Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот зеления » 27 окт 2016 20:51

moryak68 написа:Колеги, по-назад видях, че някои от вас пак наредиха съдията на мача. Аз лично смятам, че този път съдията свири перфектно, без страх от името Левски. Някои може да кажат, че Бурабия е заслужавал директен червен картон, хора спомнете как са ни свирили други чернодрешковци в София, че даже и във Варна, аз мисля, че този път съдийството беше перфектно, мача беше коректен и съдията беше прав, че показа само жълт картон на Бурабията.
Относно мача, перфектен Коварж, доказателство, че вратаря е половин отбор, да сгреши за втория гол, но колко изкара?
Защитата допусна много брак, но мисля, че по-скоро проблемите дойдоха от дефанзивните ни халфове и Паланков и Жоро имаха много брак, не, че не се стараха, но не им се получаваше. Мисля, че Сукуп се представи най-добре защитниците. Мисля, че трябва да отдадем дължимото и на Цветков, голямо сърце показва това момче, черноработник, покрива голям периметър, да може и понякога да има проблем с паса, но не бяга от единоборствата. Да отдадем дължимото и на Гонзо, като, че ли му намери точното място, втори мач зад нападателя, много полезен и в двете фази.


+ 1913!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Sole
Мнения: 4717
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот Sole » 27 окт 2016 20:58

blue avalanche написа:
Iceberg написа:Жоро Илиев: Радвам се, не всеки ден биеш на “Герена” Левски
http://varnautre.bg/2016/10/26/37804/%D ... 0%B5%D1%88

Едва ли сме толкова големи фаворити в турнира, но се надявам да се поздравим с успех както преди година и половина
Капитанът на Черно море Георги Илиев похвали съотборниците си за победата с 3:2 като гост на Левски в 1/8-финален двубой от турнира за Купата на България. Лидерът на “моряците” вярва, че неговият отбор има сили отново да стигне до заветния двубой за трофея и да го спечели.
“Радвам се, че успяхме да победим Левски на “Герена”, не се случва често. Опитахме се да играем бърз, атакуващ футбол и за щастие се получи. През втората част “сините” ни натиснаха, стана ни по-трудно да задържим ритъма, но в крайна сметка успяхме да стигнем до победата. Едва ли сме толкова големи фаворити в турнира. Има още няколко мача до крайния сблъсък. Надявам се все пак да имаме шанс да се доберем до него и да се поздравим с голям успех както преди година и половина”, заяви Илиев.

Само да поправя Г.Илиев. Тук не говорим за "всеки ден".Той НИКОГА не е бил Левски на Герена. :mrgreen:
Иначе е прав,че не се случва често. Има - няма 4 пъти(с този мач) за цялата история. :mrgreen:

Фактите говорят друго : Само за последните 6 сблъсъка за Купата ви шамарим 5 пъти :!:
2005/06 1/8 финал Черно море - Левски 3:2 /след прод./
2009/10 1/8 финал Черно море - Левски 4:1
2012/13 1/8 финал /в 2 мача/ Левски - Черно море 4:0 и Черно море-Левски 1:0
2014/15 ФИНАЛ Левски - Черно море 1:2 /след прод./
2016/17 1/8 финал Левски - Черно море 2:3 /след прод./
:mrgreen:


Потребителски аватар
KIL
Мнения: 1025
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот KIL » 27 окт 2016 21:24

W84me написа:Все едно чета една и съща тема преди всеки мач, а всеки път резултата е един и същ.


Я кажи сега какъв е резултатът??? (Подлогът се пише с пълен ЧЛЕН!!!) Разбра ли,неграмотнико??? С пълен ЧЛЕН,като за вас!!! Ама кажи си все пак,какъв е резултатът...
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 1025
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот KIL » 27 окт 2016 21:31

Pragmatichen написа:И ще бъде "честно", вервайте ми !!!
Нека погледаме малко цирк ;)
Опровергаха ме, явно порното ще е по-голямо, при това 0:2 в Сф, но ще видим....
Има доста време до края, но този мач 100% е манипулиран.
Както и мачът Опава - Виктория Пилзен в Чехия преди малко за купата 4:2 ;)


Какво стана бе,Отворко? Ей такива като теб наливат отрова във футбола.Вземи се извини поне.А дано,ама надали...
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот КироВарна » 27 окт 2016 21:35

Извинявам се на всички приятели моряци,че взимам думата чак 24 часа след мача.....но много ми се събра!!!Димитровден,победа над синьото недоразумение....пък и трябваше да изказвам доста съболезнования на познати,погребални агенти от София!!!Лесно беше,защото те вече свикнаха!!!Когато мачът е важен,си ги дерем,където ги хванем!!!По трудно беше,че всичко това трябваше да се полива!!!Поливах,поливах....но всяко нещо си има край!!!Така стана и при мен!!!Обърнах едно шкембе,защото реших,че за истинския джентълмен е по добре да лъха на чесън,а не на бъчва....и сядам,съвсем трезвен да споделя радостта си с вас!!!Голям ми е кеф!!!Нямам намерение да обсъждам съдията,който можеше да е много,ама много по зле!!!Нямам намерение да обсъждам и съфорумниците левскари,които както винаги....голям се готвеха да го извадят!!!Пак не им се получи,нещастна работа!!!Най важното е че пак зарадвахме цяла БЪЛГАРИЯ!!!Благодаря на всички фенове на други отбори,които ни подкрепяха и ни поздравиха!!!Огромно благодаря и на нашите момчета,които пак показаха,че"МОРЯЦИТЕ УМИРАТ,НО НЕ СЕ ПРЕДАВАТ!!!"Гледам,някои от нас ги обсъждат....този бил сгрешил,онзи не бил във форма!!!ПОБЕДИТЕЛИТЕ НЕ ГИ СЪДЯТ!!!Да се насладим на хубавата победа и да мислим за другия мач!!!Вижда се че се работи и отборът върви напред!!!Ние трябва да сме до футболистите и да ги подкрепяме!!!Прочетох някои изказвания,които ми се видяха доста неуместни!!!Защо все търсим,кого да критикуваме и кого да захапем?Разбира се всеки е свободен да прави,каквото му е кеф!!!Нямам намерение да давам тон на никого!!!Искам само да ви кажа,че на мен ми е кеф от победата!!!Не че нямам какво да критикувам и аз!!!Много неприятно впечатление ми прави това,че почнахме да пускаме по два гола на мач!!!Недопустимо е разни отборчета,като Левски да ни вкарат два гола!!!До тук ли я докарахме?Ама нейсе,ще го преживеем!!! :mrgreen: Голям ми е кеф,АЙЙЙЙ МОРЯЦИ!!! :mrgreen:

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот Готвача » 28 окт 2016 01:43

greenpeak написа:Много хора ще кажат, че победителите не ги съдят,
аз обаче съм на друго мнение за играта ни вчера. Дори го казах по време на мача.
Победата си е победа :mrgreen: , обаче нито сме надиграли Левски, нито сме контролирали мача.
А и не съм съгласен с мнението на Гонзо, че не сме дали на Левски да си помисли, че може да ни отстрани :mrgreen: .
Личното ми мнение е, че бихме един много слаб отбор (с много слаба защита) въпреки всички проблеми които имаме цял сезон в играта ни, във всяко едно отношение.

Победихме благодарение на индивидуалните качества на отделни (няколко) наши играчи в отделни ситуации, и най-вече на некадърността на левскарите в нападение (последен удар към вратата).

Цял мач левскарите си правиха каквото си поискат в средата на терена, и по нокакъв начин не можахме да отреагираме. Организацията ни в средата е под всякаква критика в двете фази, напълно неадекватна история вече цял сезон. А най-лошото е че няма как да се отреагира защото това са ни реалните възможности и изпълнители.

Безспорен фак е, че левскарите си пробиваха от където си решат и пропускаха.

Над десет пропуска в мача имаха, даже спрях да ги броя. През зоната на Коконов и Венков, през стедата на терена (двата ни опорни халфа :oops: ) , през зоната на Секо и Сукуп. Направо ни разказаха играта, по най-тъпия и елементарен начин. Много брак от нашите, много грешки, направо ужас!

Да са живи и здрави Коварж, Бакари и Цветков (в офанзивен план), защото благодарение основно на индивидуалните им качества бихме.

П.с. Дълбоко се съмнявам, че ако при първият и третият гол вместо Цветков, там бяха Коконов или Секо въобще щяха да вкарат :mrgreen: !
Гола на Бакари - фамозен!
Зрители по трибуните - 1 190 !!!!!!!!!!!!!!!!! СРАМ :oops: :oops: :oops: .

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3pHFaPghMDA[/youtube]

За да не бъда голословен,оня ден на Челси-Ман юн гостите владееха топката 78 на 22 процента.Резултата 4-0 за 22-та процента.Боли ме фара какво сме играли и по какъв начин сме спечелили.Резултата е 2-3 и Морето на четвърт финал за КБ.Нека левскарите се насладят пълноценно на супер добрата си игра.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 23199
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот blue avalanche » 28 окт 2016 08:37

Sole написа:
blue avalanche написа:
Iceberg написа:Жоро Илиев: Радвам се, не всеки ден биеш на “Герена” Левски
http://varnautre.bg/2016/10/26/37804/%D ... 0%B5%D1%88

Едва ли сме толкова големи фаворити в турнира, но се надявам да се поздравим с успех както преди година и половина
Капитанът на Черно море Георги Илиев похвали съотборниците си за победата с 3:2 като гост на Левски в 1/8-финален двубой от турнира за Купата на България. Лидерът на “моряците” вярва, че неговият отбор има сили отново да стигне до заветния двубой за трофея и да го спечели.
“Радвам се, че успяхме да победим Левски на “Герена”, не се случва често. Опитахме се да играем бърз, атакуващ футбол и за щастие се получи. През втората част “сините” ни натиснаха, стана ни по-трудно да задържим ритъма, но в крайна сметка успяхме да стигнем до победата. Едва ли сме толкова големи фаворити в турнира. Има още няколко мача до крайния сблъсък. Надявам се все пак да имаме шанс да се доберем до него и да се поздравим с голям успех както преди година и половина”, заяви Илиев.

Само да поправя Г.Илиев. Тук не говорим за "всеки ден".Той НИКОГА не е бил Левски на Герена. :mrgreen:
Иначе е прав,че не се случва често. Има - няма 4 пъти(с този мач) за цялата история. :mrgreen:

Фактите говорят друго : Само за последните 6 сблъсъка за Купата ви шамарим 5 пъти :!:
2005/06 1/8 финал Черно море - Левски 3:2 /след прод./
2009/10 1/8 финал Черно море - Левски 4:1
2012/13 1/8 финал /в 2 мача/ Левски - Черно море 4:0 и Черно море-Левски 1:0
2014/15 ФИНАЛ Левски - Черно море 1:2 /след прод./
2016/17 1/8 финал Левски - Черно море 2:3 /след прод./
:mrgreen:

Твоите "факти" нищо не говорят,защото става въпрос за мачове на "Г.Аспарухов". Капиш??? ;)
Там нещо не ви се получава със "шамаренето". С изключение на последния мач. Както казах,за цялата история - 4 пъти.
Друг път да си "напишеш домашното" преди да се изказваш. :mrgreen:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот Кролик » 28 окт 2016 09:00

blue avalanche написа:
Sole написа:
blue avalanche написа:
Iceberg написа:Жоро Илиев: Радвам се, не всеки ден биеш на “Герена” Левски
http://varnautre.bg/2016/10/26/37804/%D ... 0%B5%D1%88

Едва ли сме толкова големи фаворити в турнира, но се надявам да се поздравим с успех както преди година и половина
Капитанът на Черно море Георги Илиев похвали съотборниците си за победата с 3:2 като гост на Левски в 1/8-финален двубой от турнира за Купата на България. Лидерът на “моряците” вярва, че неговият отбор има сили отново да стигне до заветния двубой за трофея и да го спечели.
“Радвам се, че успяхме да победим Левски на “Герена”, не се случва често. Опитахме се да играем бърз, атакуващ футбол и за щастие се получи. През втората част “сините” ни натиснаха, стана ни по-трудно да задържим ритъма, но в крайна сметка успяхме да стигнем до победата. Едва ли сме толкова големи фаворити в турнира. Има още няколко мача до крайния сблъсък. Надявам се все пак да имаме шанс да се доберем до него и да се поздравим с голям успех както преди година и половина”, заяви Илиев.

Само да поправя Г.Илиев. Тук не говорим за "всеки ден".Той НИКОГА не е бил Левски на Герена. :mrgreen:
Иначе е прав,че не се случва често. Има - няма 4 пъти(с този мач) за цялата история. :mrgreen:

Фактите говорят друго : Само за последните 6 сблъсъка за Купата ви шамарим 5 пъти :!:
2005/06 1/8 финал Черно море - Левски 3:2 /след прод./
2009/10 1/8 финал Черно море - Левски 4:1
2012/13 1/8 финал /в 2 мача/ Левски - Черно море 4:0 и Черно море-Левски 1:0
2014/15 ФИНАЛ Левски - Черно море 1:2 /след прод./
2016/17 1/8 финал Левски - Черно море 2:3 /след прод./
:mrgreen:

Твоите "факти" нищо не говорят,защото става въпрос за мачове на "Г.Аспарухов". Капиш??? ;)
Там нещо не ви се получава със "шамаренето". С изключение на последния мач. Както казах,за цялата история - 4 пъти.
Друг път да си "напишеш домашното" преди да се изказваш. :mrgreen:


Тъй както е тръгнало приятелю, май само с голите статистики ще си останете :mrgreen: За тях медали и купи не дават, радвай им се докато още са във ваша полза :geek:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 23199
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот blue avalanche » 28 окт 2016 09:36

Кролик написа:Тъй както е тръгнало приятелю, май само с голите статистики ще си останете :mrgreen: За тях медали и купи не дават, радвай им се докато още са във ваша полза :geek:

Ами,не им се радвам... Просто ги цитирам.
А,ако заради "безтитлие" се сменяше отбор,вие много по-отдавна от нас трябваше да сте го направили,нали???
Явно има и нещо "друго"... :mrgreen:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта