Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
moras70
Мнения: 308
Регистриран на: 20 сеп 2010 17:36
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот moras70 » 26 окт 2010 00:06

mokana написа:Ще съсипят отбора тия кавали.Общината е бедна и вече не могат да цуцат бандитите долни и сега си го изкарват на отбора.Абдикацията е пълна.Аз изкам да ги питам колко могат да изядът на ден,колко корема имат,в колко къщи едновремено могат да спят,можете ли да карате едновремено 20 коли за каде трупате господа.Там кадето отиват всички нищо няма да занесете.Не е ли по добре да оставите трайна диря в тоя клуб и град-полужителна разбира се?Преди месец бях в Сливен ,каква база е направил Лечков ум да ви заиде.Нима града е по богат или по голям от Варна?Просто алчноста при нас е безгранична дано се затъкните господа бандити.А можеше да ви боготворим като в Ловеч, Бургас,Сливен...охххххх не ми се пише вече,но болката е голяма периспективата не е добра и това е ясно на всеки които не е късоглед

БРАВО....ТОВА Е ИСТИНАТА.МАФИЯ
Варна мрази софия

ShooterMan
Мнения: 7834
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот ShooterMan » 26 окт 2010 00:36

Ще съсипят отбора тия кавали

Този отбор го изградиха "тия кавали".Този отбор,дето игра в Европа,взе медал,игра 2 финала за КБ го изградиха "тия кавали".Когато дойдаха "тия кавали" Черно Море беше с единия крак в Североизточната В група и ако не бяха "тия кавали" още преди 6 години щяхме да сме на дереджето на Спартаците.....НИКОЙ ТУК ДАЖЕ НЯМАШЕ И ДА СИ МЕЧТАЕ ЗА ЕКТ,ДА Е ЧУВАЛ КРИВИЯ,ДА Е ПОМИРИСВАЛ МЕДАЛ."Тея кавали" дето имат "20 коли" изградиха най-добрата школа в България с куп таланти,школа с пари,да,дадаха много много пари за тази школа,кавалите с колите,а преди "тея кавали" школата ни риташе на балатумите в залата и беше една от най-слабите,разбитите и непродуктивните в България,като футболист на ниво А група се появяваше веднъж на 10 години.Днес сме лидери навсякъде с куп национали и мачкаме,но това сигурно не е плод на парите на "тея кавали",то така дойде,спуснаха го с више от небето,подарък от дядо Господ.Жоро Илиев,Юруков,Миро Манолов,Пиргов,Дяков,....абе целия отбор бе,целия отбор без Станислав е докаран къде с пари,къде без пари пак от "тея кавали",пак тея с "20-те коли" им плащат немалките заплати,те не играят тук заради хубавите ни очи и успехите които постигнаха бяха плод на обстановката и спокойствието,което им даваха "тея кавали" и въпреки понякога грозната атмосфера която давахме ние.Защото в много случаи едни други кавали псуваха в кризистни моменти,но тези други кавали не са дали на Черно Море повече от 6 лева билетче,а "тея кавали с колите" дават по 6 милиона.

И "тея кавали" ОСТАВИХА ТРАЙНА ДИРЯ в клуба,защото при "тея кавали" Черно Море за пръв и за втори път игра в ЕКТ и след 50 и кусур години взе медал,както и за първи и втори път игра финал за Купата на България."Тези кавали" не само оставиха диря,"тези кавали" написаха най-славната страница в историята на Черно Море след титлата от 1938 година,т.е. всеки може да си сметне и изчисли нещата.И не виждам как може да боготвориш бандити,или ако ти платят достатъчно може да ги възхваляваш както в Ловеч.Това според мен се нарича продажничество.Защото или имаш позиция(като Морския,който винаги е бил срещу кавалите),или аз(защото изобщо ито ги знам,нито ги позавам,само виждам какво завариха в Черно Море и какво направиха със своите пари),но не върви да ги боготворим защото купили 2 мутренски титли като онези от края на 90-те там в Ловеч или онази на Жоро Илиев покойния в Пловдив.И точно мога да ти кажа,че перспективата е много много ама много добра и се основава на школата изградена от "тея кавали".Колкото до възхвалявания Сливен,ами там онова кметче просто източи парите на общината и направи базата,за което го дадаха под съд и осъдиха,но връзките му с премиера до отърваха от затвора.Ако "тея кавали" бръкнат в парите на Варна и направят базата съм сигурен 100 на 100,че ще излязат 1000 глашатая да говорят срещу тази схема,която ти определяш едва ли не като геройска.И ще са прави.прави и още как.Но базата в Младост,онази база за милиони левова,която "тея кавали" откриха оня ден - ееее,тя сигурно не се брои бе,що тъй?А логиката относно трупането - предлагам ти да работиш за 500 лева,а остатъка от парите си да го даваш на дом Майка и дете.За 500 лева ще си напълниш стомаха с хляб и сол,ще си платиш тока и водата и може да ти останат да заредиш жигулата....за какво ти е да караш хубава кола?За какво ти е да ядеш хубава храна?Тази логика тука ми убягва,за какво му е на Бил Гейтс да има 40 милиарда долара или на Уорън Бъфет?Ами да ти даде 1 на тебе,за какво са му толкова много?Смешно.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот MORSKI » 26 окт 2010 01:34

varnafen написа:Много ми е смешно, как в този форум има хора, които са убедени че някой в клуба им е длъжен едва ли не. Щели да помислят, дали да му дадат шанс...ако извади правилния състав....съвсем на сериозно се взехте!

Всеки фен има точно три задачи на Тича - да подкрепя отбора, да се види с приятели и да подкрепя отбора...всичко друго е напълно ненужно.

Каква е мотивацията сега - да псуваш треньора, да псуваш Божилов и Сашко, да псуваш някой от противниковия отбор, който си виждал по канал 3 или в меридиан мач и му знаеш името.


20 човека бихме път до Монтана и подкрепяхме отбора въпреки 0:4.. Напълно в правото съм си да негодувам...
Чакай сега ти, ако искаш отбора да е в Г група например и се примирвяваш от това аз искам тима ми е да фактор и с чиста съвест да можем да покажем на левскари, цесекари и т.н, че не сме отбор средняк! И така ще се съобразяват всички с нас, а не да ни бият като маче у дирек Монтана с 4:0! Бий за да те уважават са казали хората!

Това не пречи да си подкрепям отбора, ама да хваля ТИМ или някой от собствениците - не, мерси! Аз съм на стадиона въпреки ТИМ, а не заради тях! И когато нещо не е наред съм в правото си да искам сметка- понеже фена освен да подкрепя отбора трябва да се интересува и от проблемите в него, а не вечно да се примирява- и затова ЦСКА в момента имат моето браво, че нададоха глас, а не се примиряват! Така трябва да се постъпва...

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот зеления » 26 окт 2010 07:06

MORSKI написа:
varnafen написа:Много ми е смешно, как в този форум има хора, които са убедени че някой в клуба им е длъжен едва ли не. Щели да помислят, дали да му дадат шанс...ако извади правилния състав....съвсем на сериозно се взехте!

Всеки фен има точно три задачи на Тича - да подкрепя отбора, да се види с приятели и да подкрепя отбора...всичко друго е напълно ненужно.

Каква е мотивацията сега - да псуваш треньора, да псуваш Божилов и Сашко, да псуваш някой от противниковия отбор, който си виждал по канал 3 или в меридиан мач и му знаеш името.


20 човека бихме път до Монтана и подкрепяхме отбора въпреки 0:4.. Напълно в правото съм си да негодувам...
Чакай сега ти, ако искаш отбора да е в Г група например и се примирвяваш от това аз искам тима ми е да фактор и с чиста съвест да можем да покажем на левскари, цесекари и т.н, че не сме отбор средняк! И така ще се съобразяват всички с нас, а не да ни бият като маче у дирек Монтана с 4:0! Бий за да те уважават са казали хората!

Това не пречи да си подкрепям отбора, ама да хваля ТИМ или някой от собствениците - не, мерси! Аз съм на стадиона въпреки ТИМ, а не заради тях! И когато нещо не е наред съм в правото си да искам сметка- понеже фена освен да подкрепя отбора трябва да се интересува и от проблемите в него, а не вечно да се примирява- и затова ЦСКА в момента имат моето браво, че нададоха глас, а не се примиряват! Така трябва да се постъпва...


+ 1 000.
И не само ЦСКА. Какво направиха феновете на Левски в края на миналата година? А Ботев Пд? А Локо Пд? Убеден съм, че тези отбори ще се вдигнат. Левски вече се вдигнаха. Локото тръгват нагоре. При нас как ще стане излизане от кризата при този манталитет на фенове, ръководство и собственици?
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

helemong
Мнения: 467
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот helemong » 26 окт 2010 09:25

"и затова ЦСКА в момента имат моето браво, че нададоха глас"

ОЧЕВАДНО ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ ЛУМПЕНИ И КОМПЛЕКСАРИ СЪСИПВАТ ТОЗИ ОТБОР.

ОТНОСНО БОТЕВ ПЛОВДИВ.ДА ДОГОДИНА ЩЕ СА В Б ГРУПА,НО КОГА ЩЕ ВЛЯЗАТ В А ГРУПА И КОГА ЩЕ СТАНАТ ОТНОВО БОТЕВ ПЛОВДИВ??????

СТРАШНО НЕУДАЧНИ ПРИМЕРИ.

Потребителски аватар
ralimavridov
Мнения: 1129
Регистриран на: 03 ное 2008 17:51
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот ralimavridov » 26 окт 2010 10:29

varnafen написа:Много ми е смешно, как в този форум има хора, които са убедени че някой в клуба им е длъжен едва ли не. Щели да помислят, дали да му дадат шанс...ако извади правилния състав....съвсем на сериозно се взехте!

Всеки фен има точно три задачи на Тича - да подкрепя отбора, да се види с приятели и да подкрепя отбора...всичко друго е напълно ненужно.

Каква е мотивацията сега - да псуваш треньора, да псуваш Божилов и Сашко, да псуваш някой от противниковия отбор, който си виждал по канал 3 или в меридиан мач и му знаеш името.

Абсолютно прав си!!!

Потребителски аватар
varnafen
Мнения: 669
Регистриран на: 24 мар 2008 17:01
Местоположение: Varna, Bulgaria
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот varnafen » 26 окт 2010 10:30

Морски, можеше да ми дадеш пример и със Спартак Варна...

хубаво, че си ходил до Монтана - това някаква индулгенция да псуваш отбора/клуба ли е? Не, нали?

Естествено, че трябва да имамаме позиция. Но доста по мотивирана и смислена от това:

"Докато велизар е треньор, няма да стъпя.."

"сега ще дойда, само за да викам оставка.."

"ако подреди правилния състав, може и да не го псувам..."

Потребителски аватар
venitos
Мнения: 270
Регистриран на: 01 апр 2009 20:12
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот venitos » 26 окт 2010 11:19

mokana написа:Ще съсипят отбора тия кавали.Общината е бедна и вече не могат да цуцат бандитите долни и сега си го изкарват на отбора.Абдикацията е пълна.Аз изкам да ги питам колко могат да изядът на ден,колко корема имат,в колко къщи едновремено могат да спят,можете ли да карате едновремено 20 коли за каде трупате господа.Там кадето отиват всички нищо няма да занесете.Не е ли по добре да оставите трайна диря в тоя клуб и град-полужителна разбира се?Преди месец бях в Сливен ,каква база е направил Лечков ум да ви заиде.Нима града е по богат или по голям от Варна?Просто алчноста при нас е безгранична дано се затъкните господа бандити.А можеше да ви боготворим като в Ловеч, Бургас,Сливен...охххххх не ми се пише вече,но болката е голяма периспективата не е добра и това е ясно на всеки които не е късоглед


Струва ми се, че си се увлякъл доста, това което са направили ТИМ за детско юношеската школа никой до сега не е правил и да се говорят празни приказки не е коректно! Такава стабилност, която има в отбора не е имало никога! Единственото нещо, което отчитам като грешка, е че трябва да има футболен човек с мениджърски способности в управата! Айде поуспокой се малко и спри да сипеш обидни квалификации!
Последна промяна от venitos на 26 окт 2010 19:54, променено общо 1 път.
ИСТИНСКИЯТ ЧОВЕК Е ОНЗИ, КОЙТО ПРИТЕЖАВА УМ СВЕТЪЛ, СЪРЦЕ ЛЮБЯЩО И ДУША СИЛНА!

ShooterMan
Мнения: 7834
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот ShooterMan » 26 окт 2010 15:09

Честно казано не намирам абсолютно нищо общо между нашите проблеми и тези на момчетата от ЦСКА,Ботев Пд или съгражданите ни от Спартак.Ние в момента нямаме абсолютно никакви проблеми със собствениците на отбора,нито те с нас.Някои хора тук преекспонирват нещата,които се свеждат до смяна на треньори и до неадекватни ръководители.Ако ние ще протестираме за нещо е най-добре да протестираме срещу глупаците аричащи се всякакви директори,а занемарили стадион,отбор и всякаква отговорност.Но пдочертавам,Черно Море няма проблем на ниво собственик-финансите осигуряват ли се?Да.За разлика от други нашите месят ли се във футбола въпреки,че не разбират?Ами не,държат се коректно,коректни са спрямо играчи,спрямо треньори,не знам някой да е напуснал Черно Море и да е казал нещо лошо или да се е оплакал от тях,напротив,казвали са всички,че никога не са срещали по-коректно и професионално отношение.Значи проблемът е другаде,по-ниско във веригата.Но честно казано е и доста под Маринов,Шабан и сие.Какви са тези олигофренски изказвания дето се чуват?Имам чувството,че в събота 1/4 от Тича ще псува Стефан Генов и футболистите.Защо?Генов нещо да ни е обидил,да е плебей,левскарин,продажник някакъв,да е навредил с нещо на Черно Море?Той е парашутист,пожарникар,който трябва да избута тази есен и е в наш интерес да му помогнем,за да запазим шансове за пролетта.....а то моля ти се искат да се самозакопаваме.Говори се пак да повторим,че е уговорено Илиан да се върне пролетта,но човека има договор с Берое до тогава,айде малко търпение и да видим с дружни усилия какво можем да направим,за да поеме Илиан един не съвсем пропилян сезон.Пък и Генов,както и всеки човек заслужава шанс да покаже какво може,нали?
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Ros3n4o
Мнения: 141
Регистриран на: 08 яну 2009 23:09
Контакти:

Re: Стефан Генов утвърден за наставник на "Черно море"

Мнениеот Ros3n4o » 26 окт 2010 15:42

Напълно те подкрепям,ShooterMan... Аз също предположих, че Генов ще поеме отбора поне до края на полусезона... Затова и аз му пожелавам УСПЕХ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта