Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Модератори: SkArY_9, гарфилд, paceto, kartago, Iceberg, slavia_forever, Madridist

ti4a
Контакти:

Re: Трансферна зима 18/19 контроли слухове интриги :)

Мнениеот ti4a » 03 дек 2018 18:21

на Хасани договора му изтича на лято 2019 за Димов не знам ако е 1+1 и неговия тогава така ,че изчакайте поне до края на сезона

ticha i vladislav
Контакти:

Мнениеот ticha i vladislav » 03 дек 2018 21:31

Кики и Станчев могат спокойно да продължат във Верея.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
morqche
Контакти:

Мнениеот morqche » 03 дек 2018 23:04

Кики, Зехиров, Димов, Станчев, Панайотов и Фенуш да си тръгват. Всички без Станчев са без никакъв принос към отбора, относно Фенуш за мен той е абсолютен лигльо, може а не иска. Станчев за мене е изпята песен вече и няма какво повече да ни даде. Това за Томбак не го знаех, надявам се е само слух. Китанов ми е болна тема, глупаво момче е... но е наше и не бива така да говорим, за мене той е бъдеще а Макенджиев е на 30 години и противопоказно на това прави грешки които на тази възраст не трябва да ги прави. Трябва да имаме Китанов, Дюлгеров и Дичев 100% наши рожби. Определено имаме нужда от десен бек, Миро избутва мачовете със сърце и мускули. За нападател ако ще взимаме, нека да си върнем Наско Илиев, но според мене нямаме нужда от такъв тип играчи. Патрик е много добро попълнение както и Генев. Жоро скоро ще спре, трябва ни млад футболен мозък. Доволен съм от останалата част от отбора.
ЧЕРНО МОРЕ

1913

Потребителски аватар
thisisthelife
Контакти:

Мнениеот thisisthelife » 07 дек 2018 11:37

Точно Патрик трябва да го задържим - бележи, подава, стабилен е. Имаше просто малшанс с контузия и пропусна някои мачове, но като цяло не трябва да го освобождаваме, а да го налагаме като титуляр. Лично мнение това. Томбак вече не е футболист (поне така четох) - избрало си е момчето образованието. За мен сигурни напускащи са Зехиров, Кики и Китанов - първият видно не попада в плановете на Илиев, вторият не е направил нищо до момента, а Китанов не знам защо изобщо го взехме. Когато и да започне налагането на Дичевски ще е късно. Станчев е на ''кантар'', но ме съмнява да го разкараме, защото е най-малкото поливалентен. Преди няколко месеца се беше появила новина за Хасани - някакъв отбор от Франция го искал. Някъде от тогава май и главата му е някъде там. Ако зимата има опция да го продадем, то трябва да се възползваме, ако не да го задържим. За Фенуш съм съгласен - лигльо е, може, но често не иска. Трябва Илиан да поговори с него - все пак са работили и във Верея. Най-важното, обаче, ще е да се подпишат по-дългосрочни договори с Минчев, Витанов, Генев, Патрик, Василев и Костадинов. Това спокойно може да бъде едно ядро на отбора.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
'enki'
Контакти:

Мнениеот 'enki' » 07 дек 2018 14:18

За Патрик и аз сьм сьгласен, че трябва да го задьржим. Според мен има хляб в него. Срещу Локо Пд в Пловдив показа много добра игра, после се контузи и от тогава не може да намери себе си. Но както при него, така и при Жоржиньо, им трябва време да се аклиматизират. И двамата имат определено качества за пьрвата шестица. В защита спокойно може да се разделим с Димов и Станчев. Разбира се, ако имаме по-добри варианти. Иначе може и да изкараме с тях до края на годината, така или иначе не са основни играчи, пьк и като гледам нямаме кой знае какви амбиции за челни позиции тази година (всьщност всяка година :lol: ). Сьщото се отнася и за Ндонгала и Фенуш. Ако нямаме по-добри алтернативи, по-добре да останат. Но и двамата са много неефективни. Ндонгала няма никакьв удар, или по-точно не може да улучи вратата от отлични позиции. Аз ако бях на негово място досега да сьм вкарал 5 гола, и това сьвсем сериозно. Все пак голям плюс за него е, че стреля с ляв крак и това го прави нестандартен. Фенуш пьк играе доста глупаво и опропастява отлични вьзможности. Сьщо така в деф. план е много слаб. За Панайотов искам да видя, как ще играе след като изкара подготовка с нас, т.е. бих искал да остане поне до края на сезона. Като цяло дори и с този сьстав може да изкараме сезона с оглед целите, които преследваме. Така че, който и да дойде, си е бонус за нас.

gogo208
Контакти:

Мнениеот gogo208 » 11 дек 2018 11:53

От ЦСКА 1948 мътят главата на Ради Василев искат го от зимата ! Обещават му по-висока заплата и титулярно място ! Доколкото разбрах вече са изгонили Диков !

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 11 дек 2018 13:38

Няма лошо, да дават половин милион евро за трансфер и да го вземат за титуляр :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Clarion
Контакти:

Мнениеот Clarion » 11 дек 2018 18:30

аз съм за тотална забрана за всякакви трансфери през зимата (тази година де :-) ) - тези, които играят добре - за да останат, а тези, дето се скатават - за да тренират два пъти повече от първите ... за назидание :-) ... и никакви входящи експериметни на студено :)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
rodman
Контакти:

Мнениеот rodman » 13 дек 2018 12:40

Clarion написа:аз съм за тотална забрана за всякакви трансфери през зимата (тази година де :-) ) - тези, които играят добре - за да останат, а тези, дето се скатават - за да тренират два пъти повече от първите ... за назидание :-) ... и никакви входящи експериметни на студено :)

Не те послушаха, май :) Доста интересно начало на зимния трансферен прозорец и то още преди да е изигран последния мач преди паузата :o Признавам, изненадан съм от раздялата с Макенджиев, но от друга страна - дългосрочният договор с Генев е добър ход.
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

ti4a
Контакти:

Мнениеот ti4a » 13 дек 2018 12:50

явно ще налагаме Китанов на вратата може и да е за добро ако си възвърне формата все пак е наш кадър

Върни се в “Черно море”