Черно море - Славия

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ticha i vladislav
Мнения: 1078
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот ticha i vladislav » 24 май 2012 07:36

Нямаме 10-ка,чист офанзивен халф,който да може да се обърне с топката,а не да я връща назад,когато до него има противников играч.Жоро Илиев се мъчи,иска да компенсира с опит,но това не е неговата позиция.Видя се че Симеонов не става за големи мачове.Имаме Божилов,но ни трябва и някое друго Пеле,като Чавдар Янков и т.н.Няма кой да задържи топката,да излъже ,да се освободи пространство и да изведе крилата,затова все чакаме на статични положения.
Черно море-първият шампион по футбол в България

stanleys
Мнения: 537
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот stanleys » 24 май 2012 16:04

Напълно съм съгласен :!: Повече креативни футболисти трябват, с усет към извеждащия пас - така атаките ще станат много по-опасни. Вчера тези пасове или бяха прекалено силни или съвсем неточни :evil:

ShooterMan
Мнения: 8063
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот ShooterMan » 24 май 2012 22:04

За липсата на плеймейкър в отбора говоря открай време.Леви беци,крила....никой няма да оправи отбора,ако не вземем такъв!!!Когато имахме Кривия се сетете някой изобщо гледаше ли левия бек Ради Бачев или десния-Баджо.Имахме ли крила?Абсолютно нетипични-Юрука не е ляво крило,нито Дани Г дясно,но Данчо направи най-силния си сезон там,на този нетипичен уж пост...Трябва да се извадят пари,ако трябва и много пари,но да се вземе МНОГО силен играч на тази позиция,игрови лидер,на терена да е най-добрия ни играч,да прави игра,да задържа топката,да подава,да импровизира,да бие преките,да вкарва,просто трябва голям играч тука,не някой мишо играещ 1 мач добре и почиващ после 3-4.Божилов прави точно така,а за Симеонов не ми се говори.Бекир Расим е прекалено млад,но точно той е от този тип играчи и точно,за да е следващия Илиан му е нужен учител тука,да го дръпне и него нагоре.Ако трябва 1 играч да се вземе,но да се вземе такава 10-ка,каквато няма в България и да скрива топката на съперниците ни и такава пред когото играта на Кривия да бледнее....Не се залъгвайте,че с разтурването на Литекс ще ни олекне на нас...тяхното място го заема Лудогорец,Черноморец са достатъчно силни и сега,а Локо Пд освен,че са по-добри от нас сега ще вземат и класни играчи за ЛЕ.Като прибавим Левски и ЦСКА излиза,че има 5 отбора,които трябва да гоним и 3 от тях да изпреварим и да спечелим трофей.Хич не лека задача,но имам лек оптимизъм с оставането на Камазола.Ако не се разбутат Шерифа-Росен,Жоро и Миро,както и не се разкара Паломино ще ни е нужно не много....не много,но КАЧЕСТВЕНО :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта