14 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 29.10.19 вторник 16.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1613
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 14 кръг /Локо Пд - Черно море/ 29.10 вторник 16.00

Мнениеот Vladislav » 30 окт 2019 08:34

Така... за нас сезона приключи. Дали ще сме 5-6 или 7-8 кой знае какво значение няма. Гостувахме на втория, в по- голямата част от мача владеехме повече топката, но... Ако в някой мачове сами сме си виновни за глупостите (с Арда, Враца, Дунав, Етър, Левски), ако в други леееко ни бяха поорязани крилцата ( Лудогорец, Славия), то този път курвата Чинков показа най- доброто от себе си. По- чист червен картон за умишлен удар без топка съпроводен от дузпа не знам. Като последствие 2-3 мача наказание. Да, ама хубавеца обърнат с гръб и ни чул, ни видял. Страничния ибрикчия обаче вижда. Обаче вижда каквото не трябва да вижда и се прави че не вижда. Питам за нас простите да си изясним- Една такава ситуация не влияе ли върху резултата от мача? Цял мач с човек по- малко и евентуален гол пасив още от 3-та минута дали не би повлиял? Ако не, тогава какво би повлияло? В края на полувремето държане и блъскане в гръб в наказателното поле. Този път хубостника вижда, ама се прави на луд. Просто отбора е грешния. Когато е правилния, борба във въздуха с подпиране в гърдите се тълкува като посягане с лакът. Че и картони се показват. Минало заминало. После на Локомотив никога не се било помагало. Така е, последните два мача наистина го потвърждават. Заради тези радетели за справедливост си спомням че преигравахме един мач срещу тях. Услужливо "домакинствахме" в София и мача си завърши 1:1. После гледаха, мъдриха... решиха че в един момент имало дузпа за нас и сме ощетени и като едни съвременни Робин Хуудовци решиха мача да се преиграе. Слугинажа в българския футбол няма край- курвата си е ***** със или без перука.

Plovdiv_1926
Мнения: 1237
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 14 кръг /Локо Пд - Черно море/ 29.10 вторник 16.00

Мнениеот Plovdiv_1926 » 30 окт 2019 10:13

Пичове, тука ни изкарахте като служебните грандове. Факт е, че вчера бяхте доста ощетени. Гадно е, съжаляваме, но не е като всеки мач да е така.

И ние помним времето във Варна 2008-2012, когато почти всеки мач имаше тесли срещу нас. На всеки отбор се е случвало някога, а и двата доста по-често сме били от ощетената страна. Вчера само вие бяхме там де, никой не го отрича.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 14 кръг /Локо Пд - Черно море/ 29.10 вторник 16.00

Мнениеот TristaNNN » 30 окт 2019 10:13

Varnauser написа:
TristaNNN написа:
Varnauser написа:
TristaNNN написа:Тука по стара традиция се плюе единствено съдията - последователни сте, спор няма. :mrgreen:[/quote

Имаше ли нарушение на Езе за червен картон и на Цветанов за дузпа? Според теб. Ама честно! Отговори и тогава да говорим за традиции, последователност и качество на играта на ЧМ.

Коя ситуация по-конкретно, че вие сигурно имате претенции за десет такива? Дай клипче.


Няма да ти кажа за отговор като твоя, каква квалификация подхожда. Сети се. Защото не е мъжка ностъпка да нападаш, но после да заемаш позиция "извън ситуация съм, не зная". Просто е - след като не знаеш, не си позволявай да нападаш. И не опитвай с номера, че тук освен съдиите, друго не се коментира. И затова си се включил компетентно! Моля!

Питаш ме за някакви спорни отсъждания, аз предложих да ми дадеш клипче, за да съм сигурен, че говорим за една и съща ситуация. По този начин няма опасност да счупим телефона, докато дискутираме кое е честно и кое не. Явно не щеш, жив и здрав. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 14 кръг /Локо Пд - Черно море/ 29.10 вторник 16.00

Мнениеот Varnauser » 30 окт 2019 11:17

TristaNNN написа:
Varnauser написа:
TristaNNN написа:
Varnauser написа:
TristaNNN написа:Тука по стара традиция се плюе единствено съдията - последователни сте, спор няма. :mrgreen:[/quote

Имаше ли нарушение на Езе за червен картон и на Цветанов за дузпа? Според теб. Ама честно! Отговори и тогава да говорим за традиции, последователност и качество на играта на ЧМ.

Коя ситуация по-конкретно, че вие сигурно имате претенции за десет такива? Дай клипче.


Няма да ти кажа за отговор като твоя, каква квалификация подхожда. Сети се. Защото не е мъжка ностъпка да нападаш, но после да заемаш позиция "извън ситуация съм, не зная". Просто е - след като не знаеш, не си позволявай да нападаш. И не опитвай с номера, че тук освен съдиите, друго не се коментира. И затова си се включил компетентно! Моля!

Питаш ме за някакви спорни отсъждания, аз предложих да ми дадеш клипче, за да съм сигурен, че говорим за една и съща ситуация. По този начин няма опасност да счупим телефона, докато дискутираме кое е честно и кое не. Явно не щеш, жив и здрав. :)


Първо, провокираш с "традиции, плюнки и последователности", второ, правиш се на неразбрал, въпреки че ситуациите са достатъчно ясно посочени, и отново провокираш с "претенциите за десет такива" в подфорума, трето, лицемерно демонстрираш желание за дискусия, след като два пъти си провокирал. Наистина ли не усещаш, че си прозрачен? Дори дете би съзряло целта ти да провокираш, не да дискутираш. Направи ни услуга - не го прави, а ако не те сдържа - прави го другаде. :)

Бъди здрав!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 14 кръг /Локо Пд - Черно море/ 29.10 вторник 16.00

Мнениеот mark1926 » 30 окт 2019 14:56

TBRays написа:Къде е онзи хубавец определил Акрапович за НЕДОРАЗУМЕНИЕ???


Тук съм и не се отмятам от думите си. Победихте заради едно брилянтно отиграване на Д Илиев и огромното ви ръстово превъзходство в защита. Това няма нищо общо с уменията на треньора ви. Интересно кой голям тактик ще предостави 70% от игровото време на гостуващия отбор, а в 20% от своето е прекара в бавене на играта. Ако за теб тази игра, която показахте днес го прави уникален тактик, по добре не давай повече мнения. Просто млъкни така, както мълчеше онова нищожество в 4та и 45та минута.
Не ми отговаряй, не ми е до спорове. Честитя ви незаслужената победа. Бяхме свикнали да падаме по този начин от едни други отбори...[/quote]

Когато мине награждаването за треньор на годината специално ще те намеря и ще ти постна резултатите му!

Vladislav
Мнения: 1613
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 14 кръг /Локо Пд - Черно море/ 29.10 вторник 16.00

Мнениеот Vladislav » 30 окт 2019 15:02

Поствай каквото искаш и където искаш. И по- добър от Клоп и Гуардиола едновременно да е това не променя факта че още в 4-та минута трябваше да сте с човек по- малко и да има дузпа срещу вас. По- късно и още една. Една чинка ви спечели вчера мача и трябва да си олигофрен на годината за да го отречеш.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 14 кръг /Локо Пд - Черно море/ 29.10 вторник 16.00

Мнениеот Ron Jeremy » 30 окт 2019 16:47

"Има Господ. Този мач беше специален за мен", добави героят. "Тези 4 месеца бяха страхотни за мен. Не искам да развалям това, което е в момента. Искам да приключа по нормален начин кариерата си. Бих се върнал в Черно море, но ако някои хора не са там. Над 20 години прекарах във Варна. Обичам Черно море. Не може определени събития или хора да заличат тази любов", добави Илиев.

Ебавам ти дузпите и резултата! Мен ми се ревеше ,че единствената ни легенда през тоя век , беше с чужда фланелка вие сте седнали за някакви миндили като Чинков да говорите !
ex Popeye

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5184
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 14 кръг /Локо Пд - Черно море/ 29.10 вторник 16.00

Мнениеот ogrizko » 30 окт 2019 17:22

С това съдийство май Локо Пд наистина се готви за титла ...Крушарски се е стегнал доста явно да осъществи мечтите си, въпреки че малко не по правилата ама целта оправдава средствата :shock:
Изображение

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 14 кръг /Локо Пд - Черно море/ 29.10 вторник 16.00

Мнениеот violetovgeneral » 30 окт 2019 20:46

ogrizko написа:С това съдийство май Локо Пд наистина се готви за титла ...Крушарски се е стегнал доста явно да осъществи мечтите си, въпреки че малко не по правилата ама целта оправдава средствата :shock:
Е да Локо, ще стане шампион..Стига глупости!Нали трябва да премине Лудогорец.Не могат да им стъпят на малкият пръст.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта