Ремонт на стадион Тича

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Демба Ба
Мнения: 190
Регистриран на: 28 апр 2014 10:46
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот Демба Ба » 09 юни 2015 19:30

moreto vn написа:
Демба Ба написа:Подкрепата за гагаузите е явна. Така както докато Момиров беше шеф на съдиите ги добутаха брутално до трето място и участие в ЕКТ, а след като го махнаха не можаха дори и в топ 5 да влязат за 5 сезона. Така ще е и сега-докато Кралев е министър ще има аванти, ама после голямо ебане ги чака :lol: ...що не помогне Кралев на другия варненски отбор, който първо е по-популярен, второ -никога не е бил сателит на никой, за разлика от ЧМ, които 40 години бяха сателит на ЦСКА. Отборът на Варна е Спартак, това ще ви го каже всеки кореняк-варненец, а тия са нек'ви самозванци :lol: . Скоро ще им плюем под опашките, който много лае срещу Левски, накрая умира от бяс- справка: Миньор Перник (къде са сега орките)...а сега и ЦСКА :mrgreen:

Давай намери ме цървул. :mrgreen:


Мишок, не съм си поставил за цел-не съм те намерил.Продължавай още мъничко да ми лазиш по кура, най-лесната работа е да те намеря, и да ти направя главЪтЪ поликлиника :lol: ..Ти по цял ден ли киснеш тука е мърляч, явно си безработна отрепка, колко пъти и да вляза, все си тука..жена, деца?-ааами, сам като катър ,лъска злодейки пред монитора :lol:

bazukata
Мнения: 69
Регистриран на: 05 май 2015 10:05
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот bazukata » 09 юни 2015 19:31

slash1912 написа:Що да не им дадат?На Киро Гела му дадоха 6 милиона за 1 трибунка :? Той пари няма ли си и колко спечели от футбол?
Държавата трябва да даде също на Ботев и Локомотив,за да си оправят стадионите :!:



Лудогорец спечели последните два сезона в евротурнирите 25 милиона евро.7 в Лига Европа и 18 в Шампионската Лига.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот КироВарна » 09 юни 2015 19:33

Най-после България има свестен министър на спорта,който не краде и не лъже лицемерно,че нещо се прави!!!Тръгна да строи и възстановява спортни обекти!Физкултурни салони във училищата!Заговори и действа в посока на масов и детски спорт!Предприема реални мерки и действия,за укрепване здравето на нацията!Отпуснати бяха средства на доста общини за ремонт на стадиони и зали!Това,което в други теми е било обсъждано,вече е факт!Не сме ли писали всички,по много различни поводи,че читав футбол и спорт,без стабилна подкрепа от държавата не може да се развива?Не сме ли давали примери с цивилизованите държави,където било така?И изведнъж рев!!!Синьо-червен съвместен рев!!!Защото това се случва!То винаги се е случвало,защото добра или лоша България си е държава!При това хилядолетна!И тази държава,според нивото и акъла на управляващите,понякога е правела по нещо за верните си поданици!!!Няма да се спирам на Златния Век на българската култура и славянската книжнина!Бих искал,но форумът е спортен и като гледам някои изказвания,няма нищо общо с културата!!!Недоумявам само защо се дадоха средства на много региони....и ще се дават на още повече!!!Никой не го и забеляза дори!!!Но когато пари получиха Лудогорец и Черно море,синьо-червените мекерета изпищяха на умряло!!!Тези,които бяха храненици на същата тази държава!Тези,които бяха свикнали да се сменят в печеленето на трофеите!!!Аз на тебе,ти на мене!На едните Титлата,на другите Купата!А в Европа заедно!!!Иначе сме вечни врагове!!!Като сте вечни врагове,защо ревете в хор?При това в завиден синхрон!!!Защото вече не сте абонирани за първите две места и за Купата!!!И тези които ви държат далече от кокала,се оказват лоши!!!Ама мноого лоши!!!Берое бил държавен отбор!Ботев Пд били нам кви си!Не спряхте да лаете до задавяне против К.Домусчиев!Защото е лош!Нашите ТИМ-аджии са направо ужасни!А защо не си погледнете вашите собственици?Много ли са хубави!!!Съсипаха ви вашите собственици,а не нашите!А за това,че накрая се намери министър,който работи за спорта....не мисля,че е е за плач!!!Но на вас ви е тежичко,когато се дава и на другите!!!А особено ви е тежичко,че ви бият като маче о дувар и не ви пускат,нито до Титлата,нито до Купата!!!

Потребителски аватар
Hietzing
Мнения: 61
Регистриран на: 10 авг 2014 19:45
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот Hietzing » 09 юни 2015 19:36

Спартак бяха вързани с Левски по милиционерска линия. Дори като бяхме в Б група през 90-те повече мразеха нас отколкото да си обичат отбора. Поза и мода, това им е фенството, затова останаха 50 човека общо, затова са и лиготиите им с Локо ГО. Много бързо забравихте, че боготворяхте и Премянов и Ишков. Пръснете се от яд, приключихте.

Сълзите и злобата на всички сини ми доставят голям кеф, продължавайте в същия дух, милички.
Черно море е Варна

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот ShooterMan » 09 юни 2015 19:38

Да де, ама никога 50 души моряци не са ходели да викат СРЕЩУ вашата сган. Просто това е показател при вас, че вашето съществуване е не за Спетак, а за да се вика СРЕЩУ отборът на Варна! Срещу гордостта на града. И не само на Горна се сложихте, а и на ЦСКА, Левски, Черноморец с което разбира се станахте за публичен присмех. Например Локо Пд като ни гостува за Купата имаше мнения от тях, че не искат отрепки като вас в сектора си. Направо всички каменарци се сгърчихте от яд за тази Купа, шествивята по улиците, Купата на показ....а вие какво ще покажете? Снимки как си бъркате в дупките със селяците от Горна ли :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4188
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот boys85 » 09 юни 2015 19:41

soko82 написа:Мога да поспоря щото твърдението ти е не обективно,за мен вие сте измет за теб ние така че това не е довод.Това че 50 човека са влезли някъде ...ми какво ме интересува,да не одобрявам това но и няма да позволя да отговарям за чужди действия.За купата кофти беше да,признавам но бързо го преживях.Истината че вие ни мразите не по-малко така че умната.

Откакто се помня плебеи винаги са ходили в сектора за гости на Тича без значение дали играем с Левски, Цска, Локо Сф, Ботев Пд, Черноморец, Спартак Пн или Локо Го. В същото време не се сещам за обратен пример освен 2 зелено-бели фланелки в съседство до клетката на коритото на един ваш мач с Локо Пд. Толкова по въпроса кой кого мразел и на кого му е през оная работа за другия отбор. :mrgreen:

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4188
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот boys85 » 09 юни 2015 19:43

Hietzing написа:Спартак бяха вързани с Левски по милиционерска линия. Дори като бяхме в Б група през 90-те повече мразеха нас отколкото да си обичат отбора. Поза и мода, това им е фенството, затова останаха 50 човека общо, затова са и лиготиите им с Локо ГО. Много бързо забравихте, че боготворяхте и Премянов и Ишков. Пръснете се от яд, приключихте.

Сълзите и злобата на всички сини ми доставят голям кеф, продължавайте в същия дух, милички.

Много точно казано ;)

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот tmanolov » 09 юни 2015 19:43

Кире, нищо не си разбрал, за съжаление. Спорът е един-единствен - защо се дава на едни, а не са дава на всички. И защо, когато се даде на Левски или ЦСКА, всички мрънкат колко било зле това, а когато се даде на Черно море, Берое, Лудогорец и т.н., феновете им, а и не само те, квичат как това било повече от прекрасно.

Да го синтезирам - за Левски и ЦСКА държаванта помощ е нещо лошо, но за Черно море е нещо прекрасно. Двоен стандарт? Шизофрения? You name it!

А и да не забравя основния "аргумент" - на чорбата и говедата са им давали преди, а нашите ТИМ-аджии са най-добрите мутри на всички земни кълбета, света вода ненапита, не са като онези клошари титатните или Борат. Чистички, ама чистички. Аргументите ви най-общо се свеждат до любимия комунистически слоган, кагото ги питаха защо икономиката не върви - А вие защо биете негрите?

КироВарна написа:Най-после България има свестен министър на спорта,който не краде и не лъже лицемерно,че нещо се прави!!!Тръгна да строи и възстановява спортни обекти!Физкултурни салони във училищата!Заговори и действа в посока на масов и детски спорт!Предприема реални мерки и действия,за укрепване здравето на нацията!Отпуснати бяха средства на доста общини за ремонт на стадиони и зали!Това,което в други теми е било обсъждано,вече е факт!Не сме ли писали всички,по много различни поводи,че читав футбол и спорт,без стабилна подкрепа от държавата не може да се развива?Не сме ли давали примери с цивилизованите държави,където било така?И изведнъж рев!!!Синьо-червен съвместен рев!!!Защото това се случва!То винаги се е случвало,защото добра или лоша България си е държава!При това хилядолетна!И тази държава,според нивото и акъла на управляващите,понякога е правела по нещо за верните си поданици!!!Няма да се спирам на Златния Век на българската култура и славянската книжнина!Бих искал,но форумът е спортен и като гледам някои изказвания,няма нищо общо с културата!!!Недоумявам само защо се дадоха средства на много региони....и ще се дават на още повече!!!Никой не го и забеляза дори!!!Но когато пари получиха Лудогорец и Черно море,синьо-червените мекерета изпищяха на умряло!!!Тези,които бяха храненици на същата тази държава!Тези,които бяха свикнали да се сменят в печеленето на трофеите!!!Аз на тебе,ти на мене!На едните Титлата,на другите Купата!А в Европа заедно!!!Иначе сме вечни врагове!!!Като сте вечни врагове,защо ревете в хор?При това в завиден синхрон!!!Защото вече не сте абонирани за първите две места и за Купата!!!И тези които ви държат далече от кокала,се оказват лоши!!!Ама мноого лоши!!!Берое бил държавен отбор!Ботев Пд били нам кви си!Не спряхте да лаете до задавяне против К.Домусчиев!Защото е лош!Нашите ТИМ-аджии са направо ужасни!А защо не си погледнете вашите собственици?Много ли са хубави!!!Съсипаха ви вашите собственици,а не нашите!А за това,че накрая се намери министър,който работи за спорта....не мисля,че е е за плач!!!Но на вас ви е тежичко,когато се дава и на другите!!!А особено ви е тежичко,че ви бият като маче о дувар и не ви пускат,нито до Титлата,нито до Купата!!!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
soko82
Мнения: 104
Регистриран на: 19 сеп 2008 18:12
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот soko82 » 09 юни 2015 19:46

ShooterMan написа:Да де, ама никога 50 души моряци не са ходели да викат СРЕЩУ вашата сган. Просто това е показател при вас, че вашето съществуване е не за Спетак, а за да се вика СРЕЩУ отборът на Варна! Срещу гордостта на града. И не само на Горна се сложихте, а и на ЦСКА, Левски, Черноморец с което разбира се станахте за публичен присмех. Например Локо Пд като ни гостува за Купата имаше мнения от тях, че не искат отрепки като вас в сектора си. Направо всички каменарци се сгърчихте от яд за тази Купа, шествивята по улиците, Купата на показ....а вие какво ще покажете? Снимки как си бъркате в дупките със селяците от Горна ли :lol:

Виж сега не знам дали знаеш но и ваши са идвали на СПАРТАК при гостуващи фенове...смешно е да констатираш за какво съществуваме,глупаво е разбираш ли все едно аз да кажа същото за византийците това няма тежест освен ако не е с цел заяждане.Ето,по същия начин аз казвам че СПАРТАК е отбора на ВАРНА и точка.Каменарците ако са се сгърчили си е техен проблен не ме ебе.Шествието беше смешно за отбор носител на купа,казвам ти го просто защото съм гледал и други шествия.Навремето бърках на една от горна и в ДВЕТЕ дупки ама не знам дали е била на мача.
Синьо-бяло бият нашите сърца,само СПАРТАК ВАРНА оттук до края на света ооооооооооо СПАРТАК ВАРНА един единствееен е на светаааа!!!

Потребителски аватар
soko82
Мнения: 104
Регистриран на: 19 сеп 2008 18:12
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот soko82 » 09 юни 2015 19:48

Готвача написа:
soko82 написа:Поредните галеници на властта,но това за тях далеч не е новост...тича-малката чорба.Навремето даже ги беше страх да играят на ст. Спартак и местната власт ни заставяше да играем на градския но и там ги шибахме анално.Оттам идва фразата-и на луната да играем пак ще ви бием с известни неприятни последствия за автора на фразата.

Отбор,който за цялата си история няма НИТО ЕДНА победа на терена на съперника на ниво А група,тръгнал да ми говори за страх.Но пък това "поредните" ме радва,стига да уточниш кои са другите.И да не забравя да те попитам за пореден път/тъкмо си се появил отново и за малко/ти на кой отбор си фен точно?

Веске,нямаме победа щото ишков ви подаряваше хиксчета.Поредните освен вас са Ботев/преди аферата ктб/,Лудогорец и Берое.Фен съм на СПАРТАК ВАРНА!
Синьо-бяло бият нашите сърца,само СПАРТАК ВАРНА оттук до края на света ооооооооооо СПАРТАК ВАРНА един единствееен е на светаааа!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: guglata и 13 госта