Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist
- Viktor4o_Rs
- Мнения: 6597
- Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
- Местоположение: София
- Контакти:
Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
Май само вие не знаете, че ще си играете за Локо (Сф) и ще си биете Враца утре
Всъщност, няма нищо срамно да играеш за себе си и честта си и винаги за победа. 

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
snakebite написа:Кролик написа:
+1913
Браво ! Не съм само аз мераклията за победа в събота !
Нека п0рното се играе в Борисовата градина.
Може да преследвате победата и с юноши старша възраст, нищо нередно не виждам !.Не гговоря за симулативна игра.
Симулативна игра видяхме на Литекс - Лок София и на Славия - Ботев Вараца, ей на това му се вика симулативна игра !
Право е на треньора да определя състава си. Ето ЦСКА ще излязат с преобладаващо юношески отбор !
Вече Враца ако не могат да ви бият юношите, да отпадат !
Така мисля и аз.Пускаме юношите ни,които не са въобще слаби-голяма част от тях са младежки национали,нека да се обгорят в такава истинска битка,в която срещу тях ще има максимално мотивирани и надъхани играчи.Така ще разберем и ние и Гонзо с какъв материал разполага.За какъв чеп я развиваме тази школа,ако няма да ги пускаме в такива мачове от които не зависи нищо относно класирането и момчетата ще могат да играят освободени от каквото и да е напрежение и ще могат да покажат максимума на възможностите си.Аз въобще не си мисля че можем да загубим с тези момчета с лекота.Това няма да е мач от така наречените чики-рики,а битка през целите 90 минути.С две ръце гласувам да играят юношите и хората които САМИ ПОЖЕЛАЯТ да играят в мач на честа.Ако загубим,да е следствие на слаба игра,а не на някакви договорки или надупвания.МРАЗЯ ТАКИВА ДАЛАВЕРИ!Това не е футбол.Искам да се решават нещата на терена,а не в офисите.Верно е че искам Локо сф да изпаднат,но повече искам да играем честно.И когато тези две мои желания влязат в конфликт,залагам на честността и почтеността,за сметка на курвенските мурафети,присъщи на отбори като Славия и Спартак вн,станали синоними на пошлото във футбола.Откакто са ТИМ начело на отбора съм спокоен за тази част от играта.Останалото не ми се коментира,но ако уреждаха и мачове,щеше да ми дойде в повече.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"
Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
botevforever написа:Пичове,колкото и неприятно да ми е да го напиша,но Ви вкараха в най-гадната схема-спасяването на софийските железничари.Вината изобщо не е Ваша,поради което не Ви завиждам за това,което трябва да изживеете в събота.Така се стекоха обстоятелствата,че след заслуженото Ви с резултати(за играта Вие по-добре си знаете)спасение,в последния кръг,вместо да се радвате,ще трябва да изпиете една горчива чаша,независимо от резултата.
При победа на отбора Ви ще изиграете ролята на спасител на един отбор,който не заслужава с играта си,а още-по-малко с резултатите си от вчерашния мач и очаквания резултат в последния кръг.Както и заради онова 1:1 в София преди две години,което не вярвам да сте забравили.
При загуба ще се наложи да изпитате горчивината от самата загуба,както и това,че сте загърбили феърплея(нещо непонятно в родния футбол).
Като футболен запалянко знам само едно-че никога не мога да се зарадвам на загуба на любимия отбор,освен,може би,ако е в интерес също на отбора ми(както неведнъж се е случвало на световни и европейски първенства).Но и тогава няма как да не почувствам горчилката.
Не знам какво да Ви посъветвам и няма да го направя.
Мога само да Ви пожелая на Армията да покажат чест,достойнство и феърплей(което силно ме съмнява),за да не се наложи да ставаме свидетели на горния сценарий
Личното ми становище е,че при така и така грубо погазената честна игра,по-добре е да се направи още една крачка в тази насока,но правдата да възтържествува-Локомотив"Сф вън от "А" група!
Ако с това съм обидил феновете на "Локомотив" искам ясно да подчертая,че нямам нищо против самите тях,напротив,уважавам ги.Но мнението ми е,че отборът им си заслужи изпадането.
Пич,съгласен съм с повечето неща,които си писал.Да,вярно е за горчилката от загуба,от неприятното чувство,когато някой върти нещо зад гърба ти.Да,и аз не искам Локото в А група (заради гиговите далавери най-вече,а не заради феновете).Едно съм сигурен и спокоен обаче.Нека всички да го разберат
най-после,а не да ми припяват какво било феърплея,дрън-дрън,та пляс! Ама като опре до техния задник,тогава нека да е феърплей! Да разберат,че ТИМ ,
откакто са начело на отбора НЕ КУПУВАТ И НЕ ПРОДАВАТ МАЧОВЕ! А тези,които са тъпички и продължават да навиват старият грамофон,да им прости Господ,явно толкова им е сивичкото. Тръгвам за стадиона.И юношите,които са кадърни,няма да играят-абитуриенти са,така че излизаме и бием.Дано и в София се случи същото.![]()
Нека да си оправят двора и къщата,а пък пак да се завърнат тогава.
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!
- KategorieC
- Мнения: 6181
- Регистриран на: 30 май 2011 13:51
- Контакти:
Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
Айде пичове, легнете на Враца! Порното в червено-червено-черно започна още в началото!
Iustitia non novit patrem nec matrem, solam veritatem spectat!
- GGMU_forever
- Мнения: 7052
- Регистриран на: 27 дек 2012 21:18
- Skype: gtvarnaikarus
- Местоположение: Варна
Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
KategorieC написа:Айде пичове, легнете на Враца! Порното в червено-червено-черно започна още в началото!
Няма.
Офтопик:
Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
Един път да имаш шанса да елиминираш един от най-гнусните тотаджийски отбори в елита и да решиш да се правиш на мъж и да биеш.. И за чий бием Враца в момента?? Порното на Локо - ЦСКА ни е ясно, но защо ние го допускаме като последните кретени?
- Viktor4o_Rs
- Мнения: 6597
- Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
- Местоположение: София
- Контакти:
Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
wolf написа:Един път да имаш шанса да елиминираш един от най-гнусните тотаджийски отбори в елита и да решиш да се правиш на мъж и да биеш.. И за чий бием Враца в момента?? Порното на Локо - ЦСКА ни е ясно, но защо ние го допускаме като последните кретени?
Защото за тимаджиите е явно по-изгодно и врътката е голяма и всички са впрегнати да спасяват Гигов. Никой не пита феновете какво искат ...

Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
wolf написа:Един път да имаш шанса да елиминираш един от най-гнусните тотаджийски отбори в елита и да решиш да се правиш на мъж и да биеш.. И за чий бием Враца в момента?? Порното на Локо - ЦСКА ни е ясно, но защо ние го допускаме като последните кретени?
За Ч.море ще има нещо, защо мислиш, че е безкористно?!
Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
Изиграхме правилно мача. И аз по време на мача исках да паднем, но сега съм доволен, че не го направихме. Жалко за Ботев Враца, наистина. Надежденци не заслужават и догодина да са в А, но не беше това начина да ги разкараме. Ние сме мъжки отбор и не се интересуваме от измекярщините, които са ни сторили, защото правим винаги това, което трябва и гледаме само себе си.....Отвратен съм....ЧЕРНО МОРЕ ЗАВИНАГИ
-
ShooterMan
- Мнения: 8115
- Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
- Местоположение: Варна
- Контакти:
Re: Черно море - Ботев Вр 25.05.2013
Като колегата Мусолини,през целия мач исках да паднем,не го крия,за да изхвърлим Локо Сф!В крайна сметка обаче това,което направихме е правилното.Неправилното е това,което направи ЦСКА.Дори Славия игра феърплей...какво излезе?ЦСКА са най-големите боклуци във футбола.Жал ми е за момчетата от Враца,но го казах и на стадиона - сефте виждам такива ботушари!Като махнеш Илия Илиев това са абсолютни некъдърници,дори дърводелци за тях е комплимент.Иначе ние играхме с хъс,но не показахме нищо футболно като изключим Жоро Илиев.Много слаба игра на Сашо бека гарнирана с безумен фал-операция за никаква ситуация в 30 минута в центъра на терена.Добри думи заслужават Райков и Бергонси и разбира се - Жоро Китанов,извади 100% гол в 80 минута,а спасяването показа,че е вратар от много висока класа.Уникално слабо се включи Капитанов,толкова глупости направи,че ако бяхме паднали не знам какво щеше да се пише.Слабичко игра и Божилов въпреки гола.Това е.Искахме до един,всички моряци искахме Ботев да се спаси,предадахме максимално женаието си и на нашите играчи,но при такова бездарие отсреща не виждам какво можеше да направим повече.Ние не сме ЦСКА да си сваляме гащите позорно,жалко за Ботев.В България честните винаги го отнасят,запомнете го това,казах го и на феновете от Враца.Нека не се отчайват,може би е стратегически по-добре да са в Б група в идния размирен сезон с нови 4 изпадащи.Не ги виждам как биха останали,докато в Б с Миньоро ще мачкат наред и ще се върнат догодина,докато Локо ще си иде на мястото рано или късно.
ПС:ЧЕСТИТ ДУБЪЛ НА ПОДУЕНЦИ!!!КАЗАХ ВИ,ЧЕ ЩЕ ИМА ДУБЪЛ,ЕТО ГО ДУБЪЛА!!!ДИМОВ,КАК Е В ДЪЛБОКОТО
ПС:ЧЕСТИТ ДУБЪЛ НА ПОДУЕНЦИ!!!КАЗАХ ВИ,ЧЕ ЩЕ ИМА ДУБЪЛ,ЕТО ГО ДУБЪЛА!!!ДИМОВ,КАК Е В ДЪЛБОКОТО
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост
