6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Модератори: SkArY_9, гарфилд, paceto, kartago, Iceberg, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Контакти:

6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот Iceberg » 13 сеп 2020 18:56

Много важен мач за нас! Да, шести много труден и важен поред, но какво да се прави - прищявките на програмата. Берое започна много добре този сезон, всъщност както завърши и предния. Добре балансиран и осигурен отбор с можещ треньор. При нас, Родриго се завръща, но пък капитана ще отсъства. Ще ни е трудно да комплектуваме качествено защитата, като се има предвид липсата на централни защитници. Дано Илиан измисли нещо и успеем да противодействаме. Успех на момчетата пожелавам.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Контакти:

Re: 6 кръг /Берое - Черно море/ 19.09.20 Събота 18.45ч.

Мнениеот Ron Jeremy » 15 сеп 2020 14:23

Ал Бънди е спретнал доста добър отбор , така че всичко различно от загуба ще е добро за нас , според мен са най добрия отбор от всички , с които досега играхме
ex Popeye

TNT
Контакти:

Мнениеот TNT » 15 сеп 2020 17:57

Много контузии ни натиснаха, 7 човека. От там ви идва шанса.Очаквам тегав мач и тегава победа за Берое.Нещо от сорта на 2-1. :roll:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

ShooterMan
Контакти:

Мнениеот ShooterMan » 16 сеп 2020 00:11

Логично е да се подхлъзнат, логично е и ние да победим накрая. Съдиите ни рязаха яко доста пъти, а тях бая си ги подпряха. И тук е време за обрат на ситуацията. Предното ни гостуване беше абсолютна гавра - ЧК, дузпа дето и двата ги нямаше. Тогава Ал Бънди, известен ревльо мазничко се измъкна. Той е така - като го бутат не рИве, когато пада с или без причина - рИве. Психо атаки по реферите превантивно, но и тук май е време за счупена стопна. Чиста двойка за мене. Нямам никакви съмнения в победата. Най-лесния ни мач от началото на сезона ще е този, тръгват напред бам 0:1 от контра, после 0:2 и въпроса е дали ще се стигне до 0:3 или ще е 1:2, за мен тук е въпросителната
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Контакти:

Мнениеот Vladislav » 16 сеп 2020 08:29

ShooterMan написа:Логично е да се подхлъзнат, логично е и ние да победим накрая. Съдиите ни рязаха яко доста пъти, а тях бая си ги подпряха. И тук е време за обрат на ситуацията. Предното ни гостуване беше абсолютна гавра - ЧК, дузпа дето и двата ги нямаше. Тогава Ал Бънди, известен ревльо мазничко се измъкна. Той е така - като го бутат не рИве, когато пада с или без причина - рИве. Психо атаки по реферите превантивно, но и тук май е време за счупена стопна. Чиста двойка за мене. Нямам никакви съмнения в победата. Най-лесния ни мач от началото на сезона ще е този, тръгват напред бам 0:1 от контра, после 0:2 и въпроса е дали ще се стигне до 0:3 или ще е 1:2, за мен тук е въпросителната

Точно в последното ни гостуване там нямахме никакво желание да спечелим. Да, дузпата беше абсолютно измислена (Камбура гони рекорди все пак), но толкова. Станчев си беше резонно изгонен. И това за рева на Херо е вярно, но това не е някаква изненада. Факт е че е събрал боеспособен отбор- срещу Славия спечелиха на ходом. Не бих казал че контузените им са основни играчи и това няма да им се отрази по никакъв начин. При нас има някакво стабилизиране в кондиционен план, във игрови има много какво да се желае. Мача няма да е лесен, но естествено всичко може да се случи. В центъра на защитата със Станчев или Енчев срещу онези черните ще е "майка плаче". Лично аз нямам очаквания към този мач, дано след него влезем в първенството, защото изоставането се трупа. Срещу тирето загубихме нарисувани две точки.

TNT
Контакти:

Мнениеот TNT » 16 сеп 2020 11:13

ShooterMan написа: Чиста двойка за мене. Нямам никакви съмнения в победата. Най-лесния ни мач от началото на сезона ще е този, тръгват напред бам 0:1 от контра, после 0:2 и въпроса е дали ще се стигне до 0:3 или ще е 1:2, за мен тук е въпросителната

Не е изключен подобен сценарий,ама зависи как ще тръгне мача.При ранен наш гол може и да потеглите и към сценария с Враца. ;) Особено ако играят надъхано и настървено както тогава,а не се мърдосват както срещу Славия,шанса ви тогава да вземете нещо от мача клони към нулата.Не съм ви следил този сезон освен мача ви с ребрандираните, където не стояхте никак зле.Нямам идея за потенциала ви,но знам,че винаги сте били костелив орех.Интересен мач се очертава.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 16 сеп 2020 11:52

не знам как някои виждат най-лесната ни победа ....но без Курьор нямаме шансове за нищо в тоя мач освен 0:0 ....6 от 8 гола ги е вкарал Курьор, така че да се надяваме на 0:0 ..........от друга страна аз се радвам, че наглед тежките ни мачове свършват ....вече играхме с топ 3 - Лудогорец, ЦСКА, Локо Пд от миналия сезон, след мача с Берое дето са събрали солиден отбор, можем да почнем да си наваксваме точките, би трябвало вече и физическото ни състояние да е подобрено ....а изоставането в точките се надявам да мотивира играчите да не подценяват по-слабите отбори ...че предния сезон като бяхме добре с точките 1000 глупави равенства се получиха ама се надявам след мача с Берое в тоя случай да почнем с победите и така, ще видим какво ще стане :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
mursusaid
Контакти:

Мнениеот mursusaid » 17 сеп 2020 21:01

Везните определено клонят към домакините. Лично за мен ако спечелим ще е изненада.С отсъствието на Димов отзад,и влизането на Станчев или Енчев до Янчев ще сме доооста зле.Янчев е стабилен, но тук е по-голям терена и трудно ще догонва,с извинение, печките на Берое напред.А до него нестабилните и винаги рискови Енчев и Станчев...не ми се мисли.Въпреки това имаме можещи футболисти от защитата напред и ако имат ден и играта върви са способни на всичко.Надежда ми вдъхва и това ,че е време Иса да се отпуши този сезон и отново да дърпа отбора с головете си.
Интересен мач,да си пожелаем късмет и успех
За вас моряци ний живеем...

Върни се в “Черно море”