Селекцията на Черно Море - лято 2012

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот Mourinio » 07 авг 2012 18:19

Мартин Христов е истински моряк, който Чечито Генов изгони миналото лято, за да има място за Христян Попов и Марчев :mrgreen:
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот greenpeak » 07 авг 2012 18:36

Fen-More написа:http://chernomore.gong.bg/view_article.php?article_id=289115

http://www.varnautre.bg/sport/varna/362 ... herno_more

Що се отнася до greenpeak мога да кажа, че много неща са му ясни, но прекалено много време отделя във форума. А както се вижда не е здравословно :lol: . Всъщност имам някой възражения относно нещата които споделяш във форума, ама ще ти ги кажа на лично, ако ми дадеш скайп или ФБ, държа!


От месец на сам, съм по 20 часа на ден на компютъра (работя по един проект), влизам във форума основно да се бъзикам за щяло и нещяло, и да се заяждам както обикновено с глу****те :mrgreen: :oops: .

Пиши на лични, "нямам" скайп или ФБ :oops: .
И не ми се прави на луд, нали :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Последна промяна от greenpeak на 07 авг 2012 19:59, променено общо 1 път.

Fen-More
Мнения: 20
Регистриран на: 10 юли 2012 21:00
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот Fen-More » 07 авг 2012 18:39

Mourinio написа:Мартин Христов е истински моряк, който Чечито Генов изгони миналото лято, за да има място за Христян Попов и Марчев :mrgreen:


истината е, че Генов го е страх от варненските футболисти, именно това е причината да не вземем Мартин Христов още миналия сезон. Забележете само след Генов колко юноши на моряците бяха унищожени. По юноши има предвид футболисти от Варна не само младите....

Генов цял сезон реве, че няма ляв външен халф и до последно търси заместник на Дончо, е как не видя Марто, той дето няма никакви финАНСОВИ претенции и е един от най-сърцатите футболисти играли в Черно море. А лично мое мнение е, че Мартин за един месец подготовка и ще измести Дончо от титулярното място. :lol:

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот greenpeak » 07 авг 2012 18:52

Защо говориш сега така за Дончо :mrgreen: ?
То бива бива, как му викаха,..., лайномятане. Прекалявате.

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот Mourinio » 07 авг 2012 18:59

Абе Генов е мишок и непукист, рано или късно ще му бият шута, не искам повече да го коментирам - тъй като пак ще ме обвинят в плюяене по отбора
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2599
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот Iceberg » 07 авг 2012 19:33

от ShooterMan на 07 Авг 2012 15:33
".....Ай сега ми обяснете какъв го диреше Валери Николов на контролата и като какъв се вживяваше и обиждаше Генов наобиколен от група фенове???От тях долетя и бутилката.Подстрекани от баща пуснал сина си в школата на кръвен враг,защитаващи играч неискан от никой в А група..."
".....кво иска,кво подскача,къв е той,кво се е разпсувал там като каруцарин да нагнетява напрежение?"

С риск да додяна на някого, мисля, че трябва да уточня още нещо и съвсем да разоблича този лъжец, Стрелеца. То че лъже, който беше на мача му е ясно. Но нека и другите разберат, защото най-малкото е непочтено по този начин да се набеждава. Видях го човека да седи заедно с Румен до футболистите, които не взеха участие в мача, Ал.Александров, Детелин Димитров, Виктор Митев, Янчо Андреев и съпруги и близки на футболистите. Всеки, който ходи на мач знае къде сядат тези хора и колко далече са от мястото на агитката, която за този мач беше под козирката. Стояха си мирно и тихо хората и нито дума не се чу оттам?! Що за идиотщини си измисляш Стрелецо (лъжецо по-точно). По нещастен, подъл и прост човек от тебе лъжецо няма в този форум.
А сега за Марто, наистина страхотна новина. Винаги съм уважавал хората, които са играли със сърце за този отбор, раздавали са се докрай, дори и да не са били Пелета и Марадони. Такива хора винаги трябва да имат място в клуба. Приветствам решението. Но не само да се моткат из школата, ами и да им се дава път за развитие, да им се дава шанс като треньори или ръководители. Най-после наистина добра новина.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот greenpeak » 07 авг 2012 19:57

Mourinio написа:Абе Генов е мишок и непукист, рано или късно ще му бият шута, не искам повече да го коментирам - тъй като пак ще ме обвинят в плюяене по отбора


Така е, като не си истински моряк със зелена кръв, и не пиеш зелени хапчета. Така се получава накрая, да... :mrgreen: .

ShooterMan
Мнения: 7834
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот ShooterMan » 08 авг 2012 11:58

С риск аз да разоблича празните плямпала неходещи по мачове и контроли и после пишещи...
-Валери Николов беше на контролата
-псуваше катуцарски Генов подклаждайки и група пияндета около себе си,които също не престанаха да псуват Генов
-от групата бе хвърлена и бутилката по треньора ни

1.Какъв е Николов старши,че да иска обяснение от Генов?Особено след като самият той е пратил сина си в школата на плебеите???
2.Какви са тези фенчета хвърлящи предмети по треньора ни???ДО ЖИВОТ ВЪН ОТ ТИЧА!!!


Кротко седял???Кротко седял ама друг път!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот Ron Jeremy » 08 авг 2012 12:11

Iceberg написа:от ShooterMan на 07 Авг 2012 15:33
Що за идиотщини си измисляш Стрелецо (лъжецо по-точно). По нещастен, подъл и прост човек от тебе лъжецо няма в този форум.
.

Само за подъл не съм съгласен , човек си е диагноза от всекъде не си губи времето да му наливаш мозък остави го :) :)
ex Popeye

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2599
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море през сезон 2012/2013

Мнениеот Iceberg » 08 авг 2012 14:15

Ron Jeremy написа:
Iceberg написа:от ShooterMan на 07 Авг 2012 15:33
Що за идиотщини си измисляш Стрелецо (лъжецо по-точно). По нещастен, подъл и прост човек от тебе лъжецо няма в този форум.
.

Само за подъл не съм съгласен , човек си е диагноза от всекъде не си губи времето да му наливаш мозък остави го :) :)


Тоя май наистина не е съвсем наред! :) Прав си Ron Jeremy, май наистина няма смисъл. Само ще кажа, че ако този човек застане с името си зад тези си думи и ако ставаше дума за нещо сериозно... досега да беше осъден. Който е бил на стадиона е видял кое как е било. Лошото е, че тук четат и хора по-отдалечени от стадиона и може да му се вържат. То май точно това се цели с подобни измислици?! Както и да е, но ето точно това си е подлото Рон.
Аз пък за разлика от някой, който си позволява тук да гони до живот :mrgreen:, ще призова всички, които обичат отбора и са наред с мозъка, да дойдат на стадиона и подкрепят момчетата. Както казах, те нямат вина и имат нужда от подкрепа. Една победа над шампионите ще е чудесно начало на сезона. Само някой да не оака от страх тактиката. Иначе, имаме сили и....напред момчета!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта