Черно море взе Герасим Заков

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот Sagittarius » 26 авг 2009 20:40

Кво малко бе :?: До утре,когато руснаците ще ги размажат с 4-5 гола разлика поне :mrgreen: .Това,че в Русия Динамо е слаб,Рубин го мачка 0:3 само ще ги мотивира утре да разгромят селекцията от селата и бившите звезди на Митьо Селския :mrgreen: .Жалки са,купиха мача с Локо Пд(защитата на Локо пускаше магистрали),Своге не си даваше зор случайно да не контузят някой от селските им звезди - тея наистина си повярваха,че Супата направил отбор?Къв отбора са се видяха срещу полу-аматьорите от Дери Сити :mrgreen:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот зеления » 26 авг 2009 20:44

nikola79 написа:
Sagittarius написа:Повечето злобливи коментари-на чорбари :lol: .Помнят те,помнят,че от Черно Море взeха едва 1 точка за миналия сезон :mrgreen: .Може да сме 4-ти,5-ти,но нали се сещате какво ще ви се случи 14 кръг във Варна :mrgreen: .Ще сте 1-ви до тогава и предколедно - сълзички в червените душички :mrgreen: .Утре си пожелавам нашите приятели от Динамо да направят каквото трябва :mrgreen:

PS:Геро Заков ще стане поредния бивш чорбар,който ще прониже смъртоносно ЦСКА,гордо ще стои редом до Миро Манолов и Данчо Юруков,чиято е основната заслуга да загубите 5 точки срещу нас и да гледате като нас*ани в края на шампионата :mrgreen:

Стрелец,интересно как ни е сме турци като на вас ви викат "Византия",би ли ми обяснил,еклерино?


Жалко, че човек на 30г.(поне според ника ти) смята Византия за Турция. Голям смях. Успя ли да изкласиш ( трябва да си дал на даскалицата си по история поне едно теле или няколко агнета )? Скрий се някъде, че ме е срам от теб! Само за теб: При разпадането си Римската империя се разделя на 2 части - Западна римска империя и Източна римска империя ( Византия ). Във Византия се приема Източното православие. Тя е първата страна в света с източно-православна църква!. Византия = Турция ???????????? Ти добре ли си?!! Скрий се. СКРИЙ СЕ И МЪЛЧИ!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот greenpeak » 26 авг 2009 20:46

Sagittarius, яко си се развихрил тука брат :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Та какво каза за ЕВ.ИД. в червено???

До петица ще го докарат мача Братушките :mrgreen: .
Някой ще усети руския ботуш момчета.
Последна промяна от greenpeak на 26 авг 2009 20:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот greenpeak » 26 авг 2009 20:56

nikola79, от както приехте исляма на коритото превъртяхте бе момче :mrgreen: .

Потребителски аватар
ludiq1913
Мнения: 631
Регистриран на: 11 май 2009 13:33

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот ludiq1913 » 26 авг 2009 20:57

Сигурен съм, че чорбата утре ще изпитват сериозни зартуднения да излезе от наказателното си поле :mrgreen: говедата да не се радват скоро ще има рекорди в тяхната врата, ако им се падне ПСВ ще трябва да дадат на Гошо шадраванчето няколко пъти по-големи ръкавици поне да не му вкарват от центъра :lol: но и да му вкарат.....те са от СЛУЧАЙНИТЕ ГОЛОВЕ, не се броят :mrgreen:
Последна промяна от ludiq1913 на 26 авг 2009 21:00, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Kolovatigb1987
Мнения: 132
Регистриран на: 26 авг 2009 19:08
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот Kolovatigb1987 » 26 авг 2009 20:59

Miro_CSKA написа:абе,тия Черно море да се прекръстят на ЦСКА (Варна) Ванра - взеха ни И.Пиргов,Г.Илиев,М.Манолов,З.Лазаров,Е.Маркес,М.Керчев,М.Петков - дари не забравям някой бивш ЦСКА-р?!

ами от време на време трябва да се яде

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4188
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот boys85 » 26 авг 2009 20:59

Miro_CSKA написа:абе,тия Черно море да се прекръстят на ЦСКА (Варна) Ванра - взеха ни И.Пиргов,Г.Илиев,М.Манолов,З.Лазаров,Е.Маркес,М.Керчев,М.Петков - дари не забравям някой бивш ЦСКА-р?!

Почти всички, които си изброил имат повече мачове за Черно Море отколкото за Цска.А вие може да се прекръстите на Ботев (София). :mrgreen:

Потребителски аватар
ludiq1913
Мнения: 631
Регистриран на: 11 май 2009 13:33

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот ludiq1913 » 26 авг 2009 21:02

boys85 написа:
Miro_CSKA написа:абе,тия Черно море да се прекръстят на ЦСКА (Варна) Ванра - взеха ни И.Пиргов,Г.Илиев,М.Манолов,З.Лазаров,Е.Маркес,М.Керчев,М.Петков - дари не забравям някой бивш ЦСКА-р?!

Почти всички, които си изброил имат повече мачове за Черно Море отколкото за Цска.А вие може да се прекръстите на Ботев (София). :mrgreen:

Е имат и от Сливен доста, ще се сърдят :mrgreen:

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот Sagittarius » 26 авг 2009 21:09

Пропускаш я.Даниел Георгиев?Къде е и баш героят - Данчо Юруков :twisted: .Спокойно,не се притеснявай,всеки един от тях ще ви се изреди както досега го направиха Миро и Данчо.Най-много искам Ели Маркес да ви прониже,много гот ще ми стане :twisted:

ПС:Сливен Сф и Ботев Сф :mrgreen:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
ЧерноМореВарна
Мнения: 596
Регистриран на: 03 окт 2008 10:18
Контакти:

Re: Черно море взе Герасим Заков

Мнениеот ЧерноМореВарна » 26 авг 2009 21:12

Мен ме кефят коментарите на тия, дето си взеха обратно с версиите Бардонката, Топчо и Симонович :lol:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта