Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2599
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот Iceberg » 29 дек 2013 14:55

http://gong.bg/view_article.php?article_id=393939

Сигурно някои са го знаели или прочели вече, но...
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2599
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот Iceberg » 29 дек 2013 15:03

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2766740

Понеже не ми позволява повече от един URL адрес ..
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот gogo208 » 29 дек 2013 17:52

Да.....май това е краят!!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот зеления » 29 дек 2013 18:32

gogo208 написа:Да.....май това е краят!!!


И защо да е края?
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот gogo208 » 29 дек 2013 19:51

Ами разбирам да си продадеш най-добрия играч,ама да си продадеш всички добри играчи,това не го разбирам !

Потребителски аватар
Drilldo
Мнения: 23
Регистриран на: 11 сеп 2011 00:24
Skype: Juve_fan_bg
Местоположение: София, България
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот Drilldo » 29 дек 2013 20:46

Специално за първата седмица тимаджийте разпродадоха всички добри футболисти. Потресаващо! Май ще се пуска метър на Бирой за новите инвестиции...
Simili a degli eroi, abbiamo il cuore a strisce
Portaci dove vuoi, verso le tue conquiste
Dove tu arriverai, sarà la storia di tutti noi
Solo chi corre può, fare di te la squadra che sei

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 970
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот KIL » 29 дек 2013 21:04

След малко по Нова спорт обзор за Черно море.
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот Готвача » 29 дек 2013 21:46

gogo208 написа:Ами разбирам да си продадеш най-добрия играч,ама да си продадеш всички добри играчи,това не го разбирам !

Казах го преди,ще го кажа и сега.Нека се продават добрите играчи,за да могат да се появят нови лица,надъхани да се докажат,за да излязат и те навън.Според мен голям отбор е този,който може да си продава звездите и да успява да задържа нивото си.Сега е момента Бекир да се наложи в състава имайки пред себе си мисля 15 мача.Следващата ни бъдеща "звезда" според мен е Живко Атанасов.С играчи като Котев и Венков до себе си ще стигне далеч.Има физика,пласиране,играе добре с глава,перде е-не се паникьосва,просто му трябва игрово време.Райков също има нужда да излезе навън,на Тича определено му е тясно и не случайно Коконов получи повече минути за негова сметка.Не знам дали отбора ще стане по силен,но определено ще бъде по опасен напред.Един голаджия и едно истинско дясно крило решават проблема.Съжалявам само че не продадоха Росен Колев.С продажбата на двамата КАПИТАНИ в касата на Морето ще влязат около 500к евро.Ако Райков замине на цената на която го взехме-650 к.Не знам Китанов дали тръгва,но ако да-още поне 500к евро.Ако новите са същите мъжкари като заминаващите,няма да имаме грижи през пролетта.Така че горе главите моряци,нещата не са толкова зле,колкото се мъчите да ги представите.
п.п.Имаме три мача за спечелване на три точки,така че няма да изпуснем седмицата.А после вече каквото сабя покаже.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот TNT » 30 дек 2013 00:13

Бях написал в някоя от темите ви,че заедно с пловдивското локо ще сте леките жени :lol: в т.н. първа седмица.Не знам защо я изстрихте тая азбучна истина :lol: Като дойде времето пак ще ви го напомня :P Знам,че истината винаги боли,ама.....нема се пуашите :lol: поне ще се нагледате на "истински"мачове. :oops:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Новини свързани с Черно Море

Мнениеот зеления » 30 дек 2013 01:13

TNT написа:Бях написал в някоя от темите ви,че заедно с пловдивското локо ще сте леките жени :lol: в т.н. първа седмица.Не знам защо я изстрихте тая азбучна истина :lol: Като дойде времето пак ще ви го напомня :P Знам,че истината винаги боли,ама.....нема се пуашите :lol: поне ще се нагледате на "истински"мачове. :oops:


Беройче, ти не разбра ли, че за разлика от вас ЧЕРНО МОРЕ НЕ КУПУВА И ПРОДАВА МАЧОВЕ!!! Или викаш злобата и завистта по хората ходи. :lol:
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта