Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот slash1912 » 26 окт 2016 21:48

Пичове,честита победа!Връчихте им едната калъфка на сините,надявам се ние в неделя да им подготвим другата :twisted:
Последна промяна от Iceberg на 26 окт 2016 21:50, променено общо 1 път.
Причина: т.1 и т.9
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот Mathias_Coureur » 26 окт 2016 21:49

Да вдигнем чаши за победата! 8-)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=166RJjfQzpc[/youtube]

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот отец Онуфри » 26 окт 2016 21:51

Поздравления за победата. Завиждам ви за ефективността - 3 атаки 3 гола. Успех в по-нататъшните мачове.
[wrapimg=]http://www.lifesport.bg/uploads/images/00312790.jpg[/wrapimg]

[rimg]https://pbs.twimg.com/media/C4wMzMUW8AAgLoc.jpg[/rimg]


Луд Гидия 123
Мнения: 372
Регистриран на: 14 сеп 2014 18:02
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот Луд Гидия 123 » 26 окт 2016 22:04

Браво моряциии!
Варна, морето, сините вълниии......и бой по ....дата!
Гарваните грачат грозно, зловещо..................а орлите си летят.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5183
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот ogrizko » 26 окт 2016 22:04

Честита победа, моряци! Голям мач за нас! Играчите ни ме изумиха напоследък с резултати! За играта има определено какво още да се желае, защото бяхме като опълченците на Шипка ..но пък успяваме да бием някак си! Сашко Цветков и Коварж много големи! 2 гола да вкараш на Герена ...и то май със слабия крак ако не бъркам?! Коварж пък изумително спасява удари отдалече дето ми се виждат много трудни за спасяване! Ако трябва да сравнявам, след напускането на Китанов на вратата бяхме една идея по-зле, но сега с идването на Коварж смятам, че сме една идея по-добре отколкото бяхме с Китанов! Както и Сашо Цветков направи тоя мач да не ми липсва Стенио примерно! Пък и Стенио играеше добре само в началото, после взе да върви само назад! При Сашко Цветков виждам обратното, не ми хареса особено как почна ...обаче сега взе да показва все по-добри игри и чак редовно голове да бележи! Ондрей Сукуп също израства! Но все пак наистина имаме нужда от 1-2 още играчи, които бързо обработват топката и могат да я задържат! Понеже в един момент мача се игра почти на нашата врата и доста се притеснявах, че пак ще стане някое меле и ще ни вкарат още някой измислен гол ...щото да си кажем честно въпреки че имаха положения, двата гола сигурно бяха най-измислените удари в мача! Но както и да е! Респект към Гонзо и отбора, който съумява да изгради и мотивира! Дано да продължат и занапред да ни радват и да постигнем резултат и накрая като дръпнем чертата, а не само отделни проблясъци! Що да не си пожелаем Купа (единственото Лудогорец останаха като по-трудно преодолим отбор) и място в топ 3 в края на първенството колкото и смешно да звучи! :mrgreen: Абе, може да е нереално ...ама след днескашния мач и резултат няма лошо и малко да помечтаем! :mrgreen: Мен дори в момента не ме вълнуват особено Левски, че да ги коментирам нещо и тях ...радвам се за нашата игра, напредък и че постигаме резултати!!!
Изображение

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот Mathias_Coureur » 26 окт 2016 22:05

Сценарият от 22.03.2006г. се повтори - повеждаме с 2:0 първото полувреме, второто ни изравняват 2:2, а в първото продължение повеждаме с 3:2 и задържаме резултата до края! Браво момчета! :)

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот Готвача » 26 окт 2016 22:11

Време е за фанфари!И не за това че имаме шанс да спечелим КБ отново.НЕ!Фанфарите са за поредното отстраняване на отбора на злото от турнира.Въпреки съдията!Тънкото му подпиране ни натика полека в нашата половина.Спомнете си тъчовете на Алвеша,десеки метри напред,а когато един път топката излезе от лочето на корнера,съдията втрна Мишо с надеждата да ни пресират в нашата половина.Минути по късно идентична ситуация в дъното на половината на Левски,съдията пусна изпълняващия до средата на тяхната половинка.Случайно,нали?А какво да кажем за нарисувания червен картон на Бурабия/непоказан ,но защо ли?/след което мароканеца получи ЖК.За какво ми е въпроса?А журналята?Измъчена победа за Морето и геройски мач за Левски???!!!Какво да коментираме повече?
п.п.Браво Моряци!Браво Гонзо!Нямам търпение да дойде зимата,с новите попълнения и подготовка на ниво.Успех и подкрепа,макар и от "майната си"!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот Готвача » 26 окт 2016 22:13

slash1912 написа:Пичове,честита победа!Връчихте им едната калъфка на сините,надявам се ние в неделя да им подготвим другата :twisted:

Пичове,когато играем срещу вас,сте ми противни,вярвам и ние на вас.Но победа срещу империята на злото,срещу отбора на милицията и ДС е просто награда,без значение кой я постига.Все ми е тая,важното е да страдат.Накажете ги и вие!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Левски (София) : Черно море (Варна) - КБ, 1/8 финал

Мнениеот slash1912 » 26 окт 2016 22:18

Готвача написа:
slash1912 написа:Пичове,честита победа!Връчихте им едната калъфка на сините,надявам се ние в неделя да им подготвим другата :twisted:

Пичове,когато играем срещу вас,сте ми противни,вярвам и ние на вас.Но победа срещу империята на злото,срещу отбора на милицията и ДС е просто награда,без значение кой я постига.Все ми е тая,важното е да страдат.Накажете ги и вие!

Просто всеки иска неговия отбор да победи ;) След мача няма лоши чувства.Уважавам ви затова,че редовно ги наказвате!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ShooterMan и 9 госта