6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ogrizko » 06 авг 2022 20:46

лесни мачове няма, но важното е да успеем да бием и да продължим да навлизаме в ритъм :)
Изображение

Радо
Мнения: 627
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Радо » 06 авг 2022 21:59

ogrizko написа:лесни мачове няма, но важното е да успеем да бием и да продължим да навлизаме в ритъм :)


Успех.

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 06 авг 2022 22:59

Пирин е с една идея по-слаб от миналата година. Гледах ги със Спартак, а плебса са тотални ретарди и Пирин не можа да си вземе 3-те точки. Въпреки всичко имат опитна защита - Бодуров и Занев, ако пак го докараме до корнери и мелета пред нашата врата в края - ще се счупи стомната. Трябва да излезем с идеята да играем и да ги смачкаме, не за 1:0. Задължителни 3 точки, защото после следват 2 кофти мача с Ботев и Лудогорец (ако и той не се отложи де)....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ogrizko » 07 авг 2022 09:02

Пирин изобщо не са слаби и мача няма да бъде лесен ...срещу 1948 съдията ги закла и затова загубиха 3 точки.. срещу Спартак им отмениха гол, дали не бяха и два ...абе имаше нещо там не помня точно... пък и Спартак нормално и да вземат точки от време на време, едва ли има много отбори само със загуби :)

да не говорим, че мен нашите не ме убеждават с играта си честно казано ....имат много потенциал и качество ама изобщо не са го канализирали, играят високомерно за 1:0, после спират да играят ли какво правят не мога да ги разбера, вчера Берое имаха и пряк свободен дето можеха да вкарат, и достатъчно корнери, че и положения да изравнят и то с човек по-малко.... общо взето ние по-малко положения имахме като се замисля нищо че бихме 2:0...

освен това предния сезон Дичев като заместваше Панов записахме загуби в топ 6 и няколко гола през лявата зона, но се надявам Дичев да си е извадил необходимите изводи и да не оголва чак така лявата зона :) може и малшанс да е било ама 2-3 поредни мача ни вкараха от лявата зона след като беше останал твърде напред....

Пирин може да ги бием по-лесно ако съдията ни помага понеже Пирин са застанли зад Бербата ама аз не искам съдиите да ни бутат честно казано и предпочитам каквото има на терена да се свири ако ще и да паднем и така. Мен повече тоя мач ме притеснява от ония трудните, защото като гледам високомерната ни и неорганизирана и без достатъчно хъс игра.... току-виж са си повярвали повече и стане изненадата :)
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 07 авг 2022 16:33

Относно съдийството - ние също сме потърпевши от съдийския терор на Перуките. Нека само припомним чистата дузпа срещу Курьор на Армията, която не само не беше дадена, а даже и не я разгледаха. Пирин не ми харесаха, просто казвам каквото мисля. Имат опитни играчи няколко и толкоз. Според мен лично трябва да внесем промени в титулярния си състав. Трябва да играем по-бързо. Кета - айде, ама Курьор е доста бавен. Щях да кажа и Закария да влезе, защото Сердюк за мен беше от най-слабите в Стара Загора - пропусна 1000% гол, положение, което всеки нападател вкарва, дузпата беше много зле изпълнена, цял мач беше неориентиран, а накрая направи и много глупав и груб ненужен фал. Заприлича ми на онзи мач с ЦСКА с тирето в снега предната зима като паднахме 2:0, когато от Ботев му бяха размътили главата. Мисля, че пак е размътена нещо. Що пък Курьор да не почне нападател пак или Алекс....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Delija
Мнения: 344
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Delija » 07 авг 2022 18:23

ShooterMan написа:Относно съдийството - ние също сме потърпевши от съдийския терор на Перуките. Нека само припомним чистата дузпа срещу Курьор на Армията, която не само не беше дадена, а даже и не я разгледаха. Пирин не ми харесаха, просто казвам каквото мисля. Имат опитни играчи няколко и толкоз. Според мен лично трябва да внесем промени в титулярния си състав. Трябва да играем по-бързо. Кета - айде, ама Курьор е доста бавен. Щях да кажа и Закария да влезе, защото Сердюк за мен беше от най-слабите в Стара Загора - пропусна 1000% гол, положение, което всеки нападател вкарва, дузпата беше много зле изпълнена, цял мач беше неориентиран, а накрая направи и много глупав и груб ненужен фал. Заприлича ми на онзи мач с ЦСКА с тирето в снега предната зима като паднахме 2:0, когато от Ботев му бяха размътили главата. Мисля, че пак е размътена нещо. Що пък Курьор да не почне нападател пак или Алекс....


Е ти пък какво толкова си очаквал от Сердюк за неговия първи мач за сезона. Споко, ще се разиграе момчето ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот sandi74 » 07 авг 2022 19:11

Ако имате амбиции и възможности за нещо повече от 5-6 място клуба на пенсионера трябва с лекота да го биете.Успех.

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 07 авг 2022 22:39

Очаквам да е тук с главата, а формата е друго нещо. Илиан каза, че ще вземе Иса ако някой замине до края на прозореца, значи има оферта и едва ли е за Закария. Просто като игра ми заприлича на онзи Женя от мача с ЦСКА с тире и изобщо не ми допадна това. Сега гледах Пирин и отложените, мисля, че 2 неща са ясни:
1. Разбрахме защо Мърювците отложиха нашия мач и този със Славия, смятам, че всеки го разбра.
2. Пирин е даже по-слаб отколкото мислех. Не е до това къде се играе, а как си подават, комбинират, идеи нещо. Абсолютно същите бяха и в мача с плебса, а плебса са тотални ретарди.
Въпреки това нашата цел трябва да е ранен гол, със сигурност са 11 човека отзад.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Лимонадения Джо » 08 авг 2022 10:14

ShooterMan написа:Очаквам да е тук с главата, а формата е друго нещо. Илиан каза, че ще вземе Иса ако някой замине до края на прозореца, значи има оферта и едва ли е за Закария. Просто като игра ми заприлича на онзи Женя от мача с ЦСКА с тире и изобщо не ми допадна това. Сега гледах Пирин и отложените, мисля, че 2 неща са ясни:
1. Разбрахме защо Мърювците отложиха нашия мач и този със Славия, смятам, че всеки го разбра.
2. Пирин е даже по-слаб отколкото мислех. Не е до това къде се играе, а как си подават, комбинират, идеи нещо. Абсолютно същите бяха и в мача с плебса, а плебса са тотални ретарди.
Въпреки това нашата цел трябва да е ранен гол, със сигурност са 11 човека отзад.

Обсебен си от Левски и Мъри. Каквото и да напишеш, винаги свършваш с Левски и Мъри. Крепи те не любовта ти към твоя отбор, а омразата към другите, което е жалко. Вече казахме защо отложиха мача, само ти точно сега си разбрал. Срещу отлагането не съм и чул дума от ръководството на Черно море, единствено от теб и другите трима фена на моряците.

Nobody007
Мнения: 376
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Nobody007 » 08 авг 2022 10:21

Вече започнаха да се очертават отборите, които ще се борят за оцеляването си в лигата. Пирин е един от тях. Гледах ги със соколите, които едва додрапаха до равенството в края на мача... По програма сега имат две поредни гостувания - с Левски вече го загубиха. Втора поредна загуба ще им дойде вповече (ще ги тласне съвсем към дъното) и ще се постараят максимално (както с Левски вчера) да вземат поне точица от мача с нас, което за тях ще бъде сериозен успех.
Ще се затворят здраво и стабилно. Ще си чакат края на мача в стремеж да 'устискат' равен резултат.
Това е един от мачовете, които трябва да вземем рутинно, ако сме наистина с амбициите да постигнем високи резултати през този сезон ... особено с това качество в състава.
Лесни мачове няма, но ще се поздравим с победа, убеден съм.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта