ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот 4MVN » 21 май 2018 02:55

Обикновен мач за нас.Труден за Гранда от София.
Предимството е само едно,че се играе в София.
В който и друг град да беше ,шансовете щяха да са 50/50.

Но все пак,90мин дуспа за Черно море и то несъществуваща и 0-1
Прекрасно.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Pragmatichen » 21 май 2018 03:08

Искрено пожелавам успех на Черно Море.
Левски са ми най-противният отбор в Бг, винаги, срещу когото и да играят, ще им пожелавам да загубят.
Същото е валидно и за "оранжевите" на Ганчев. Те пък са измамата на века във нашия футбол.
Все е било подмяна, но като тяхната няма никъде.
И по темата за мача - 1:1 - продължения и дузпи, победа за Черно Море!
Гледахте ли днес мача в СтЗ, феновете на Левски пееха на Трейс Арена "Само Левски-шампион", да пееш за шампион, след като 10 години не си бил шампион и си загубил ЦЕЛИ ТРИ поредни финала за купата, колко заблуден трябва да си?
:)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот 4MVN » 21 май 2018 03:41

Pragmatichen написа:Искрено пожелавам успех на Черно Море.
Левски са ми най-противният отбор в Бг, винаги, срещу когото и да играят, ще им пожелавам да загубят.
Същото е валидно и за "оранжевите" на Ганчев. Те пък са измамата на века във нашия футбол.
Все е било подмяна, но като тяхната няма никъде.
И по темата за мача - 1:1 - продължения и дузпи, победа за Черно Море!
Гледахте ли днес мача в СтЗ, феновете на Левски пееха на Трейс Арена "Само Левски-шампион", да пееш за шампион, след като 10 години не си бил шампион и си загубил ЦЕЛИ ТРИ поредни финала за купата, колко заблуден трябва да си?
:)


+1

michok
Мнения: 116
Регистриран на: 06 юни 2016 23:47
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот michok » 21 май 2018 03:52

Нямам нищо против прогнози и мнения,но.....
Момчета,омразата ви убива! Проумейте го това,ако все още можете?!
Да мразиш по принцип,защото отбора е Левски или защото е от София?!
Нямам думи за този начин на мислине,ами това при доближава до дебилите?!

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот 4MVN » 21 май 2018 04:08

michok написа:Нямам нищо против прогнози и мнения,но.....
Момчета,омразата ви убива! Проумейте го това,ако все още можете?!
Да мразиш по принцип,защото отбора е Левски или защото е от София?!
Нямам думи за този начин на мислине,ами това при доближава до дебилите?!


Не Братле,не искаме никой да обидим.Не мразим Левски или София.Просто хората които са на повече години ,знаят как Левски и ЦСКА са ги мачкали преди години.Влиза се в съблекалнята и Другаря Генерал казва,,Момчета ,нали знаете ,че днес трябва да паднете ?''
ТОВА Е БОЛКАТА .

green blood
Мнения: 93
Регистриран на: 23 юли 2010 21:06
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот green blood » 21 май 2018 06:37

Имам няколко познати левскари.От вчера ги налегна късномайско дежа вю.К'во да правиш-мирише на провал.
Сега по темата-труден мач,но не невъзможен за взимане.Каквото и да се случи важното е че отбора се развива и изглежда добре.Ако успеем да надградим за следващия сезон на доста отбори ще им е трудно срещу нас.
САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: ЛЕ финал: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Vladislav » 21 май 2018 08:54

Аз не съм видял тук някой от нашите фенове да е обидил с нещо "Левски" или София (поне в тази тема). Левски е фаворит- първо са 4 места пред нас (и доста точки), второ са домакини. Но пък бяха фаворити и срещу Славия. Един мач е- всичко се случва. Ако ние отбележим първи- нищо не се знае. Същото важи и за противника разбира се. Нашите слабости са ясни- защитата ни е като разграден двор. От друга страна отбора стои физически добре, показва нелоши неща в атака. Само допреди 2-3 месеца вероятността да се завъртим към Витоша и Дунав изглеждаше съвсем реална. Каквото и стане сега очаквам догодина Черно Море да бъде много по- напред и отбор с изградено лице.
Не мисля че формулата е справедлива- не знам по каква логика седмия играе за участие в Европа. Както и да е- правилника ни дава възможност- задължени сме да се опитаме.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Кролик » 21 май 2018 10:42

Надявах се да сме във втората осмица за да падне малко напрежението върху зле представящите се наши футболисти през този сезон. Срещу отбори с по-малки претенции се поокопитихме и започнахме да играем футбол. След това, апетита идва с яденето.
Истината е че ако бяхме в първите 6, щяхме да сме боксовата круша на групата. Просто този сезон нямахме класа дори да се опънем на лидерите ...
Остава да играем 1 мач ! Мач, в който ще се види дали сме скъсили разликата в класите. Мач, не толкова за класиране в предварителните групи за ЛЕ, колкото да видим "къде сме" преди лятната подготовка. Да се види, кои играчи искат да останат и да се развиват в Черно Море и кои ще напуснат.
Ясно е, че единственият отбор готов за Европа е Лудогорец. Всички други отбори, ще участват(ме) на олимпийския принцип.
Успех Моряци ! Постарайте се, пък каквото сабя покаже !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Ron Jeremy » 21 май 2018 10:49

Успех на Илиян и момчетата , ако играят без страх и освободено имаме шанс !
ex Popeye

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот bsz1916 » 21 май 2018 11:55

По традиция пожелавам успех на всеки отбор , който играе срещу някой от двата бивши гранда ( то вече остана само един , защото другият бе заместен от някакво уродливо , мутренско ГМО ) . Ясно е че Левски е фаворит в този двубой , но в 1 мач всичко е възможно да се случи . Илиан е побеждавал Левски насред София и с Берое , и с Локомотив Пд , няма да е кой знае каква изненада , ако го направи и с Черно море .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта