Черно море - Ботев Вр 25.05.2013

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот ShooterMan » 22 май 2013 21:27

В мачът срещу Ботев ( Враца) можем да излезем и с юноши.К'во ме интересуват отзивите?Интересува ме само моят отбор", коментира Гонзо

Болни интерпретации имаше днес в Ловеч,преди това в Своге,Стара Загора и в Монтана.Най-болните интерпретации на футбола ги видяхме на един мач през 2011 г,където един отворко се кефеше като обезумял горе в ложите на ст.Васил Левски гледайки как парите,които е дал на един съдия се изплащат.Поредната дузпа,поредното престъпление спрямо футбола,спрямо хилядите фенове готови отново да наводнят пътя до Бургас!Какви емоции бяха с ПСВ и Сампдория?Хиляди моряци по пътя,навсякъде коли със зелено-бели шалове,беше невероятно.И тоя мръсник ни отне това,отне ни го с мазна усмивка,самодоволно.Не приятелю,болна интерпретация е ако тръгнем да спасяваме тоя гащник под егидата не феърплея...докато той урежда мачове наред.Това е неговата интерпретация на феърплей - вие играйте на кръв срещу всички,а аз ще уреждам мачове и съдии!ДА,АМА НЕЕЕЕЕЕ!Жоро Китанов капитан капитан :)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

rumpyvr
Мнения: 2
Регистриран на: 22 май 2013 21:21
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот rumpyvr » 22 май 2013 21:27

[quote="Levskar_90"]0:1 и симпатичния отбор на Ботев Враца оцелява в А група.[/qdano samo botev

Потребителски аватар
Sofia 1929
Мнения: 646
Регистриран на: 29 яну 2011 20:38
Местоположение: София - Град
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот Sofia 1929 » 22 май 2013 21:27

ralimavridov написа:Излизаме за победа,а всичко останало са болни интерпретации на историята и играта като цяло.Футбола е създаден за феновете.Черно море няма да пее в хора на "Белите момчета".


Адмирации за мнението, винаги съм смятал, че има хора като теб, подкрепящи отбор с огромни традиции в българският футбол. Жалко за другите, но навсякъде ги има.
ИзображениеИзображение
Български Железничарски Спортен Клуб

СЪСИПАХТЕ ОТБОР СВЕТИЛО - ЗАСЛУЖАТЕ БЕСИЛО!

rumpyvr
Мнения: 2
Регистриран на: 22 май 2013 21:21
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот rumpyvr » 22 май 2013 21:28

Есиенчо написа:
Levskar_90 написа:0:1 и симпатичния отбор на Ботев Враца оцелява в А група.

А дано!

samo botev

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот turbogena » 22 май 2013 21:29

Кой оцелява при равни точки между Враца и Локото? Не ги знам как седят в директните мачове :?
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот ShooterMan » 22 май 2013 21:32

turbogena написа:Кой оцелява при равни точки между Враца и Локото? Не ги знам как седят в директните мачове :?

Локо Сф,победа и равен.В мача им пролетта 0:0 не дадаха 3 дузпи за Ботев Вр,2 бяха за игра с ръка,едната спря голов шут в рамките на вратата,гледах репортажа.Още интерпретации на феърплея,по Гиговски :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот guglata » 22 май 2013 21:34

Сега гледах локо сф имат победа и равен с ботев вр., а ако стане така, че заедно с пирин станат с по 31 точки , пирин имат четири победи - пирин 12т., локо- 4т. , ботев -1т.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот Lyubaka01 » 22 май 2013 21:34

ShooterMan написа:
turbogena написа:Кой оцелява при равни точки между Враца и Локото? Не ги знам как седят в директните мачове :?

Локо Сф,победа и равен.В мача им пролетта 0:0 не дадаха 3 дузпи за Ботев Вр,2 бяха за игра с ръка,едната спря голов шут в рамките на вратата,гледах репортажа.Още интерпретации на феърплея,по Гиговски :idea:

Не бе, не бяха 3, бяха някъде между 18 и 21... И 7 фала на дъгата не им дадоха...

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот Hrabar » 22 май 2013 21:37

ralimavridov написа:Излизаме за победа,а всичко останало са болни интерпретации на историята и играта като цяло.Футбола е създаден за феновете.Черно море няма да пее в хора на "Белите момчета".


Рали, пернишките боклуци ще легнат, гаранция. И няма сила, която да ги спре, никой няма да ги бутне, нито БФС, нито Държавата, защото са перфектни за статуквото обслужващо ДФК(Държанвния футболен клуб). Какво ще правите, правете но на нашия мач феърплей няма да има. Нали виждаш, че на нашите мачове ходят роднините на футболистите. Толкова сме отвратени от настоящата действителност създадена от пернишките боклуци, че няма накъде повече!

Долу титан, подлоги на тиквата!
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

Потребителски аватар
Sofia 1929
Мнения: 646
Регистриран на: 29 яну 2011 20:38
Местоположение: София - Град
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ-БОТЕВ ВРАЦА 25.05.2013

Мнениеот Sofia 1929 » 22 май 2013 21:37

ShooterMan написа:
В мачът срещу Ботев ( Враца) можем да излезем и с юноши.К'во ме интересуват отзивите?Интересува ме само моят отбор", коментира Гонзо

Болни интерпретации имаше днес в Ловеч,преди това в Своге,Стара Загора и в Монтана.Най-болните интерпретации на футбола ги видяхме на един мач през 2011 г,където един отворко се кефеше като обезумял горе в ложите на ст.Васил Левски гледайки как парите,които е дал на един съдия се изплащат.Поредната дузпа,поредното престъпление спрямо футбола,спрямо хилядите фенове готови отново да наводнят пътя до Бургас!Какви емоции бяха с ПСВ и Сампдория?Хиляди моряци по пътя,навсякъде коли със зелено-бели шалове,беше невероятно.И тоя мръсник ни отне това,отне ни го с мазна усмивка,самодоволно.Не приятелю,болна интерпретация е ако тръгнем да спасяваме тоя гащник под егидата не феърплея...докато той урежда мачове наред.Това е неговата интерпретация на феърплей - вие играйте на кръв срещу всички,а аз ще уреждам мачове и съдии!ДА,АМА НЕЕЕЕЕЕ!Жоро Китанов капитан капитан :)


"Ти му говориш, а то рупа ли, рупа..." Ще се опитам да те питам нещо сериозно, смяташ ли наистина, че Ники (Истината)Гигов, ако беше такъв какъвто го изкарваш, постоянно, нямаше да уреди мача с Пирин ГД в София??? Ама честно! Ако е такъв играч, защо му е да гони дивото, като с лекота си взима този мач и нататък, тегавото остава за врачани. Истината е, че бездарното ни ръководство(което порявай ми, го мразим много повече отколкото ти някога си го изпитвал) е толкова неадекватно, че всичко е оставено на самотек, за което доказателства бол. Пълна загадка са такива герои като теб, които изкарват най-обикновен комосомолец изкарал някой лев с партийна повеля, играч от европейска величина.
Бих разбрал позицията ти донякъде, ако сочейки треската в чуждите очи, виждаш гредата в собствените, ако ме разбираш. Управлявани сте от долни мутри, които не отиват на отбор като вашия, но това за теб не е проблем. Пак ти повтарям правете каквото решите срещу Враца, с това няма да ни засегнете нас феновете на Локомотив, със сигурност обаче няма да ви стане по-добре. На момента такива като теб ще се изкефят, лошо няма...Господ гледа и колелото се върти.
Злобата не я разбирам, другото е ясно.
За онези неща, които толкова ги пишеш, кой ви попречи да бидете Перник и сега да гледаш наще мачове с пулс 58, а не да изпадаш в истерии :lol:
ИзображениеИзображение
Български Железничарски Спортен Клуб

СЪСИПАХТЕ ОТБОР СВЕТИЛО - ЗАСЛУЖАТЕ БЕСИЛО!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта