27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот mursusaid » 06 май 2021 11:33

Честито завръщане у дома (на феновете) и честита победа.Видя се и отбора как подходи пред публика и с какво съвсем различно настроение седеше на терена.
Не знам дали ние бяхме много силни или Ботев са много слаби,а може би и от двете неща има.Но перфектно първо полувреме.Второто е ясно че доигравахме мача.Някой спомена Панайотов ,и аз бях доволен от играта му,но не знам дали ви направи впечатление,но тази му игра според мен се дължи повече на това ,че до себе си в средата има Пабло,който даже ми хареса повече,защото свърши страшно много работа и Васил се чувстваше много по-спокойно,отколкото когато е разхождащия се Велев до него.За съперника освен играта на Наско няма какво друго да се отличи, единствено той се мъчеше да прави нещо напред,а другите "звездни" чужденци по добре да не ги споменавам изобщо.Отбор като Ботев и школа като пловдивската да играе с толкова измислени чужденци изглежда много грозно.
След мача май се разбра че Родриго пропуска мача в неделя с Ц.село ,което донякъде е добре защото тъкмо сега ще му мине наказанието,като сме домакини ,а и с оглед победата на Левски вчера и напрежението е по малко върху нашия отбор.
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 06 май 2021 14:33

Гомеш ако се разиграе според мен ще е нещо уникално (и то не само за България). Пречи му психологическия товар, че е бил огромна надежда, едва ли не в Барселона и не му се е получило и се съмнява в качествата си. Второто, което го затруднява е прекалената индивидуална игра. Смятам, че започва да се успокоява тепърва и намира себе си, а за нас по-добро от това няма накъде. Лятото (без значение от баражи и тъпотии) ние трябва да запазим този си отбор - Гомеш, Илиан малкия, Родриго, Попов - освновните фигури. Ако можем да върнем Наско Илиев би било прекрасно, а в защита ни трябват 1 централен и 1 ляв бек, за мен отбора е почти готов. А казаното за Гомеш в някаква степен важи и за Пабло Гарсия. Още по-хубавото е, че Гомеш, Пабло, Илиан, Виктор - това, което мислим за гръбнак са играчи на по 21 г. Не бива да се бърза с трансфер, ако добавим защитниците и евентуално Наско върнем някак си - отбора има сили за медал.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Готвача » 07 май 2021 01:40

ShooterMan написа:Гомеш ако се разиграе според мен ще е нещо уникално (и то не само за България). Пречи му психологическия товар, че е бил огромна надежда, едва ли не в Барселона и не му се е получило и се съмнява в качествата си. Второто, което го затруднява е прекалената индивидуална игра. Смятам, че започва да се успокоява тепърва и намира себе си, а за нас по-добро от това няма накъде. Лятото (без значение от баражи и тъпотии) ние трябва да запазим този си отбор - Гомеш, Илиан малкия, Родриго, Попов - освновните фигури. Ако можем да върнем Наско Илиев би било прекрасно, а в защита ни трябват 1 централен и 1 ляв бек, за мен отбора е почти готов. А казаното за Гомеш в някаква степен важи и за Пабло Гарсия. Още по-хубавото е, че Гомеш, Пабло, Илиан, Виктор - това, което мислим за гръбнак са играчи на по 21 г. Не бива да се бърза с трансфер, ако добавим защитниците и евентуално Наско върнем някак си - отбора има сили за медал.

Според мен Наско ще излезе навън.Играч с толкова голове и то за определено слаб отбор като Ботев,няма как да не бъде забелязан.А и сигурно ще иска някой лев повече,а нашите може да са редовни платци,но големи пари не дават.Гомеш ще започне да вкарва повече,не защото е затормозен,а защото някой трябва да му дава подобни на вчерашния пасове,а те могат да бъдат давани от класни футболисти.Родриго и Илиан-това са хората с пасовете.Бих казал и Иса,но той може и да е на вратата вече.Има някои знаци поред мен за това.Дано греша и остане,защото имаме нужда от играчи с подобен опит,а и все някога ще се отпуши.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот 'enki' » 08 май 2021 12:54

Според мен Виктор и Младши е по-добре да ги продадем при добри оферти от чужбина. Време им е да минат на следващото ниво. И двамата имат, какво да развиват в играта си, но при нас мисля, че вече достигат тавана си. Особено Попов.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Готвача » 09 май 2021 11:27

'enki' написа:Според мен Виктор и Младши е по-добре да ги продадем при добри оферти от чужбина. Време им е да минат на следващото ниво. И двамата имат, какво да развиват в играта си, но при нас мисля, че вече достигат тавана си. Особено Попов.

И аз съм на същото мнение,но с една забележка.АКО участваме в турнирите ,е по добре да останат и да участват.Понеже за нас/българите/ започват рано и завършват рано е добре да бъдат видени от евентуалните купувачи и в такава обстановка.А и да добият малко подобен опит.Освен това няма и да се наруши баланса на отбора за тези мачове,защото ще е изключително трудно да им намерим адекватни заместници и да ги впишем в отбора.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот sandi74 » 09 май 2021 20:29

Срещу селото счупихте и тъпомера и глупомера,вместо да ги разгромите ги реанимирахте :idea: :!:

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Готвача » 09 май 2021 20:46

Видя се ролята на Младши в отбора.Мотор,плеймейкър от европейска класа.Излезе и тези коитоо влязоха,показаха защоо си стоят на пейката,а вероятно и на вратата на Тича,водеща към евентуално друг отбор.Футбола който показахме просто бе уникален,до излизането на Младши,после се видя че ни трябва сериозно количество класни играчи.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Delija
Мнения: 327
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот Delija » 09 май 2021 21:24

Мдааа, истински спектакъл на футбола до смените и след това - мъка, мъка ...

Дали по някаква случайност Курьор би могъл да се върне отново :lol:
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кр. Пл-офи гр.А/ Черно море-Ботев Пд/ 05.05.21 Сряда 17.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 09 май 2021 22:17

Аз съм много доволен от футбола до 61 минута. Страхотен Илиан Илиев Джуниър!!! 2 асистинции, гол, правеше ги криви. Безумна смяна на Старшия, особено ако и Родриго не е на терена. Извода е, че загубихме много ценно време бутайки Илиан на крилото след като и слепец вижда, че е "бащичко" и мястото му е зад нападателя. Аз съм обнадежден, че играем футбол, иначе е ясно, че с туриста некъдърник Вилела, абдикиралия от футбола Иса и тръгналия към пенсия Станчев толкова. Много слаб мач на Панов, докато беше десен бек изцяло виновен за гола на Селото за 1:1, като отиде на левия - виновен за още един. Добри думи за Мартин Дичев, според мен Панов да сяда на пейката, Дичката има потенциал и е много полезен в атака. В края на мача за мен Димов изпусна нещата, също и Дробаров, и Панайотов. Старшия го каза, но за мен смяната на малкия Илиан ни съсипа, а излизането на Касми вече значеше, че нямаме и 1 човек, който да може да задържи топката.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 16 госта