2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07.19 събота 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот kiril.a.d » 18 юли 2019 22:14

Vladislav написа:
kiril.a.d написа:Имам много лоши предчувствия за този мач, ако Дедо продължава да си прави експерименти, щото е пропуснал лятната подготовка на отбора...И ето ви равен - може и 0:0 - а този отбор, който създаде такива...идиотщини, за да направи юношески шпалир на Домуса, трябва да бъде пребит!!!

Юношеския отбор е само в оранжевите ви партизански кратуни. В мача с Лудогорец не играха повече юноши отколкото в този с Локомотив Пд. А сега чисто хипотетично си отговори на някои въпроси. Да си представим, че си работодател, който плаща заплати (като те гледам едва ли си такъв, но си го представи).
1. Имаш съмнения, че някой те лъже или прави нещо зад гърба ти. Оставяш го да си прави каквото си иска или взимаш някакви мерки?
2. Преди да говориш глупости дали не е по добре да погледнеш в твоята си кочинка или къщичка за птички (ти си избери къде). Защото същия този отбор "който създаде такива...идиотщини" отне толкова точки на Лудогорец, колкото никой друг. Дали според теб не трябваше и любимия ти отбор да се вложи малко повече? Ако си отговориш правилно и безпристрастно ще разбереш кой всъщност направи шпалир. Извинявай, но Черно Море не е такъв колос, че да победи 3 пъти шампиона в 4 мача. Особено пък в последния, който няма никакво значение.
3. Донякъде щях да се съглася с глупостите ви ако въпросните футболисти (или някои от тях) бяха върнати после в отбора. Аз лично никой от тях не виждам.
Домуса може и да е боклук, но евала му правя, че ви е сложил чатала на врата и ви го набухва отзад. А с този отбор ще станете шампиони когато джуджето стане 1.70.

Прегледах бегло писанието и точките ти и...не знам защо си ми изписал всичките тези глупости? - имаш само една точка: защо изгонихте титулярите си, преди мача с Лудогорец????
Опитай сега, малко мислене - дай Боже да ти е възможно...
- Ако тези титуляри са играли ЗА ЦСКА, щяха ли да легнат на Лудогорец в последния мач, в който се решаваше титлата, ЦСКА или Лудогорец???...Дори, безсмисленото полягане на "Левски"...
Почваш ли да стопляш или...на албанския ти реотан му трябва повечко време?...Дано да стоплиш, след като гребците си поемат въздух;)...
:lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот ti4a70 » 18 юли 2019 22:35

Безкрайно ми е чудно, че на тема за Черно море, една група от (не)осъзнати футболни фенове изливат поредната порция злоба, комплексарщина и безсилие към отбора ни. Ами ако в оранжево-червения отбор имаха играчи с които да вземат поне една победа над Лудогорец миналия сезон щяха да са шампиони. Е да, ама не, както казваше в първите години на демокрацията един тв водещ. Колкото и да се пените кажете ми един отбор победил два пъти Лудогорец в един сезон, освен нас. Толкова за това!
Имаме си тема и нека да пишем за нея, а тя е мача на Армията в събота. По принцип всичко може да стане, но най-очаквано е с безрезервната подкрепа на съдията Кабаков да загубим. Пълен песимист съм, нищо не очаквам освен загуба. Ако мача не тръгне добре за домакините международният рефер Кабаков ще се намеси решително. Справка - мача от пролетта със съдия сричащия депутат!
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Потребителски аватар
pepo
Мнения: 351
Регистриран на: 04 авг 2008 23:27
Контакти:

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот pepo » 18 юли 2019 23:31

Като ви чета коментарите,идвате със свалени гащи,ама за по-сигурно се оплаквате от съдията.А сините приятелки,като склерозирали бабички-повтарят си едно и също,без значение каква е темата.Че им харесва даже и се подкрепят един друг.Клоуни....
Никой не може да спре Лавината!Лавината спира само когато сама реши!

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот Непринуден » 19 юли 2019 00:20

Мили Радо отвори очички и погледни и извън сектата около теб. Недей философства кой бил слаб и колко точно слаб.

При загубата от ЧМ 1-2 през далечната 2003, в същия кръг Левски не помня точно, но реми или победа в Бургас....със скандална ръка на Коловати. Мача беше и завръщане на Наско Сираков отново в Левски. Между другото чудесно ознаменувано в типичния син стил (далавери, шашми). Веднага след мача в Бургас и развоя на Армията, Порточанов в ефир каза, раздразнен от синята наглост, "Той Васко няма да остави така тия работи". Васко-то е сегашния ви собственик. ЦСКА не се е парализирал след загубата от Морето, а просто му беше скъсена дистанцията. До края на първенството нищо драматично и съществено не е ставало и най-добрия български отбор стана шампион, а втория по сила стана втори. Нормални неща.

Ами ако не понаеш сега? Какво правим ако не е Х?
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот Непринуден » 19 юли 2019 00:24

ti4a70 написа:Безкрайно ми е чудно, че на тема за Черно море, една група от (не)осъзнати футболни фенове изливат поредната порция злоба, комплексарщина и безсилие към отбора ни. Ами ако в оранжево-червения отбор имаха играчи с които да вземат поне една победа над Лудогорец миналия сезон щяха да са шампиони. Е да, ама не, както казваше в първите години на демокрацията един тв водещ. Колкото и да се пените кажете ми един отбор победил два пъти Лудогорец в един сезон, освен нас. Толкова за това!
Имаме си тема и нека да пишем за нея, а тя е мача на Армията в събота. По принцип всичко може да стане, но най-очаквано е с безрезервната подкрепа на съдията Кабаков да загубим. Пълен песимист съм, нищо не очаквам освен загуба. Ако мача не тръгне добре за домакините международният рефер Кабаков ще се намеси решително. Справка - мача от пролетта със съдия сричащия депутат!


На мен пък са ми безкрайно чудни отвеяните ти мисли.

1. ЦСКА не победи Лудогорец, но двубоите им минаха през приблизителен паритет. Само ремита и една минимална победа на Разград в Разград, донякъде компенсирана от от отстраняването им от нас за купата, но не у нас на Армията, а пак в Разград.
Така както си го написал звучи като непрестанен дърмон от тях над нас.
2. И какво като сте ги били два пъти!? Шампиони ли трябва да сте? Ние бяхме най-силните пък в плейофите, доста по-силен аргумент. При двубоите само между топ шест отборите. Там и скъсихме значително разликата на Лудогорец.
3. Оправдания дежурни на слабаци като теб. Етър как дойдоха и си взеха реми, че и изтърваха победа? На тях не им попречи съдия, слънце, депутати. Все на нефутболни отбори като репресираните все нещо им пречи, та и ти така.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот bobo03 » 19 юли 2019 10:21

Моят сценарий е с лош край за нас.

1:0 Соу 71' от дузпа
1:1 Иса 76'
Станчев червен картон 79'
2:1 Кабаков 90+2' с дълго рамо :shock:

Реално погледнато и да загубим утре нищо фатално няма да се е случило. По мое мнение сме по-слаби от миналата година, особено в защитен план. На фона на истерията обхванала тиретата да станат шампиони на всяка цена едва ли ще ни позволят да вземем нещо в този мач. Дори Кабаков да няма ден и да не може да се разпише, все ще намери начин ги добута до победата. Знаем как стават тези работи - измислени фалове, жълти картони на ключови играчи, за да не се хвърлят много (Панайотов, Андраде, Станчев), преки свободни пред нашето наказателно поле (сигурен съм, че ще има поне дузина такива) и пр. С две думи - може и да няма явно подпиране, но тъничко и мазничко-да. Мила родна картинка :)

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот Red thunderstorm » 19 юли 2019 10:48

3:1 и да си знаете!
[offtopic]Да не забравите пак да изгоните Дюлгеров след мача. Пробит ще е...чорапа му. :lol:[/offtopic]
:)

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот Red thunderstorm » 19 юли 2019 10:52

bobo03 написа:Реално погледнато и да загубим утре нищо фатално няма да се е случило. По мое мнение сме по-слаби от миналата година, особено в защитен план. На фона на истерията обхванала тиретата да станат шампиони на всяка цена едва ли ще ни позволят да вземем нещо в този мач. Дори Кабаков да няма ден и да не може да се разпише, все ще намери начин ги добута до победата. Знаем как стават тези работи - измислени фалове, жълти картони на ключови играчи, за да не се хвърлят много (Панайотов, Андраде, Станчев), преки свободни пред нашето наказателно поле (сигурен съм, че ще има поне дузина такива) и пр. С две думи - може и да няма явно подпиране, но тъничко и мазничко-да. Мила родна картинка :)

А ако не се случи това, ами си паднете като пичове, както по принцип се случва с отборите-пълнеж/не с еклеров крем/, като вашия, тогава за какво ще мрънкаш?

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот bobo03 » 19 юли 2019 11:53

И да паднем "като пичове" трагедии няма правим. Стъпили сме здраво на земята и не се мислим за "Ел галактико". Реално погледнато сме по-слабия отбор (но пък имаме добър треньор). Съдийският фактор обаче съществува (за справка питай вашия благодетел), колкото и да си затварят очите някои хора.

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: 2 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 20.07 събота 18.45

Мнениеот gkostadinov » 19 юли 2019 12:32

Непринуден написа:
На мен пък са ми безкрайно чудни отвеяните ти мисли.

1. ЦСКА не победи Лудогорец, но двубоите им минаха през приблизителен паритет. Само ремита и една минимална победа на Разград в Разград, донякъде компенсирана от от отстраняването им от нас за купата, но не у нас на Армията, а пак в Разград.
Така както си го написал звучи като непрестанен дърмон от тях над нас.
2. И какво като сте ги били два пъти!? Шампиони ли трябва да сте? Ние бяхме най-силните пък в плейофите, доста по-силен аргумент. При двубоите само между топ шест отборите. Там и скъсихме значително разликата на Лудогорец.
3. Оправдания дежурни на слабаци като теб. Етър как дойдоха и си взеха реми, че и изтърваха победа? На тях не им попречи съдия, слънце, депутати. Все на нефутболни отбори като репресираните все нещо им пречи, та и ти така.

Една победа има преместения Литекс, наименован ЦСКА-София срещу Лудогорец и Левски от 8 мача в миналото първенство.. ти си прави сметката за приблизителния паратитет :lol:
Жалко, че Бойко прикри фалшивия полиграф на Ганчев и хващането на играчите на Черно море иначе сега трябваше да има ново припознаване на Царско село :lol:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Veso1913 и 30 госта