани лично от треньора Елена Пеева, която ще води отбора заедно с помощника си Стефан Дончев.
==================
нещо не ми допадна много тая новина ....защо ние не подписахме споразумение с ЖФК Варна примерно, а ги оставихме Лудогорец да ги вземат? явно са от Варна момичетата... и май нищо не се пише за женския ни отбор, дори не знам дали има такъв или няма всъщност :shock:
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно море - ЖЕНИ

Мнениеот greenpeak » 28 авг 2023 16:53

Домуса просто си купи готов отбор :mrgreen: : https://gong.bg/bg-football/drugi/multi ... iia-750978

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - ЖЕНИ

Мнениеот Iceberg » 25 мар 2024 17:10

Черно море даде национал и при девойките
25.03.2024 - 11:58
https://vsport.bg/cherno-more-dade-nacz ... devojkite/

Състезателка на Черно море получи повиквателна за националния отбор за провеждането на селекция по футбол за девойки. Става въпрос за вратарката Сияна Христова.

Тя трябва се присъединява към представителния тим днес във Велико Търново.

В същото време Черно море продължава да набира момичета на възраст от 7 до 15 години за попълване на отборите по женски футбол.

За контакт:
Станислав Стоянов, Директор на ДЮШ на Черно море: 0887101101
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта