Лятна селекция и контролни мачове 2016

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот morqche » 27 май 2016 14:11

Шоко, Ернандес, Божидар Васев и Манчо Огнянчо, изглежда прилична селекция за сега ако е истина де :)
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Van Canto
Мнения: 22
Регистриран на: 31 юли 2011 12:11
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот Van Canto » 27 май 2016 14:39

Ха,ха и Филип Теофолу до Бакари и газим :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот ti4a70 » 27 май 2016 14:45

За нови футболисти вече се появява информиция и ако се осъществят спряганите трансфери /Шоко, Ернандес, Божидар Васев, М.Огнянов, някаде четох и за Димитър Пиргов/ плюс оставащите Жоро, Бакари, Мишо и сие ще имаме добър отбор. Това което е по-претеснително е, че нищо не се споменава за ремонт на Тича. Струва ми се абсурдно да ходим до Каварна за домакинските срещи. Моля, ако някои има повече яснота да пише.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Sole
Мнения: 4571
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот Sole » 27 май 2016 22:23

Старши треньорът на Черно море Никола Спасов има желание да върне на "Тича" колумбийския халф Себастиан Ернандес, пише "Тема Спорт".

В момента 29-годишният футболист е част от втородивизионния турски Болуспор, но през пролетта загуби мястото си в основния състав.

Бившият играч на Лудогорец има общо 16 мача и 1 гол за клуба от южната ни съседка, но само 4 от тези срещи са през 2016 година. Самият Ернандес не се е появявал в игра от близо два месеца, като последната му изява датира от 3 април. Точно поради тази причина в лагера на "моряците" таят надежди, че ще успеят да го върнат обратно край морето.

Себастиян игра на "Тича" през пролетта на миналата година като преотстъпен от Разград и бе в основата на спечелената от Черно море първа в историята на клуба Купа на България. След края на сезона Спасов направи всичко възможно, за да го задържи в редиците си, но полузащитникът избра да продължи кариерата си в Болуспор, откъдето получи изключително изгодно финансово предложение.

Petel.bg!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот КироВарна » 28 май 2016 08:21

Шоко е сигурен,но за Ернандез още нищо не се знае!!!С него са говорили още далеч преди края на Шампионата и той е изявил желание да се върне в ЧЕРНО МОРЕ!!!Ако турците поискат някакви пари.....малко трудничко ще стане осъществяването на подобен трансфер!!!Дано да измислят нещо!!!

MOREE
Мнения: 209
Регистриран на: 05 яну 2009 23:45
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот MOREE » 28 май 2016 11:43

Fuß: rechts
Spielerberater: Univers Management
Aktueller Verein: BolusporBoluspor
Im Team seit: 12.08.2015
Vertrag bis: 30.06.2016 след 30.06 Ернандес може и да дойде
САМО П.Ф.К.ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот thisisthelife » 28 май 2016 16:16

Шоко, Ернандес и Божидар Васев са отлични попълнения (ако дойдат, ест.). За Огнянов съм скептичен - един мач играе много добре, после в пет мача е статист. Прекалено непостоянен е и не мисля, че би свършил работа като алтернатива на Ернандес, или Жоро. Ако ще вземат още някой от Ботев, то най-добре да се хвърлят усилия за привличане на Гамаков. Най-проблемен остава дефанзивният вал, защото имаме точно двама ЦЗ. Надявам се да погледнат към Радев.
Truth is hate for those that hate the truth.

Sole
Мнения: 4571
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот Sole » 28 май 2016 19:39

То е ясно,че ще се прави нов отбор, ами поне да чистят до край-за какво оставиха дупката Траянов и двете куци крила Романов и Васев?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот Готвача » 29 май 2016 10:07

Малко разсъждения по темата.За първи път откакто гледам футбол с марката Чрно море,на Тича идва играч койтоо има оферта от друг клуб,но предпочита нашата. :o На какво се дължи това според вас?Нямаме пари каквито дават другите отбори,нямаме качествен терен,нямаме добра база,нямаме добър стадион,не се борим за нищо година след година,нямаме футболни хора в ръководството,дори нямаме качествен треньор,който да умее да развива играчи и да налага такива които сам е развил/сещам се за едно изключение-Д.Димов/,също така угрозата да играем далече от Варна виси със страшна сила.На всичкото отгоре ни напуснаха трима много качествени играча и един добър за Морето.Другите не ги коментирам от добро възпитание.Другото много съществено което се случва е опита за привличане на Шоко и Ернандес.Поради горните ми умозаклщчения,какъв ще го дирят точно при нас?Особено Ернандес,който просто си е класа за нашето първенство.Кой точно им следи кариерите и е разбрал че и двамата искат промяна,че да им предложат тази промяна в лицетоо на Черно море?Тука идва на преден план и нещото което ме накара да напиша горното.НЕЩО СЕ СЛУЧВА при нас и по всяка вероятност е ПОЛОЖИТЕЛНО.Ако някой има идея какво точно става,нека сподели.Но аз/а вярвам че и много от вас/усещаме вятъра на промяната.Засега е като лек морски бриз,но очаквам да задуха щормовият вятър и да издуха облаците на посредственоста от Тича.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот КироВарна » 29 май 2016 10:12

Първенството приключи и спокойно може да се мисли за млади и перспективни футболисти!Пиргов ще играе със Славия в Европа и едва ли гори от желание да дойде при нас!!!Дано да дойде!!Не е едър като ТРАЯНОВ и НИКОЛОВ,но е повратлив и пъргав!!!В тази връзка искам да припомня,някои изказвания на наши съфорумници,че славистите не искали в Европа....и за това сме ги били!!!Оказа се,че съвсем не е така!!!Припомням този факт,защото е ужасно неприятно ние сами да омаловажаваме успехите на НАШИЯ ОТБОР!!!Особено когато не са много!!!Препоръчвам на тези,които търсят нещо нередно в нашия двор,да видят как се оливат другите отбори!!!Как Славия стигна до ЕКТ.Как един отбор им легна с 0:1 и как същият този отбор неочаквано натрупа още две загуби!!!Съвсем случайно с много изгодни тотаджийски обръщалки!!!От 2:0 до 2:3 и от 0:1 до 2:1!!!А ние дори своите победи,се мъчим да изкараме нечестни!!!Само който е много,ама много сляп,не би могъл да забележи,че ЧЕРНО МОРЕ е сред най спортсменските отбори в БЪЛГАРИЯ!!!Вместо аз да свалям зелените очила,може би е по добре някои да си ги слагат от време на време!!!С лечебна цел!!!Отново напомням за срещата!!!30.05.2016 в Хавай!!!Агнето е поръчано в Константиново,утре ще се пече във фурната на Виница....а вечерта,ако е рекъл Господ ще го лъхнем на брега на ГОЛЯМОТО ВЕЛИКО ЧЕРНО МОРЕ!!!За благодарност,че преди една година се възцари справедливостта!!!За здраве и за берекет!!!За прекратяване на каръка на НАШИЯ ОТБОР и за нови успехи!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта