Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1606
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот Vladislav » 14 авг 2015 12:20

Когато оправят стадиона да заприлича на нормално спортно съоръжение мисля че ще идват повече хора. А когато идват повече във Варна ще идват повече и навън. Ние дето си ходим от време оно сме си ясни.

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот koseto40 » 14 авг 2015 12:24

Показахме,че сме отбор,че имаме достойнство,че имаме отлични футболисти...За черногледите и вечнонегативните ще попитам-нима това,което постигнахме за 2 месеца все още не може да ви убеди,че и треньора,и футболистите които имаме,са качество..Кога и с кого сме имали подобни успехи?????? Тези момчета имат нужда от малко време,спокойствие и подкрепа от наша страна..Колкото и да сме малко истинските фенове на моряците,трябва да им засвидетелствуваме дължимото..Аз бях един от тия,които наистина нямаха възможност да бъдат в Бургас..Киро знае какво е означавало това за мен и как съм се чувствал..:))) Но пък блока,в който живея,изживя победата заедно с мен..това ви гарантирам..:)))))))) Тази 2015 година ще си остане наистина паметна за мен с тия страхотни футболни емоции..:) Относно ниската посещаемост и слабата футболна култура на живеещите в града..Да,тия победи и игри би трябвало да върнат хората по стадионите,но...кои хора..какви хора...Та Варна почти обезлюдя...Хората ги няма...Слизали ли сте към 22 часа към ФК,там,където по това време винаги е вряло от тълпа...Нищо общо с миналите години..Тихо и спокойно,само туристи почти..Аз лично имам десетки познати,които за последните 2 години напуснаха БГ,за да избягат от всичко тук...Другото което е,че наистина липсва работата с подрастващите.. А точно сега е момента за това,когато,както се казва,трябва се яхне вълната и да се запалят детските сърца..И не на последно място-поглеждали ли сте така наречения ни стадион на какво прилича..? Разгледайте го ,когато е празен..Гледката е страшна..мен лично ме боли сърцето след всеки мач,когато поизчаквам да се изниже тълпата...Натрошени седалки,никакви елементарни удобства,WC в отвратително състояние,2 вход-изхода..Просто..трагедия..Дъщеря ми доста се запали и тя,иска да идва на мачове..Как да го взема детето,кажете ми..? Особено след като беше в Разград с мен и може са види разликите..които въобще не са 10..:)..Та така де..поотплеснах се малко,но...Аз лично ще си подкрепям отбора където и когато ще да е..Защото съм си черноморец по наследство...защото това е отбора на сърцето ми..

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот thisisthelife » 14 авг 2015 13:17

Честита купа, моряци! Дано занапред има още много отличия!
Truth is hate for those that hate the truth.

TheRoyalCup
Мнения: 109
Регистриран на: 05 апр 2015 19:28
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот TheRoyalCup » 14 авг 2015 13:26

Ако ръководството успее да се разбере със ''Славия'' за Царската купа,да дойде за ден-два във Варна, ще е уникално.Царската купа, Купата на страната и Суперкупата....какво му трябва повече на човека.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот guglata » 14 авг 2015 16:27

Като оправят стадиона, първия който оправят ще е добре да има назначен човек от ръководството за работа с подрастващите, да ходи в училищата с някой от футболистите, с треньори от школата с ветерани, с надъхани фенове които да споделят изживени емоции ако щеш, за да се запалят малко от малко тия деца. Но най-добре ще е първо да направят една компютърна игра май това може да ги запали най-много.

Потребителски аватар
OTOMANGALOTMAKSUDA
Мнения: 7
Регистриран на: 08 авг 2015 15:07

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот OTOMANGALOTMAKSUDA » 14 авг 2015 16:46

облак написа:
TristaNNN написа:В сектор А, на няколко метра от "знамето" с лика на Апостола, е опънато огромно парче плат с надпис "Алкохолиците" :shock: :shock: :shock:

Фракция :mrgreen:

аз го сложих на мача за подкрепа на моряците :idea: :idea: :idea:

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот КироВарна » 14 авг 2015 21:28

Много добри идеи и безкраен ентусиазъм има в написаното от Готвача,Велико,Косьо,Гуглата,Мърсисайд,Явореску,Владислав и много други положително настроени фенове на ЧЕРНО МОРЕ!!!Много пъти съм мислил и обсъждал с приятели,да тръгнем по училищата и да каним ученици на мачовете на МОРЕТО !!! Но това е нещо много отговорно,а най малкото всеки директор ще запита...."Кои сте вие?"Затова всичко трябва да стане от името на клуба!!!Сигурен съм,че за безплатни места на децата,ръководството ще съдейства!!!Сигурен съм,че ще приемат идеята и тя ще се осъществи!!!Същото може и трябва да се направи и за пенсионерите!!!Повече от наложително е постоянното присъствие на славните ни ветерани на ТИЧА !!!Кой ако не те,със своите разкази,може да надъха и да запали децата?!Такива легенди като СТЕФАН ЯНЕВ,АНДРЕЙ СТОЯНОВ,СТЕФАН БОГОМИЛОВ и СИМЕОН НИНОВ могат да внесат само позитив в подобна политика!!!Тези хора и на сто години да станат,краката им може да отслабнат....но очите им си остават същите!!!Напразно,дребни сръдни и обиди отдалечават някои от тях от любимия отбор!!!.....Но за да се осъществи това,преди всичко ни е нужен НОРМАЛЕН СТАДИОН !!!При сегашното положение,къде да седнат децата и пенсионерите?И ако дойдат веднъж,как да ги поканим втори път?Нито майките ще пуснат децата си,нито бабичките ще пуснат дядовците!!!Като стана въпрос за нас,дядовците :mrgreen: ,колкото и да ни бъзикат феновете на 2-3 отбора,че са повече от нас и са по организирани.........мога смело да заявя,че ние ги превъзхождаме в едно нещо.И то е разнородния състав на нашата публика!!!Те гледат по телевизията не особено многобройната "АГИТКА" и решават,че е като при тях-агитката им се явява основната маса от хората на стадиона!!!А който е бил на ТИЧА,знае че основната маса е под КОЗИРКАТА !!!Добри или лоши,там сме!!!Има и семкаджии,има и мрънкала,има и откровени плювалници !!!Но 99% подкрепят отбора от цялото си сърце!!!Такива колоритни фенове като ИЛКО СЕМКАТА,който вече е приятел до гроб с футболисти,които току що са подписали....или ВАЛЬО,който със звънкия си глас мята противниковите играчи още от съблекалнята и ги вади от равновесие....или КОСЬО МЕГАФОНА,който и песни прописа!!!Аз лично се възхищавам на ДЕМОНИТЕ,които вечно имат свежи идеи и подкрепят непрестанно ОТБОРА НА НАШИТЕ СЪРЦА !!!Така че не всичко е толкова трагично на ТИЧА!!!Онзи ден на Лазур даже ми стана неприятно,че седя толкова далече от съдията.....аз му говоря,а той не ме чува!!!При нас обстановката е по задушевна!!!С две думи,опитах се да обобщя това което вие сте написали и още веднъж с големи букви да добавя ПО СКОРО ТРЯБВА НОВ СТАДИОН !!!Това е бъдещето на ЧЕРНО МОРЕ и на ВАРНА !!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот Готвача » 14 авг 2015 22:45

Разбира се че ТРЯБВА да се започне от стадиона.Един сектор от страната на залата за изброените от мен деца,пенсионери и ветерани решава проблема с местата.Хем ще са далече от противниковите агитки,хем ще са на "завет" от лошото влияние на нашите по лоши фенове.С допълнителни две трибуни,от двете страни с по около 1000 места всяка и Тича става кокетен 10 000 стадион,който би следвало да се пълни почти на всяка среща.Пак се размечтах,но това е нещото от което имаме нужда.Останалото си го имаме .
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1196
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот mursusaid » 15 авг 2015 00:19

Е радвам се,че с моите "критики" към нас,публиката,се събудиха доста положителни и креативни идеи и мисли.Това ми харесва да чета,градивни и положителни неща.Кирливите ризи всички си ги знаем,но до сега не бях прочел някоя подобно готина идея.Да,идеи и мисли може би само в главите на нас феновете,но освен да плюем,значи можело и нещо хубаво да се пише.А ако един ден и ръководството ни успее да проумее поне част от нещата,които ние искаме,ще е повече от чудесно.До тогава нека си помечтаем и малко повечко позитивизъм и подкрепа към отбора.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец.Супер Купа на България

Мнениеот Готвача » 15 авг 2015 16:08

mursusaid написа:Е радвам се,че с моите "критики" към нас,публиката,се събудиха доста положителни и креативни идеи и мисли.Това ми харесва да чета,градивни и положителни неща.Кирливите ризи всички си ги знаем,но до сега не бях прочел някоя подобно готина идея.Да,идеи и мисли може би само в главите на нас феновете,но освен да плюем,значи можело и нещо хубаво да се пише.А ако един ден и ръководството ни успее да проумее поне част от нещата,които ние искаме,ще е повече от чудесно.До тогава нека си помечтаем и малко повечко позитивизъм и подкрепа към отбора.

Те никога не са заспивали приятелю.Просто отново им даваме гласност.А какво би се случило.когато всички започнем да гледаме в една посока?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта