Черно Море спечели купата на България!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот greenpeak » 31 май 2015 16:00

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ty9QUZ_o3CA&index=1&list=PLUdNQVlGWORg93JpzS9poFDuBvObRMgPu[/youtube]

Благодарим ви момчета!!!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GTWr-Gr3FfI&index=5&list=PLUdNQVlGWORg93JpzS9poFDuBvObRMgPu[/youtube]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот stefani » 31 май 2015 16:52

Честита първа купа.
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

petttto
Мнения: 85
Регистриран на: 13 май 2015 19:23
Контакти:

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот petttto » 31 май 2015 16:59

sandi74 написа:ЧЕСТИТО МОРЯЦИ.ЖИВИ И ЗДРАВИ.

:) Честито


Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот Готвача » 31 май 2015 18:03

veselinsk написа:Като гледам как валят честитките, май Черно Море вчера и днес е отбора на Народа :)

Всеки един отбор от така наречената "провинция",щеше да е отбора на народа в подобна ситуация.Като изключим глорихънтърите,всички нормални фенове от цялата страна подкрепяха Черно море вчера,точно както аз подкрепях Берое,Лудогорец,Литекс,Нефтохимик... в борбата им срещу комунистическото зло.Може да си викаме всякак с останалите фенове,можем да се правим че се мразим,но стигне ли се до избор за кого срещу Левски и ЦСКА,избора е логичен.Всички нормални хора са на страната на честното,на онеправданото,на потиснатото от мафия и държава.Благодаря на всички които бяха с нас преди финала и сега.Благодаря ви,че в душите си сте честни хора!Зная че още от началото на следващият сезон ще се "хванем гуша за гуша" с много от вас.Но не го правим от омраза,всички знаем това.Още веднъж-поклон за подкрепата и съпричастността!Следващият сезон,друг ще е на наше място и ще я получи същата безрезервна и чистосърдечна помощ и поддръжка.Тази купа лично аз я посвещавам на всички хора обичащи и вярващи в истинският футбол-този на мъжете,на достойните,на непримиримите.На хората играещи честно и коректно от началото до края на всеки мач!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

DanielGeorgiev
Мнения: 639
Регистриран на: 02 юли 2010 09:05
Контакти:

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот DanielGeorgiev » 31 май 2015 18:10

Готвача написа:
veselinsk написа:Като гледам как валят честитките, май Черно Море вчера и днес е отбора на Народа :)

Всеки един отбор от така наречената "провинция",щеше да е отбора на народа в подобна ситуация.Като изключим глорихънтърите,всички нормални фенове от цялата страна подкрепяха Черно море вчера,точно както аз подкрепях Берое,Лудогорец,Литекс,Нефтохимик... в борбата им срещу комунистическото зло.Може да си викаме всякак с останалите фенове,можем да се правим че се мразим,но стигне ли се до избор за кого срещу Левски и ЦСКА,избора е логичен.Всички нормални хора са на страната на честното,на онеправданото,на потиснатото от мафия и държава.Благодаря на всички които бяха с нас преди финала и сега.Благодаря ви,че в душите си сте честни хора!Зная че още от началото на следващият сезон ще се "хванем гуша за гуша" с много от вас.Но не го правим от омраза,всички знаем това.Още веднъж-поклон за подкрепата и съпричастността!Следващият сезон,друг ще е на наше място и ще я получи същата безрезервна и чистосърдечна помощ и поддръжка.Тази купа лично аз я посвещавам на всички хора обичащи и вярващи в истинският футбол-този на мъжете,на достойните,на непримиримите.На хората играещи честно и коректно от началото до края на всеки мач!


А защо не, да сме пак ние? :)

adv_petrov
Мнения: 34
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:51
Контакти:

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот adv_petrov » 31 май 2015 19:02

Поздравления за всички фенове на моряците. Без значение кой отбор как играл, техните фенове си изстрадаха победата. Левскар съм, но понеже живея във Варна се стремя да подпомагам местния футбол чрез моите 4-5 левчета и често ходя на "Тича". Бях на мача снощи разбира се и искам да отбележа човешкото отношение на феновете на Черно море преди и след мача. Не съм чул и обиди и закани между привърженици на двата отбора в случаите когато се засичаха около стадиона. Зарадвах се че културно си говореха даже видях да се утешават едни други след мача, и ако не бързах заради резервацията да удавя мъката в чалгията на Сл.Бряг, с удоволствие бих седнал на по бира след мача със някои от щастливите фенове, да запомним момента.
На всички наши привърженици - горе главата, велики сме (с изключение на групите лумпени които чупеха) и на трибуните ние сме категоричен победител. Хореографията беше най-хубавата, която съм виждал. Сигурен съм че дори и зелено-белите са ахкали.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот Готвача » 31 май 2015 19:03

DanielGeorgiev написа:
Готвача написа:
veselinsk написа:Като гледам как валят честитките, май Черно Море вчера и днес е отбора на Народа :)

Всеки един отбор от така наречената "провинция",щеше да е отбора на народа в подобна ситуация.Като изключим глорихънтърите,всички нормални фенове от цялата страна подкрепяха Черно море вчера,точно както аз подкрепях Берое,Лудогорец,Литекс,Нефтохимик... в борбата им срещу комунистическото зло.Може да си викаме всякак с останалите фенове,можем да се правим че се мразим,но стигне ли се до избор за кого срещу Левски и ЦСКА,избора е логичен.Всички нормални хора са на страната на честното,на онеправданото,на потиснатото от мафия и държава.Благодаря на всички които бяха с нас преди финала и сега.Благодаря ви,че в душите си сте честни хора!Зная че още от началото на следващият сезон ще се "хванем гуша за гуша" с много от вас.Но не го правим от омраза,всички знаем това.Още веднъж-поклон за подкрепата и съпричастността!Следващият сезон,друг ще е на наше място и ще я получи същата безрезервна и чистосърдечна помощ и поддръжка.Тази купа лично аз я посвещавам на всички хора обичащи и вярващи в истинският футбол-този на мъжете,на достойните,на непримиримите.На хората играещи честно и коректно от началото до края на всеки мач!


А защо не, да сме пак ние? :)

Идеята не е кой да е,а който и да е без...
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот ticha i vladislav » 31 май 2015 19:07

Много писатели тук преди мача ни убеждаваха,че Черно море може да играе само на "калната нива" и на отличния терен в Бургас ще се спъваме в топката.Дано снощи да сме ги опровергали,защото сегашните футболисти на Черно море са доста технични и лошите терени са ни само във вреда.Всички ,които не следят развитието на нашия отбор, по инерция очакваха че ще се затворим само отзад и няма да минаваме центъра,но докато бяхме 11 на 11 броя на нашите атаки е повече от този на Левски.Просто насложените през годините представи трябва да бъдат променени,защото стила на Колъо Спасов сега друг и вече не сме само Корав отбор.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот шивача » 31 май 2015 19:37

Много тихичко ще го кажа: честито :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Черно Море спечели купата на България!

Мнениеот radoslav_rashkov » 31 май 2015 19:50

Още веднъж "Честито, моряци!". Вчера ПРЕЖИВЯВАХ вашите емоции, макар пред телевизора. Преди мача не смеех да повярвам, но стисках палци за вас до края. Успех в Лига Европа! Само Нефтохимик!

P.S.: Ще кажа и нещо еретично: Мисля, че дори и соколите са ви стискали палци снощи...
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта