Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Vladislav » 03 сеп 2018 12:37

Сега прочитам, че Китанов идва при нас... под наем. И си задавам въпроса- за какво ни е този анцунг дето за три години има изиграни два приятелски мача? Не че Макенджиев е някаква неизмерима класа, но не мисля че е по- слаб. Двамата малките поне играят в U19 и U17 и то редовно. А този не го знам дали въобще тренира. Да не говорим въобще, че има най- ужасяващата игра с крака вероятно в целия ни професионален футбол. На 18 години Китанов беше обещаващ вратар, в следващите две не мръдна и крачка напред, а последните са тотален регрес. Абсолютно безсмислен трансфер. Жалко за Дюлгеров и Дичевски, защото те ще пострадат заради този дрисльо, който ще тренираме и обгрижваме до Коледа за да се върне в отбора с минуса.

Sole
Контакти:

Мнениеот Sole » 03 сеп 2018 13:57

Vladislav написа:Сега прочитам, че Китанов идва при нас... под наем. И си задавам въпроса- за какво ни е този анцунг дето за три години има изиграни два приятелски мача? Не че Макенджиев е някаква неизмерима класа, но не мисля че е по- слаб. Двамата малките поне играят в U19 и U17 и то редовно. А този не го знам дали въобще тренира. Да не говорим въобще, че има най- ужасяващата игра с крака вероятно в целия ни професионален футбол. На 18 години Китанов беше обещаващ вратар, в следващите две не мръдна и крачка напред, а последните са тотален регрес. Абсолютно безсмислен трансфер. Жалко за Дюлгеров и Дичевски, защото те ще пострадат заради този дрисльо, който ще тренираме и обгрижваме до Коледа за да се върне в отбора с минуса.

Китанов избра да играе в един клуб основан на измамата "за няколко долара повече"! Да се връща в измисления си велик маркетингов отбор и да продължава да носи със здраве крадената червена емблема на гърдите!

Потребителски аватар
thisisthelife
Контакти:

Мнениеот thisisthelife » 03 сеп 2018 15:06

Ненужен трансфер. Китанов уж беше много щастлив, че отива в тирето, развитие, едно друго.... Накрая го забиха на пейката и сега пак опира до Черно Море, за да го съживи за отбора припознавач. Не, мерси. Заради това колче шансът на Дичевски, или Дюлгеров да получат някакъв шанс за изява вече е 0....
Truth is hate for those that hate the truth.

Vladislav
Контакти:

Мнениеот Vladislav » 03 сеп 2018 15:34

Според мен Китанов при тиретата няма да се върне повече. В един момент ще му изтече договора и ще напусне. Сега е непродаваем, защото не е играл повече от година и няма кой да го види. И търсят онези хитреци къде да го дадат, че да се покаже. А нашите защо го вземат като последните балъци- не знам. Да го бяха засилили в Бистрица, Септември или Царско Село. Ама явно там го не щат. Дето се вика- поредния шушляк на пансион във Варна.

Sole
Контакти:

Мнениеот Sole » 03 сеп 2018 18:10

Този е егати наглецът. Ще дойде тук на плаж да хване края на сезона, а после пак щял да се прибере в Ловеч.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 03 сеп 2018 18:36

За мен е безсмилен трансфер.Имаме Макенджиев, Дюлгеров и Дичевски на този пост.Поне да го бяхме взели до края на сезона или да го привлечем като свободен агент , а не за 3 месеца , след което да върне в прекръстения Литекс. По-добре да си върнем Матиас Курьор!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 03 сеп 2018 21:42

не е морално!!
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Clarion
Контакти:

Мнениеот Clarion » 10 сеп 2018 09:32

няколко неща от контролата:
този, който е на проби (Леонардо май беше), много добре спира топката, подава я бързо, центрира не зле, за съжаление през известни периоди не играха много с него и май нямаше голови положения (или аз не съм видял/запомнил), в защита обаче малко плахо игра, няма физика
Жоржиньо трябваше да вкара поне три гола ... дано това да са му били пропуските за сезона :-)
Зехиров ляв бек ... по-зле е от десен :-) какво ли не прави за да се намести за да центрира с десения си крак
Касабов подава Йосков и последния бележи ... това си е гол за нас :-)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

sandi74
Контакти:

Мнениеот sandi74 » 13 сеп 2018 05:29

Това вашето левскарче Панайотов докога ще ви срами и ще говори само за Левски :?: :oops: Изгониха го и го наритаха от там като прокажен а на него само Левски му е в устата.Няма ли срама и капчица достойнство тоя бре :?: :oops: Ако му се обадят сигурно със 300 ще тръгне към Герена и на колене ще им се моли отново да го вземат :oops: Срам.Срам.Срам.

bsz1916
Контакти:

Мнениеот bsz1916 » 13 сеп 2018 17:12

Наистина и на мен ми прави впечатление , че почти не минава ден без Панайотов да не реве пред някоя медия защо не е оставен в Левски . То да беше поне някакъв футболист с качества , а то - дърводелец и пълен некадърник . Спомням си че той беше едно от ментетата доведени преди 2 години в Берое от Сашко Етапа , но не успя да се пребори и за резерва и го изгониха само след няколко месеца . За мен обаче още по - странно привличането под наем за 3 месеца на Георги Китанов от Микре Юнайтед . Още при Гонзо или при Луканов пускаха едно вратарче което тогава беше само на 18 години и показа отлични Качества -- мисля че се казваше Дюлгеров . Не разбирам защо не разчитат на това момче , а прибират ненужните от Микре и то под наем .

Върни се в “Черно море”