Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Mathias_Coureur » 12 яну 2018 13:58

Петър Витанов е четвъртият нов футболист в Черно море

22-годишният Витанов идва от тима на Верея , където игра през есенния дял на първенството в първа лига
Петър Витанов е четвъртият нов футболист в Черно море. Полузащитникът подписа договор с “моряците” и ще носи екипа на варненския тим през пролетта. 22-годишният Витанов идва от тима на Верея , където игра през есенния дял на първенството в първа лига.

Той е юноша на ЦСКА . Има 27 мача за представителния тим и един гол за периода 2013/2017 година.

До този момент, освен Витанов, с клуба се обвързаха вратарят Благой Макенджиев , Мехди Фенуш и Аристот Ндунгала.

http://varnautre.bg/2018/01/12/72701/%D ... 0%BE%D0%BB

Вече имаме четвърто ново попълнение. Да ни е честит и успешна кариера в Черно море! :)

А колкото до Бенгюзов , не е болка за умиране , не е някакъв кой знае какъв футболист, че да съжаляваме , че не е подписал с нас.Цветков е по-добър от него. Витатов е по-млад и горе-долу са на едно и също ниво на неговата позиция. Освен това е и по-перспективен.Емил Янчев също не е по-лош футболист от Бенгюзов, има доста потенциал в него.
Най-важното е , че вече имаме треньор , а не физкултурник , при това моряк! Какво по-хубаво от това!Добри дни предстоят за моряците, оттук нататък ще вървим във възходяща линия! :)
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
stegal
Контакти:

Мнениеот stegal » 12 яну 2018 14:15

От твоите уста в божийте уши
И ще запеем ний за вас зелено- бели богове ........

HANIBAL
Контакти:

Мнениеот HANIBAL » 12 яну 2018 21:43

Някой гледал ли го е,този Витанов?За мен е напълно непознат.

ti4a
Контакти:

Мнениеот ti4a » 12 яну 2018 21:55

HANIBAL написа:Някой гледал ли го е,този Витанов?За мен е напълно непознат.

за мен е важно че го е гледал Илиан Илиев ние ще го гледаме напролет след подготовката и ще коментираме всичко е наред пичове не се кахърете имаме си вече тренера който всички искаха така че споко

Потребителски аватар
thisisthelife
Контакти:

Мнениеот thisisthelife » 12 яну 2018 22:11

Важното е треньорът да иска този играч и той да се вписва в концепцията му за отбора. Витанов беше титуляр във Верея, така че Илиев много добре познава качествата му, а и се вписва във вижданията му. Сега остава и Кишада да привлечем.
Truth is hate for those that hate the truth.

КироВарна
Контакти:

Мнениеот КироВарна » 13 яну 2018 08:39

За играта на ВИТАНОВ, никакви впечатления нямам!!!Играеше във Верея, но не съм му обръщал особено внимание!!!Щом ИЛИАН го взима, значи си го харесва и знае как ще го използва!!!Относно Кишада, не съм голям оптимист, че ще дойде.......защото, най вероятно той и заплата ще иска!!!А при нас плащането е доста различно от това, на което е свикнал в Разград!!!Няма да е лошо, да стане някакво чудо, както с ЕРНАНДЕС!!!В предни позиции, много ни е нужен човек, който знае от коя страна се рита топката.......и къде трябва да се вкара!!!

Потребителски аватар
Готвача
Контакти:

Мнениеот Готвача » 13 яну 2018 12:23

КироВарна написа:За играта на ВИТАНОВ, никакви впечатления нямам!!!Играеше във Верея, но не съм му обръщал особено внимание!!!Щом ИЛИАН го взима, значи си го харесва и знае как ще го използва!!!Относно Кишада, не съм голям оптимист, че ще дойде.......защото, най вероятно той и заплата ще иска!!!А при нас плащането е доста различно от това, на което е свикнал в Разград!!!Няма да е лошо, да стане някакво чудо, както с ЕРНАНДЕС!!!В предни позиции, много ни е нужен човек, който знае от коя страна се рита топката.......и къде трябва да се вкара!!!

Нашият шанс е никой да не го иска .Иначе си знаем-всяка посока различна от Тича ще поеме 32 годишния младеж.Но и оранжевите проявиха интерес,Берое се ослушват и те,някакви турци са намесени в борбата...А къде сме ние?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 13 яну 2018 13:01

Кишада наистина ли си мечтаете да дойде? :lol: Шансът е по-малък от 0%...

Ернандес дойде при нас под наем ако не бъркам, така че ситуацията е доста различна. Докато Кишада няма договор и може да иде дето си иска. И отборите дето го искат няма да плащат нищо да го вземат ....а момчето има качества, така че варианта да дойде при нас е никакъв!

Дано не чакаме отговор от него ами мислим кой може реално да привлечем, да не е до края на подготовката да чакаме отговор от Кишада и накрая да се появи на Тича и той за 1 ден като Бенгюзов, след което да се насочи на другаде понеже Варна е много по-зле от Разград ....освен от Стара Загора :lol: :lol:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

ralimavridov1
Контакти:

Мнениеот ralimavridov1 » 13 яну 2018 13:09

"Звъняха ми отбори от България, но отказах на всички. Искам промяна и заради това се разделих с Лудогорец. Време ми е да играя в друга държава. "
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

black sea
Контакти:

Мнениеот black sea » 13 яну 2018 14:18

Както вече ви казах приятели, ще разчитаме единствено и изцяло на Илиян да направи "от нещо нищо". Дано да успее да върне желанието за игра при Жоро и Цветков, защото те могат да дадат много, а и да мотивира за игра "мърдички" като Божилов и Огнянов. Извинявам се, тия двамата са непостоянни играчи, да кажем.
Както виждате, ние не сме никак атрактивна дестинация даже и за такива футболисти като Бенгюзов, който вече е очевидно, че не се е разбрал с нашето ръководство за заплатата си. Все още си търси отбор, където ще му дадат заплатата, която иска. Говори се евентуално за Ботев, че и тия ли са по-добре финансово от нас!?...
Както и да е, но очевидно какво са му обещавали ТИМ на Илиян не знам, но така като гледам нещо от сорта: "направи ако можеш нещо, ако ли не - здраве да е...пари нема действай"...Така, че нека бъдем умерени оптимисти, без да изпадаме в някаква луда еуфория...но и без да плюем, ей тъй "за спорта"...

Върни се в “Черно море”