Христо Бонев за Черно Море....

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

someone
Мнения: 357
Регистриран на: 16 авг 2009 23:46
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот someone » 23 яну 2010 17:43

garfild8 написа:
someone написа:Всяко мнение и тема на теб ти е заяждане с другите отбори... аз това не мога да го разбера... :roll:

Приеми го ако искаш и така,обаче на всички зелени фенове във форума им писна от вашия отбор и от такива като теб.


Какви като мен... аз какво съм казал, както виждаш във форума на Левски всеки си изразява спокойно мнението, без да се появяват една дузина фенове на Левски да те контрират, псуват и т.н Темите са такива, че не се засягат други отбори, както може да се види... :roll:

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Sagittarius » 23 яну 2010 17:52

Dobri Bankov написа:Sagittarius ти си дървен философ,оди се гръмни ,да ти олекне!

Не ти понесаха фактите за 8 дузпи в 7 мача?Както и за червените картони за неправилно дишане?Добре,че не споменах за 2-те дузпи след 90-тата минута(2-рата свирена в 6-тата минута от 3 минутното продължение :mrgreen: )...тогава май ти щеше да се гръмнеш :)
Последна промяна от Sagittarius на 23 яну 2010 17:57, променено общо 1 път.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Dobri Bankov
Мнения: 28
Регистриран на: 18 дек 2009 13:22
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Dobri Bankov » 23 яну 2010 17:54

Миналата пролет имаше разни влизания,за които моеше да има червени картончета ,ама......както и да е!Кво толкова ревете са тоя димо не мога да разбера!

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот more » 23 яну 2010 18:00

ADJ написа:Черно море са големи бастуни. :evil: След мача им с Монтана съжалявах ,че ги подкрепях в евро турнирите.

И аз съжалявам,че има отбори в случая Монтана които нямаха нищо общо с футбола в този мач и понеже не показваха фуболни качества,но за това показаха как се играе по А окръжните групи.
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

Rodn1
Мнения: 3229
Регистриран на: 14 окт 2008 15:32

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Rodn1 » 23 яну 2010 18:05

И нагъл,не само безочлив,но и нагъл....преди 90-та и първите години след 90-та комунизма няма нужда да говорим кого буташе и как.След 2000-та - в 7 мача срещу нас - 8 свирени дузпи и куп червени картони....както казах-хем нагъл,хем безочлив!Абе Бонев е от Пловдив,локомотивец,нищо не го свързва с Черно Море,но човека вижда истината!Впрочем,ПСВ,който ни елиминира от ЕКТ с бая зор и до ден днешен няма нито една загуба в нито един турнир където участва - ЕКТ,Първенство,Купа на Холандия - мачка наред,отпаднахме от непобедим отбор този сезон мачкащ всичко живо,те отпадат от смешници дето всеки ги пердаши-пак те по-добри,биеш ги на терена,размазваш ги-пак несправедливо било...какво да говорим :mrgreen:

Соле,точно затова смениха комисията,защото като видяха,че опердашихме и Левски,и Локо Сф с по 4 гола се уплашиха,че някой от тях няма да играе в Европа наесен и по-вероятно да бъдат вторите.


Ти наистина ли си мислиш че ПСВ изобщо си дадоха зор.Гледах мача,ами те срещу Ниемеген дето са последни си дадоха повече зор.Биха ви на ходом.Бихте едни изрелци с късметлийски гол и станахте евробойци....Еми не е така
Sagittarius написа:О,нима?
А може би ще ми обясниш за отменения редовен гол на Миро Манолов в Сливен?Когато защитник на Сливен върна една топка,Миро я вкара и вдигнаха...засада :?: :?: :?: .Това убягна ли ти?
Може би ще ми обясниш за мача в Ловеч с Литекс,когато на 2 пъти не се вдигна 2-ри жълт картон на Барт?
Може би ще обясниш как Ботев Пд ни изравни за 2:2 с гол от 5 метрова засада?
Може би ще обясниш как Ставров,който уж заклал един отбор(за 4:1) не свири чиста дузпа в Кюстендил,даде фал...само че 5 метра назад и Черно Море падна 1:0?
Или да ми обясниш за единствената загуба на Черно Море във Варна...0:1 от Черноморец с една позорна и смешна дузпа в 89 минута???

Или може би ще обясниш за измисления фал срещу Здравко Лазаров с който любимия ти ЦСКА ни вкара гол на Армията миналия сезон и мача завърши 1:1 :?: :?: :?:



А на теб май ти убягва че на Левски им отмениха абсолютно чист гол , който щеше и Орхан Мурад да го види.Мачовете които ми цитираш не съм ги гледал,само фала на здравко ......Ти май гледаш балет.Друго обеснение няма.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот MORSKI » 23 яну 2010 18:09

Rodn1 написа:
И нагъл,не само безочлив,но и нагъл....преди 90-та и първите години след 90-та комунизма няма нужда да говорим кого буташе и как.След 2000-та - в 7 мача срещу нас - 8 свирени дузпи и куп червени картони....както казах-хем нагъл,хем безочлив!Абе Бонев е от Пловдив,локомотивец,нищо не го свързва с Черно Море,но човека вижда истината!Впрочем,ПСВ,който ни елиминира от ЕКТ с бая зор и до ден днешен няма нито една загуба в нито един турнир където участва - ЕКТ,Първенство,Купа на Холандия - мачка наред,отпаднахме от непобедим отбор този сезон мачкащ всичко живо,те отпадат от смешници дето всеки ги пердаши-пак те по-добри,биеш ги на терена,размазваш ги-пак несправедливо било...какво да говорим :mrgreen:

Соле,точно затова смениха комисията,защото като видяха,че опердашихме и Левски,и Локо Сф с по 4 гола се уплашиха,че някой от тях няма да играе в Европа наесен и по-вероятно да бъдат вторите.


Ти наистина ли си мислиш че ПСВ изобщо си дадоха зор.Гледах мача,ами те срещу Ниемеген дето са последни си дадоха повече зор.Биха ви на ходом.Бихте едни изрелци с късметлийски гол и станахте евробойци....Еми не е така
Sagittarius написа:О,нима?
А може би ще ми обясниш за отменения редовен гол на Миро Манолов в Сливен?Когато защитник на Сливен върна една топка,Миро я вкара и вдигнаха...засада :?: :?: :?: .Това убягна ли ти?
Може би ще ми обясниш за мача в Ловеч с Литекс,когато на 2 пъти не се вдигна 2-ри жълт картон на Барт?
Може би ще обясниш как Ботев Пд ни изравни за 2:2 с гол от 5 метрова засада?
Може би ще обясниш как Ставров,който уж заклал един отбор(за 4:1) не свири чиста дузпа в Кюстендил,даде фал...само че 5 метра назад и Черно Море падна 1:0?
Или да ми обясниш за единствената загуба на Черно Море във Варна...0:1 от Черноморец с една позорна и смешна дузпа в 89 минута???

Или може би ще обясниш за измисления фал срещу Здравко Лазаров с който любимия ти ЦСКА ни вкара гол на Армията миналия сезон и мача завърши 1:1 :?: :?: :?:



А на теб май ти убягва че на Левски им отмениха абсолютно чист гол , който щеше и Орхан Мурад да го види.Мачовете които ми цитираш не съм ги гледал,само фала на здравко ......Ти май гледаш балет.Друго обеснение няма.


А ти май си с червени очила и не ги сваляш- друго обяснение няма....

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Sagittarius » 23 яну 2010 18:11

И след като не си гледал мачовете на Черно Море от какъв зор цивриш :?: .Като не искаш балет-защо дадаха фал на Лазаров за симулация :?: .Като ни отмениха редовния гол в Сливен да сме вдигали олелия до небесата...

ПСВ може и да не се напъваха,но това си е техен проблем.Факт е,че ни биха със зор,както е факт,че са непобедим отбор този сезон където и да играят и това те издразни яко :mrgreen:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот анто маина » 23 яну 2010 18:19

Всичко ми звучи като- "ако има честна игра сме шампиони".

Rodn1
Мнения: 3229
Регистриран на: 14 окт 2008 15:32

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Rodn1 » 23 яну 2010 18:45

Sagittarius написа:И след като не си гледал мачовете на Черно Море от какъв зор цивриш :?: .Като не искаш балет-защо дадаха фал на Лазаров за симулация :?: .Като ни отмениха редовния гол в Сливен да сме вдигали олелия до небесата...

ПСВ може и да не се напъваха,но това си е техен проблем.Факт е,че ни биха със зор,както е факт,че са непобедим отбор този сезон където и да играят и това те издразни яко :mrgreen:

Ти май си яко сбъркан....Да си ме прочел нещо да се оплаквам от някой и от нещо.Тези които мръмкат че са онеправдани сте вие.Опитвам се чрез факти да ти покажа че не си прав.Конкретно за този фал конкретно юруков получава жълт картон.....Не знам от къде го измисли това за симулацията?
Колкото до очилата....Дори и да съм ги сложил,тази ситуация ми напомня един съкварталец ,който викаше " Не ми викай циганин ,като твоите венци са като теменужки".Варненците обесняват че мафията сме ние,а те не си гледат собствениците им какви са!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот зеления » 23 яну 2010 18:51

Абе какво има да спорим? Щом го казва Христо Бонев - безпорен авторитет в Българския и не само българския футбол. На Бонев ли да вярваме или на няколкото незнайни фенчета - левскарчета и цесекарчета? Ако на мен ми каже нещо Стоичков, Бонев или други такива ( доказали се на зеления терен ) авторитети, дори и да не съм съгласен в душата си просто ще си мълча. Ще си мълча най-малкото от уважение към таланта и знанията им. Към това, което са дали за родния футбол. Всичко останало е най-меко казано признак на ниска култура.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта