Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот Nine » 21 сеп 2017 11:40

ogrizko написа:Помощник-треньорът на Черно море Емануел Луканов коментира отпадането на тима за Купата на България от Монтана (1:2). Луканов говори и за начина, по който отборът може да излезе от този негативен период.

Ето какво каза треньорът:
. . .

“Психологическият момент бе след изравнителния гол. Може би той изигра важен момент, за да ни вкарат втори гол. След това вече нямаше време. Разочаровани сме”.

-----------------------------------------

Не очаквах така да се развият нещата с Гонзо. Явно има бойкот! Дали Емо Луканов ще е новия треньор или ще търсим друг?! Кой да е той?! :shock:



Обяснението на помощник треньора е революция в психологическите теории и надмина всички изказвания на вече бившия ни старши треньор. Надявам се да не стане той старши треньор. Много ми се иска да е някой, на когото мислите и сърцето му са насочени към Черно море, но има и умения.

Идеята за бойкот ми е много странна, предвид че голяма част от играчите ги докара бившият вече треньор. Защо да го бойкотират?

Vladislav
Мнения: 1613
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот Vladislav » 21 сеп 2017 11:48

Илиян- добре. Но Илиян си има отбор. А и не знам доколко ще иска да дойде. Нито е селектирал той играчите, въобще и не мисля, че новодошлите през лятото са му по вкуса. Абе много мътна става. Само дано не оставят Луканов по- дълго, че майката си трака.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5184
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот ogrizko » 21 сеп 2017 11:49

Сега и аз да кажа ....първо, предпочитам Емо Луканов пред някой измислен треньор. Слушал съм му интервюта и едно друго и ми изглежда, че има идеи и визия. Друг е въпроса дали става да води отбора :roll: Но съм склонен да му дам шанс поне в няколко мача да видим какво ще покаже. А през това време пък може да водим преговори с качествен треньор и да не прибързваме в избора си. Така хем ще се види Луканов става ли, хем ще може да направим най-добрия избор .....ако го търсим де :oops:

От тия дето са на пазара ..ми се струва, че Петев ще има големи претенции и няма място при нас ...Дерменджиев не виждам как ще овладее съблекалнята ...Стойчо Стоев ми харесва много за вариант и мисля, че би се справил много добре.... Илиян Илиев не се знае дали ТИМ го искат, а и засега поне е треньор на Верея - обаче и той е добър избор ако реши да дойде.... Колю Спасов да си върнем?! При условие какво се случи и че сега има шанс да се докаже в Царско село (а не само в Черно море) не съм убеден, че ще иска да дойде... Велислав Вуцов напоследък не му се получаваха нещата, където и да отиде, но сигурно временно може да вдигне отбора.... за други варианти не се сещам май много-много :roll:

1. Стойчо Стоев
2. Илиян Илиев
3. Луканов или Вуцов
Изображение

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот bobo03 » 21 сеп 2017 11:56

Не знам защо, но вчера като четох интервюто със Стоев, някак се ми се прокрадна мисълта, че може той да ни е треньор. Естествено, още не знаех, че Гонзо си тръгва. Иначе, аз съм си за Илиян Илиев, но не знам как са му нещата с Верея и дали изобщо ще иска да се върне.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот balef » 21 сеп 2017 12:00

Подиграват се някой на Вили Вуцов но не е лош старши треньор !

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1681
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот 1palq4o1 » 21 сеп 2017 12:05

greenpeak написа:Прав му път на Гонзю :mrgreen: .
Чимодан, вокзал,..., Гереня :mrgreen: !



Аааа, ако ГеренЯ означава ГеренА, ще те разочаровам, ама си имаме треньор за пръв път от години! И този треньор е поне с класа по-добър от всички в т.нар. ПРОФЕСИОНАЛНА лига :mrgreen:
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот Ron Jeremy » 21 сеп 2017 12:08

аз мисля , че Гошето -стрелеца трябва да е новия мениджър на отбора , стига да бъде издирен
ex Popeye

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот violetovgeneral » 21 сеп 2017 12:12

ogrizko написа:Сега и аз да кажа ....първо, предпочитам Емо Луканов пред някой измислен треньор. Слушал съм му интервюта и едно друго и ми изглежда, че има идеи и визия. Друг е въпроса дали става да води отбора :roll: Но съм склонен да му дам шанс поне в няколко мача да видим какво ще покаже. А през това време пък може да водим преговори с качествен треньор и да не прибързваме в избора си. Така хем ще се види Луканов става ли, хем ще може да направим най-добрия избор .....ако го търсим де :oops:

От тия дето са на пазара ..ми се струва, че Петев ще има големи претенции и няма място при нас ...Дерменджиев не виждам как ще овладее съблекалнята ...Стойчо Стоев ми харесва много за вариант и мисля, че би се справил много добре.... Илиян Илиев не се знае дали ТИМ го искат, а и засега поне е треньор на Верея - обаче и той е добър избор ако реши да дойде.... Колю Спасов да си върнем?! При условие какво се случи и че сега има шанс да се докаже в Царско село (а не само в Черно море) не съм убеден, че ще иска да дойде... Велислав Вуцов напоследък не му се получаваха нещата, където и да отиде, но сигурно временно може да вдигне отбора.... за други варианти не се сещам май много-много :roll:

1. Стойчо Стоев
2. Илиян Илиев
3. Луканов или Вуцов

И тримата без Ст.Стоев,а Луканов,ще видим стават.Ст.Стоев или Дерменджиев са свикнали на селекция и заплати.Не са за нас.

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот ralimavridov1 » 21 сеп 2017 12:16

Дерменджиев или Стоев,според мен са показали, че и без футболисти правят добри отбори. Дори и Луканов да остана ще е добре, но се съмнявам, защото той се занимава с школата и физически няма да може да съвместява двете длъжности. Вуцов няма да е в Черно море докато сме с тези собственици. Заради силната любов на Каменов към Левски залагам на Стоев.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот bsz1916 » 21 сеп 2017 12:22

Да ви дадем Сашко Томаш , а ние да си върнем Илиан Илиев . Явно при вас варненци не са желани , щом при наличието на Никола Спасов и Илиан Илиев се обсъждат имена като Вили Вуцов и Стойчо Стоев . Ами поне си спомнете как с 10 души и при резултат 0:1 Спасов направи Стоев за смях в най - важния мач и за вас и за Левски . Що се отнася до Илиан той вече 2 лъти публично и остро критикува Ръководството на Верея и мисля че не може да се счита за обвързан с тях - още повече че договорът му позволява да си тръгне по всяко време . Дори мисля че вчера не е водил Верея в София , защото се появи доста рано на шоуто на Стоичков . Аз лично ще бъда много доволен ако ни отървете от Томаш , а ние да си върнем Илиан .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта