Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот ogrizko » 17 мар 2023 19:31

лично аз си мечтая за купа този сезон, така че трябва да намерим начин да бием някак си :)))
Изображение

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот Вълчан » 17 мар 2023 20:31

Е как да стане като сте донори редовни на ментето.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот ShooterMan » 17 мар 2023 20:35

По принцип всичко е възможно, но с нормален съдия! Повтарям - НОРМАЛЕН СЪДИЯ, не такъв като Гинчев. ЦСКА от Септември насам за мен показва отчетлив спад - едва биха Септември, с Локо Пд - равен, биха ЦСКА Числа, но с късмет и никакъв футбол - абсолютно нищо общо с нивото им от Берое примерно гостуването. Това е добре. За сметка на това аз твърдя, че ние се подобряваме с всеки мач, а има време някои от играчите ни дошли по-късно, но основни такива да навлязат във форма. Другото положително е, че те са доста раздравоени и титлата е приоритет, а 3 дни след нас гостуват на Славия. Това не са маловажни неща и защото сега там се говори титла, титла, титла - убеден съм, че имаме всичките шансове да ги елиминираме. И накрая правя ГОЛЯМАТА УГОВОРКА - ако Илиан подходи смело в мача и за победа, а не за 0:0 и чакане за дузпи! Те имат високи хора (ние също), но ако ще има мелета пред нашата врата - тоя филм сме го гледали много много пъти, както и резултата го знаем - 1:0/2:0. Без да пророкувам - след като видях игровия им спад и след като са се раздрънкали за титла - ще ги изхвърлим от Купата, а после ще капитулират и за Първенството (както винаги) - хаха.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот ogrizko » 17 мар 2023 20:45

Вълчан написа:Е как да стане като сте донори редовни на ментето.

ами неудобен съперник са ни с тия високите дървари дето вкарват от мелета и корнери ;) има шанс и срещу съдиите да сме ...просто казах, че трябва да намерим начин :) чувствам, че имаме шанс тоя път, а пък ще видим

повече ме е страх да не прегорят нашите нещо и да пуснат мн лек гол след глупава грешка и оттам да идем на 3-ка... ако са хладнокръвни ще намерим начин да ги бием
Изображение

Mariner
Мнения: 53
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот Mariner » 17 мар 2023 21:00

ShooterMan написа:По принцип всичко е възможно, но с нормален съдия! Повтарям - НОРМАЛЕН СЪДИЯ, не такъв като Гинчев. ЦСКА от Септември насам за мен показва отчетлив спад - едва биха Септември, с Локо Пд - равен, биха ЦСКА Числа, но с късмет и никакъв футбол - абсолютно нищо общо с нивото им от Берое примерно гостуването. Това е добре. За сметка на това аз твърдя, че ние се подобряваме с всеки мач, а има време някои от играчите ни дошли по-късно, но основни такива да навлязат във форма. Другото положително е, че те са доста раздравоени и титлата е приоритет, а 3 дни след нас гостуват на Славия. Това не са маловажни неща и защото сега там се говори титла, титла, титла - убеден съм, че имаме всичките шансове да ги елиминираме. И накрая правя ГОЛЯМАТА УГОВОРКА - ако Илиан подходи смело в мача и за победа, а не за 0:0 и чакане за дузпи! Те имат високи хора (ние също), но ако ще има мелета пред нашата врата - тоя филм сме го гледали много много пъти, както и резултата го знаем - 1:0/2:0. Без да пророкувам - след като видях игровия им спад и след като са се раздрънкали за титла - ще ги изхвърлим от Купата, а после ще капитулират и за Първенството (както винаги) - хаха.

Аз не мисля, че имат даже и спад. Те цял сезон играят този отвратителен футбол. Просто нямам понятие как спечелиха толкова мачове тази година. Затова и споделих след мача с Лц, че единствената добра новина от победата им е че остават в борбата за титлата. Защото футболът на тиретата е може би най-грозния от всички претенденти за шампиони поне през този век. Мнението ми доста се промени след просташката им декларацийка обаче.
Що се отнася до играта за дузпи - не мисля, че имаме някакъв шанс при дузпите. С изключение на една спасена дузпа в снега в Надежда преди година, не помня наш вратар да е спасявал друга през последните 10 години. И това са камъни в градината на Боян Пейков. Да не говорим колко пропуснати дузпи имаме - сещам се за повече отколкото вкарани. Също и Бусато е специалист при тях, така че дузпи въобще не са опшън.
Все пак, единствения ни шанс е неутрално съдийство и дано Кабаков се справи (сигурен съм, че ще е той след сечът в Разград).

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот Veso1913 » 18 мар 2023 09:04

Няма какво да се самозалъгваме.Отиваме в София да ни отрежат за пореден път главите.С тази игра/дефанзивната в центъра/ ще имаме много сериозни проблеми.От друга страна,припоците не използват много тази зона и гледат да я прескачат с дълги топки към високите си играчи.Изглежда така,сякаш Димов трябва да е на терена за да имаме повече опции в борбата за висока топка и да отговаря подобаващо с физика на техните футболисти.Трябва да играем с едно докосване,без да мачкаме топката и да не им даваме шанс да минават зад гърба на отбраната и с дълги топки.Видяхме колко сме уязвими там дори и срещу отбор като Септември/моите уважения към тях за добрата им игра/.Явно е че трябва да излезем с нещо много по различно като поведение на терена с което да изненадаме домакините и съдиите.Както колегите по горе писаха,шанса ни е да излезем на БИТКА и да им покажем че сме решени на ВСЯКА цена да спечелим този мач.Само тогава евентуално може да имаме шанс ако решат да се пазят от контузии,а не от изтощение,защото ще има ОГРОМНА пауза без мачове в стил Синоптика.Успех на Черно море и нека силата е с нас!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1520
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот moreto vn » 18 мар 2023 09:29

Mariner написа:Аз не мисля, че имат даже и спад. Те цял сезон играят този отвратителен футбол. Просто нямам понятие как спечелиха толкова мачове тази година. Затова и споделих след мача с Лц, че единствената добра новина от победата им е че остават в борбата за титлата. Защото футболът на тиретата е може би най-грозния от всички претенденти за шампиони поне през този век. Мнението ми доста се промени след просташката им декларацийка обаче.
Що се отнася до играта за дузпи - не мисля, че имаме някакъв шанс при дузпите. С изключение на една спасена дузпа в снега в Надежда преди година, не помня наш вратар да е спасявал друга през последните 10 години. И това са камъни в градината на Боян Пейков. Да не говорим колко пропуснати дузпи имаме - сещам се за повече отколкото вкарани. Също и Бусато е специалист при тях, така че дузпи въобще не са опшън.
Все пак, единствения ни шанс е неутрално съдийство и дано Кабаков се справи (сигурен съм, че ще е той след сечът в Разград).

Срещу оригиналния Литекс за купата Дюлгера спаси дузпа.Шансове имаме ако покажем хъса и играта както срещу Лудогорец,опасението ми е съдията да не помага на пребоядисания Литекс при негативен резултат за тях.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот ShooterMan » 18 мар 2023 20:25

Срещу плебса преди малко ЦСКА затвърди мнението ми, което съм изказал по-горе. Те са в низходяща форма и тенденцията им е ясна. Клизмарска отвсякъде победа с 1:0 срещу последния на свой терен, а накрая даже и трепериха много яко. Никакъв футбол не показаха - всичко се заключваше с изритани топки от Бусато към Назон, да се надбягва със защитниците или Де Нойер да прави същото. За мен са много предвидим и откровено слабо играещ отбор срещу който в никакъв случай не трябва да се прибираме. Това е, което мога да кажа - а от страна на Спартак - всичките дълги топки зад гърба на Матей хвърлени към Беланюк бяха голови атаки, всички до една. И Септември го показа. Ние имаме много по-добри подавачи в лицето на Сула и Алекс и доста по-добро нападение - Наско Илиев или Иса. Междудругото смятам, че Наско ще свърши много повече работа - по здрав е от Матей, ще го загърбва лесно, а това завършва с картон и после с по-сериозни неща. Иса не е чак с такава физика, може да губи единоборствата. От друга страна Иса пък в много добра форма навлезе, по-добра от Насковата......незнам, Илиан да ги мисли, но аз видях бол проблеми. Задължително Дани Димов титуляр вместо статиста Велев, в този мач не може да има статисти.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот rodman » 18 мар 2023 22:46

ShooterMan написа:Задължително Дани Димов титуляр вместо статиста Велев, в този мач не може да има статисти.

С риск да бъда разчекнат от повечето съфорумници... Направих си труда вчера на Тича Парк, No. 77, ако така предпочитате, нямаше грешен пас! Дори опита му да прехвърли към опразнената врата да ме опровергава... БИЙ ЧОРБАТА
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /ЦСКА-София - Черно море/ 04.04 вторник 20.00

Мнениеот Sole » 18 мар 2023 22:56

Статистиката за всички двубой в историята между ЦСКА и Черно море за КСА и КБ по един много безспорен начин доказва, че жребият е винаги бил дирижиран в ползу държавопомазаното отборче :
7 пъти са се срещали ЦСКА и Черно море за КСА и КБ в един двубой на пряка елиминация и 6 пъти "жребият" е определял ЦСКА за домакин!
И в 7те срещи краен победител е бил ЦСКА : през 1951,1954,1957,1970,2001,2006 и 2011г. Само през 1957г. домакин е бил Черно море.
В един двубой на пряка елиминация сме се срещали и със сегашното новосъздадено ЦСКА--София/Сф/ през 2021г. И отново жребият е отредил за домакин да е отборът заселил се в София.И отново сме отпаднали от турнира със загуба на чужд терен!
Има само 2 случая в историята за Купата през 1962г и през 1990г. когато сме се срещали в 2 мача при разменено гостуване. Като интересното е ,че и в двата случая жребият отрежда в първия мач да сме домакини, а реванша да е в София! През 1962г на 1/8 финал Черно море е краен победител след победа на "Юрий Гагарин" с 3:0 и загуба на реванша в Сф с 0:2. А през въпросната 1990г отпадаме от турнира на 1/4 финал след 1:1 във Варна и загуба с 0:1 в Сф.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта